Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
DimitrY
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 13.05.2018, 19:17
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la DimitrY »

Pozdrav autorima sajta kao i svim korisnicima,
Ovo je moja prva tema jer sam svez clan ali ipak dugo upucen u vas forum .
Vec sam napisao skoro ceo post i slucajno izadjem i sve mi se obrise tako da cu sada biti bas kratak s'obzirom na obim price.
Imam 25 godina.Kao mali sam imao ogromne migrene za koje mi je pomagao samo Cafetin.Ubrzo sam uzimao 4-5 tableta dnevno i nekako postao zavistan ali nisam to jos uvek kontao.Aktivni sastojak "Kodein" je odradio svoje.Probao sam Eksere sa 13 godina i nisam nastavljao uzimanje nicega osim Cafetina za te svakodnevne glavobolje sve do 15-te godine kada sam se sticajem cudnih okolnosti prešaltao na Heroin.Tada sam probao i koristio nadalje Marihuanu, Speed, opet Eksere, Kokain, Speed-Ball,razne tablete itd.Nista nisam voleo vise od Heroina, to je bila neka uzasna bolesno/romanticna veza.Lezao sam 5 puta u Drajzerovoj.Poslednji put pre 3 meseca.Bilo je i recidiva i blokatora koje sam umeo da ispljunem da keva ne vidi itd klasicne dzankoza price.Tamo se lecim vec skoro 9 godina.Onda 2013 pod blokatorom odem da radim na preko okeanskom brodu kruzeru.Znao sam da postoji neka šema za dop blizu luke na nekom trgu ali sam ipak izdrzao ugovor 8 meseci cist.Vratio sam se u decembru 2013 i trebao opet da odem 2014 sto se i desilo samo sto sam taj drugi ugovor nasao trg u Norveskoj i po iznenadjujuce niskoj ceni zavrsio iznenadjujuce visoko kvalitetan pajdo.Kada su mi dvonedeljne zalihe koje sam imao na brodu nestale kriza je krenula pritisak je rastao iz dana u dan i vise sam bio u medikalu nego na poslu sto uprava broda MRZI!!! Odlucio sam da odem kuci.Otvorio neku kafanu bio na blokatoru i pio neke lekove koji su mi ovi iz Drajzerove prepisali.Jedan je bio Sanval lek za spavanje koji sam pod pritiskom od loseg posla i adekvatnim davanjem blokatora od strane keve krenuo da uzimam u ogromnim kolicinama.Znao sam da ne mogu da se urafim na bloku a TAKO mi je trebalo.Uzeo sam makaze i zabio sebi u ruku.Nesto je moralo da se menja... Uz konsultaciji sa psihijatrom iz Drajzerove i mojim istrazivanjem odlucim se za Buprenorfinsko odrzavanje.To je bio uzas silne kontraidikacije i stvari u koje ne bih da ulazim ovde.Na njemu sam bio od 2014 do novembra prosle godine kada su me zbog tih nuspojava bolnicki prebacili na Metadon.Isao sam sve vise i vise u dozama i jurio rad na kraju sam dosao do 120mg! To je bilo pre tri meseca mozda malo manje... Otpustili su me iz bolnice i rekli da sam previse vezan za Opijate/Opiode i da po njihovoj proceni necu jos dugo.Bili su ozbiljni.Ja i dalje nista nisam hteo da menjam u zivotu ta vrsta auto destrukcije mi je potpuno odgovarala.Jedno vece gledam Nacionalnu Gografiju i tema je bila halucinogene supstance koje imaju duhovni i fizicki ucinak i izdvojili su Ibogu kao poseban lek.Krenuo sam da istrazujem.Naisao sam na jednog naseg šamana (poznata licnost) za kojeg sam skontao da je prevarant.Trazio sam dalje i keva mi se pridruzila u tome i nadjemo jednu privatnu svetcki kliniku koju sada necu da reklamiram i oni na moj upit odgovore da rade skidanje sa metadona i seansu sa Ibogainom HCL.To je tim strucnjaka sa najsavremenijom opremom svi su visoko obrazovani doktori ali opet dovoljno fleksibilni da primenjuju i Ibogain.Uvek sam bio FASCINIRAN psihodelicima kao mladji LSD-om a kasnije DMT-om ali sam imao straho postovanje i nisam se osecao dovoljno stabilnim da to probam.Nakon Ibogaina ja sam se izlecio.To je sve necu puno da filozofiram.JEDNOSTAVNO SAM UMRO I OPET SE RODIO moj mozak nema potrebe za opijatima.Nisam se osecao ovako zadnjih 15 godina.Medjutin koliko god cudno zvucalo Ibogain mi je rekao da nesmem da odem a da neprobam psihodelike koji ce zavrsiti ono sto je On zapoceo.Mislim da cu poceti sa LSD-om.DMT nema na nasim prostorima ali docicu i do njega to osecam i znam jos pre mnogo godina.Probacu i pecurke a kao vrhunac cu uraditi ritualno konzumiranje Ayahuasce.U Srbiji kaze jedna moja drugarica psihonautkinja je sush za slicicama...ne znam gde bih nabavio ni pecurke...Iako se nedruzim godinama sa dzankijima ipak bi za 5 minuta mogao da nabavim od morfijuma do fentanila ali ova vasa grupacija ljudi mi je nepoznata potpuno (u praksi).Dakle od cega mi preporucujete da krenem i sta je jos vaznije KAKO DOCI DO ESIDA, PECURKI ? Ima jos stvari ali necu da cedim nasu zabu koja nema NN-5MAO DMT niti da narucujem salvije...zanima me konkretno ovo sto je vec poznato i sto ima kod nas.
Izvinjavam se na poduzem tekstu ali to je bio jedini nacin i unapred hvala na odgovorima.
Peace
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la Beyond Le Fov »

