Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la mr.lirika »

- Pitanje imam za g.123 - Kakva je razlila između jeftinog i skupog LED panela ?
Iz mojeg iskustva LED je LED - Na kaj si točno mislio pod " jeftinim LED panelima"?
Da nije Edison ukrao Tesli žarulju tko zna kakav danas bio život :-?
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la mr.lirika »

SAMO DA SI PRIBILJEŽIM DATUM STARTA SADNJE JER JUČER JE JEDNA DAMA ZVANA ORANGE BAD ( nizozemska semenska banka Dutch Passion) TE DVIJE OZBILJNE CURE, MNOGO ZAHTJEVNE ZA UZGOJ (CVATU PO 14-15 TJEDANA) A TO JE DUPLO DUŽE OD PROSJEKA. TE DVIJE CURE NOSE SE IMENOM NEVILL'S HAZE . 100% HAZE (Semena konoplje Female Seeds) DRAGI LJUDI, PRESRETAN SAM I JEDVA ČEKAM DA KRENE U ZELENE VISINE :)
angabric1
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 11.11.2019, 10:40

Re: Marijuana

Post Postao/la angabric1 »

Što se tiče uzgoja i rasvjete najbolje ti je pogledati na https://vutropedija.com/category/uzgoj/ . Imaju dosta tome o uzgoju i različitim načinima uzgoja.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Šta vam nije još hladno za saditi tako što?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Spunk »

Valjda će unutra., bar dok ne zatopli
Samo, sorta od 14 tjedana nije laka,. Ima tu dosta zajebancije. Drugačija je to igra nego indike ili hibridi
Jebivjetar
Magicbloom
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 28.03.2019, 16:20
Ima zahvala: 2 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Magicbloom »

12-15 tjedana joj treba ukupno s vegetacijom u idooru... vani je gotova sredinom 10og mjeseca. Dosta ljudi ju je imalo i indoor i outdoor na vutri.org... forum je jednostavan i svi su voljni pomoc isto kao i ma ovom forumu,aktivni sam clan vise od 5 godina
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Spunk »

A ne znam onda
Kanabis industrija je u kurcu, lijepe imena kako hoće, najnestabilnija feminizirana smeća nazivaju sortama...
$$$
Nevils haze ima u sebi nešto NL#5, ali gotovo da nema šanse da cvjetanje bude kraće od tri mjeseca, a od prebacivanja na 12/12 još i više.
Pogledao sam sada Female seeds nevils haze. 8-9 tjedana cvjetanja???
To su mogli dobiti jedino dugotrajnom selekcijom NL#5 fenotipa i tako generacijama. Tisuće biljki! U što čisto sumnjam. Ili prešutnim križanjem sa nečim.
U svakom slučaju to po ničemu ne može biti nevils haze.
Ukrali liniju, bastardizirali ju, ukrali ime, napravili fem i mlate lovu. I nazivaju se breederima
Bezveze
Jebivjetar
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Perun »

POMOOOĆ!
Ukratko: nabavio neku vutru, par grama, ništa puno i onda... zapalim udari me na drćavicu, i mozak unutar lobanje tittra, zbunjnenost neka, i traje tako 20 min, pola sata i gotovo, ostaje samo blaga zbunjenost. Posli trećeg - četvrtog jointa (cca 3 dana) bad trtip! I to baš bad - osjetio sam kao da sa tom travom uzimam i nešto demonsko (da dobro ste pročitali). Je da sam slušao dark country, je da je bilo 1sat u noći, ali svejedno.
Tokom vremena shavtim da imam noćne more ko da ih Bela Lughossi režira (inače imam PTSP i odavno -3,4 mjeseca nisam imao noćne more a kad ih i imam tu su Niški specijalci, helikkoptrei i snajoeri, nikad tamna sjena u kutu sobe).
E sad, malo sam dumao i pretpostavioo da je trava nečim tretirana, a kako i ne djeluju kao trava palo mi je na pamet da bi mogla bit i industrijska pa poprskana nečim.
Ima li ITKO kakvu ideju o čemu se tu radi???
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Ajde nemoj to pusiti, moze biti svasta, vise stete nego koristi. Ja nema sanse da duvam nesto svercano kroz odvratne energije mafije, jer to se osjeti itekako, nemoze se pocistiti niti palo santom ni kaduljom niti sa stotinu molitva. I onda jos moze biti prskano raznim sintetickim molekulama koje oponasaju djelovanje thc da bi prodali sranje. Mafija efikasno iz svete stvari napravi sotonsko orudje. Treba znati tko je i sto growao, kakve su namjere iza toga, kakvi su ti ljudi, srecom ima ih koji to rade s postovanjem, ali nema do svojeg.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Spunk »

Različite stvari mogu biti
Prijatelj je iz sjemena ulične zasadio. Dotjerao ju do kraja i kaže da ga uopće nije pucalo. A cvijet iz koje je uzeo sjeme ga je devastirao. Nisam tu biljku vidio, ali vjerujem mu. Teoretski bi i moglo biti genetskih objašnjenja, ali ruku bi dao da je industrijska pošpricana koječime.

A opet, albanka je totalno sranje na ulici, a ja sam jednom probao par biljaka uzgojiti. Jedna zenska bila. Sasvim dobar rad, zadovoljavajuće jaka. Zanimljiva dosta
Jebivjetar
Odgovori