Coleus Blumei

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
immatura
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 10.06.2012, 11:35

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la immatura »

počelo mi se spavat nakon jednog sata i zaspala sam ko klada.... :sad:
doduše frendica mi je rekla da bi bar neko vrijeme trebala meditirat da bi je osjetila kako treba...a ja nisam već dugo... ne znam... možda količina nije bila dovoljna ili je do potentnosti moje koprive, ili je jednostavno do mene.. :confusedd: ona je osjeti svaki puta.. ne očajavam pošto čekam da mi morning glory (heavenly blue naravno) podari svoje sjeme :D možda budem s tim imala više sreće. bez obzira na ovo sinoć, ni od coleusa ne planiram odustat.
Svilaja

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la Svilaja »

Ne mislim da treba meditirat.. Ali je sigurno jače i pozitivnije djelovanje uz meditaciju jer u tom slučaju meditacija služi kao set & setting, ili samo set. 4 lista je daleko premalo. Preko 10 će sigurno imati nekog efekta ako je prava sorta.

Sad si me podsjetila na jedan trip. Držao sam polovicu tripa i ekstrakt od cca 10 listova ispod jezika. Nakon oko 45 minuti otvorio sam vrata od sobe i stao sam se na prag pod nekim kutem i dio koji nije moja soba mi je izgledao kao da je pod vodom, onako zamućen. Maknuo sam se iz tog kuta i bilo je sve normalno. Ponovo sam se stao na isto mjesto i opet je sve bilo pod vodom. Bilo mi je zabavno kako kada se stanem na jedno određeno mjesto odjednom je samo taj jedan određeni dio pod vodom.
:psy
Mislio sam da je mi je to od tripa bilo, al sad tek vidim da su to efekti coleusa :-? .
immatura
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 10.06.2012, 11:35

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la immatura »

nemam pojma.... možda i doza ovisi od osobe do osobe... kao npr što od iste doze velebilja jedna osoba može umrijet, a druga je ne mora ni osjetit...
zašto misliš da je od coleusa ako si imao i pola tripa?
Svilaja

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la Svilaja »

Nije baš karakteristično za trip.. Nikad mi se to nije ni prije ni poslije dogodilo. Moguće da je jedno potenciralo drugo.
Avatar
nephilm
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 12.04.2012, 17:19
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la nephilm »

ovo je moj prvi post...

zanima me dali je tko kada vidio ovu vrstu Coleus Blumei

http://upload.slike.com/?v=U4rsp.jpg
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la Red »

mislim da jesam, baš takvu i još par sličnih, kod neke konobe zasađeno u velike saksije oko terase, prekrasne!

i dobro nam došao! slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
DubstepMusic88
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 03.05.2012, 12:43
Ima zahvala: 1 put

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la DubstepMusic88 »

nephilm je napisao/la:ovo je moj prvi post...

zanima me dali je tko kada vidio ovu vrstu Coleus Blumei

http://upload.slike.com/?v=U4rsp.jpg
Da to je ustvari potentna coleus kong,samo je na slici osusena...coleus ne treba izlagati otvorenom suncu ona voli da kulira u hladu....
Avatar
nephilm
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 12.04.2012, 17:19
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la nephilm »

hvala na savijetima moram sutra reci sefici da to stavi u hlad :)
Avatar
Zeleni Palac
rank4
Postovi: 142
Pridružen/a: 18.08.2010, 16:00
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 26 puta

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la Zeleni Palac »

Evo mene napokon nazad na ovoj temi :D
Narucio sam sjemenke ove lijepe koprive, ima vec sigurno preko godine dana... Sad je napokon posadio :D
Valjda se bu primila i nije prekasno doba? Nema bas previse uputa na netu o sadnji. Ovak i onak ce biti u pravilu sobna biljka pa joj, nadam se, svejedno kad je posadjena. Javim ak bu kaj :-?
So let them say we can't do better. They are the rules that we can break.
DubstepMusic88
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 03.05.2012, 12:43
Ima zahvala: 1 put

Re: Coleus Blumei

Post Postao/la DubstepMusic88 »

Teško će ti uspjeti iz sjemena,najbolje je da je kupiš u cvjećari . .
Odgovori