zaboravi eside, dmt i sve moguce cestovne kemije i ljude koji ti to mogu prodati, od toga ce ti biti samo lose ili povrsno dobro kroz obmanu svijesti,, a taj svijet vec dobro poznajes. na forumu nema nikakvih potrazivanja nudjenja.. za tvoj slucaj prvo iboga, ok to si obavio, napravila je dobar posao, ok, ako i dalje neces postovati zivot u svom tijelu nista ti nece pomoci, no ako ti je stalo dovest se u harmoniju prouci gljive, ayahuascu i odjeb od svih ljudi koji imaju posla s drogom i egotripovima, to ti ima potencijala uciniti duboko dobro kroz ciscenje, probavljanje, oslobadjanje, rekonekciju. gljive uzgojis od spora koje narucis od negdje s neta, veoma su dobar alat za pospajati diskonektano u sebi. za aju se dobro raspitaj, ima kvalitetnih samana u juznoj americi, no ima i onih koji iskoristavaju ljude za lose stvari i onih koji neznaju sta rade, to gledas samo preporuke od ljudi s iskustvom, kod nas tesko da ces naci nekoga tko je kompetentan voditi aja ceremoniju. vidi sta ti to moze ponuditi i onda odjeb od vise ikakvih supstanci koje postoje u svemiru. stabilnost i unutarnji mir iz kojeg ide zdravlje ces naci kad se pomiris sam sa sobom u sada, u zdravoj okolini i suzivotu s prirodom. sretno
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la AFX »

Ti si prije 3 mjeseca otpisan od strane doktora jer si previše navučen, i sada si već izliječen i tak. Meni ovo više zvuči kao spika "tražim dilera" nego kao istinita priča..al eto.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la silvangoran »

Beyond Le Fov je napisao/la: ima kvalitetnih samana u juznoj americi, no ima i onih koji iskoristavaju ljude za lose stvari i onih koji neznaju sta rade, to gledas samo preporuke od ljudi s iskustvom, kod nas tesko da ces naci nekoga tko je kompetentan voditi aja ceremoniju.
Ima i kod nas, dolaze povremeno iz Južne Amerike. Može se početi ovdje, a nastaviti u Južnoj Americi. Jedan je upravo mjesec dana u HR, znam ljude kojima je taj šaman "spasio život", ali i one koji su s njim imali loše iskustvo. Moj je dojam da se komercijalizira, ali kako Aya i sama odradi, tako ljudima koristi. Drugi dolazi u jesen i provjereno su ceremonije vrhunske i rezultati izuzetni.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
DimitrY
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 13.05.2018, 19:17
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la DimitrY »

Beyond Le Fov je napisao/la:zaboravi eside, dmt i sve moguce cestovne kemije i ljude koji ti to mogu prodati, od toga ce ti biti samo lose ili povrsno dobro kroz obmanu svijesti,, a taj svijet vec dobro poznajes. na forumu nema nikakvih potrazivanja nudjenja.. za tvoj slucaj prvo iboga, ok to si obavio, napravila je dobar posao, ok, ako i dalje neces postovati zivot u svom tijelu nista ti nece pomoci, no ako ti je stalo dovest se u harmoniju prouci gljive, ayahuascu i odjeb od svih ljudi koji imaju posla s drogom i egotripovima, to ti ima potencijala uciniti duboko dobro kroz ciscenje, probavljanje, oslobadjanje, rekonekciju. gljive uzgojis od spora koje narucis od negdje s neta, veoma su dobar alat za pospajati diskonektano u sebi. za aju se dobro raspitaj, ima kvalitetnih samana u juznoj americi, no ima i onih koji iskoristavaju ljude za lose stvari i onih koji neznaju sta rade, to gledas samo preporuke od ljudi s iskustvom, kod nas tesko da ces naci nekoga tko je kompetentan voditi aja ceremoniju. vidi sta ti to moze ponuditi i onda odjeb od vise ikakvih supstanci koje postoje u svemiru. stabilnost i unutarnji mir iz kojeg ide zdravlje ces naci kad se pomiris sam sa sobom u sada, u zdravoj okolini i suzivotu s prirodom. sretno
Beyond Le Fov zahvaćjujem na odgovoru.
Pa ja i jesam upravo izrazio zelju za spiritualnim ciscenjem od svog smeca koje sam usput kupio kroz godine i Ayahuaska je u tom smislu veoma dobra.Galeb, novinar VICE-a je uradio kratak film o pripremama za ceremoniju te je snimljena i sama ceremonija kao i ispijanje napitka koje ga je dovelo u odredjeno stanje koje nije hteo da komentarise.Nakon izvesnog vremena usled gomile pitanja napisao je tekst na VICE stranici pod imenom "Kako sam umor i ponovo se rodio" gde daje akcenat na duhovnost ceremonije a ne na cisto razbijanje! Koje je po meni suludo samo po sebi i POTPUNO pogresan pristup Ayahuasci.Pre Ayahuaske bih probao prosto pecurke/gljive kao sponu izmedju nas i prirode.Prosto osecam da mi to treba, tesko je opisati.
DimitrY
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 13.05.2018, 19:17
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la DimitrY »

silvangoran je napisao/la:Ima i kod nas, dolaze povremeno iz Južne Amerike. Može se početi ovdje, a nastaviti u Južnoj Americi. Jedan je upravo mjesec dana u HR, znam ljude kojima je taj šaman "spasio život", ali i one koji su s njim imali loše iskustvo. Moj je dojam da se komercijalizira, ali kako Aya i sama odradi, tako ljudima koristi. Drugi dolazi u jesen i provjereno su ceremonije vrhunske i rezultati izuzetni.
Znam da ima kod nas.Ovaj sto je radio seansu sa Galebom iz VICE-a mislim da je iz Srbije tj. da nije bio samo gost.Sve u svemu pisao sam nekim ljudima i docicu do tog šaman sto bi rekao Rundek "Kad dodje vreme za to" :)
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la ljacve55 »

Drago mi je da si pronašao neki svoj put ka izlječenju.
Moja je priča dosta slična tvojoj no ona je počela još tamo 99 kad smo krenuli žestoko partyjati pa nakon toga se spuštali heroinom(kretenizam) na koji sam se navuko tek 2002 godine.Bilo je moram priznati jako dobro u to vrijeme,a love je bilo u potocima i zbog svega toga zamaglio mi se pogled na život iza svega toga.
Nitko ne shvača da svemu dođe kraj do onda kad se več sve uruši oko tebe,a i onda ne vidiš da moraš da se mijenjaš nego i dalje naivno želiš nastaviti jer misliš da si jači od svih i svega.Znao sam da neću još dugo tako al svojom kratkovidnošču i sa svojom naivnošču skoro sam uništio sve oko sebe.Na svu sreču prijavio se na odvikavanje,daleko od kuče,daleko od svih tih Poznanika jer oni su u biti samo to.Nema tu prijateljstva i svako ko misli da su mu to prijatelji vara se.
Znao sam da će trebati godine da konačno ostavim sve iza sebe i da moram biti odlučan u toj namjeri.
Na isti sam skoro način saznao da se psihodelicima može pomoči samom sebi,a i drugima u njihovom putu ka izlječenju.Na nama je da pokušavamo otvoriti oči ljudima na ovim prostorima jer moramo priznati da ovo naše balkansko društvo na sve gleda sa neodobravanjem.
Svi smo svjedoci toga.
DimitrY
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 13.05.2018, 19:17
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la DimitrY »

ljacve55 je napisao/la:Drago mi je da si pronašao neki svoj put ka izlječenju.
Moja je priča dosta slična tvojoj no ona je počela još tamo 99 kad smo krenuli žestoko partyjati pa nakon toga se spuštali heroinom(kretenizam) na koji sam se navuko tek 2002 godine.Bilo je moram priznati jako dobro u to vrijeme,a love je bilo u potocima i zbog svega toga zamaglio mi se pogled na život iza svega toga.
Nitko ne shvača da svemu dođe kraj do onda kad se več sve uruši oko tebe,a i onda ne vidiš da moraš da se mijenjaš nego i dalje naivno želiš nastaviti jer misliš da si jači od svih i svega.Znao sam da neću još dugo tako al svojom kratkovidnošču i sa svojom naivnošču skoro sam uništio sve oko sebe.Na svu sreču prijavio se na odvikavanje,daleko od kuče,daleko od svih tih Poznanika jer oni su u biti samo to.Nema tu prijateljstva i svako ko misli da su mu to prijatelji vara se.
Znao sam da će trebati godine da konačno ostavim sve iza sebe i da moram biti odlučan u toj namjeri.
Na isti sam skoro način saznao da se psihodelicima može pomoči samom sebi,a i drugima u njihovom putu ka izlječenju.Na nama je da pokušavamo otvoriti oči ljudima na ovim prostorima jer moramo priznati da ovo naše balkansko društvo na sve gleda sa neodobravanjem.
Svi smo svjedoci toga.
Drago mi je da si i ti u redu i hvala na razumevanju, psihodelici su buducnost terapije ali malo ko to razume.
DimitrY
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 13.05.2018, 19:17
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la DimitrY »

ljacve55 Jesi li iz Srbije?
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Od dzankija do psihonauta PUTEM IBOGE

Post Postao/la ljacve55 »

Nisam,iz Hr. sam no to u današnje vrijeme nebi trebalo imati veze.Svi smo tu :D
Odgovori