Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la gotta »

ej ekipo, jučer gledala bongove..ali meni sve to isto...ne razumijem se.. ima neki maleni stakleni za 90 kuna...
sta je u biti bitno?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
markomarko
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 16.05.2016, 12:56
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la markomarko »

ako je baš mali, neće nešto spec da ohladi dim, i kada pališ plamen je preblizu lica, šiški, brkova... :)
preferiram stakleni, providni, ne premali i ne previše egzotično uvijen da ne mogu da ga operem.
ne vidim ni neki poseban razlog da se kupuje nešto fensi, skupo...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Cim je veci, vise hladi dim. Nekih 30cm je ok..jeftiniji su akrilni, a oni bolji su stakleni. Nije da se to često kupuje, pa ako nemaš, pričekaj i sakupi si za stakleni..zahvalniji su kod pranja..ili još bolje za glass vapor genie..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la shroomko »

Akrilni znaci plasticni i to smrdi na plastiku dosta jako. Ja sam kupio prvo akrilni i prva misao kad sam zapalio je bila "Kinez truje" (bong je naravno made in China). U najkracem roku sam kupio stakleni a plasticno sranje stoji i ne koristi se.

Mislio sam kupiti mozda jedan od tih malih staklenih zato da mogu prije spavanja malo zapaliti. Imam megalomanske tendencije pa uvijek stavim previse trave za prije spavanja i onda se probudim sjeban. S normalnim bongom napunim onu posudicu do otprilike pola (jake trave), a nadam se da kod malog bonga i ta posudica puno manja pa da ce mi to olaksati doziranje kad hocu malu dozu.

Koja su misljenja iskusnih u vezi malog bonga, jel to po dizajnu sprecava da stavis previse jake trave?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Meni su simpatični i praktični ti mali stakleni. Previše trave možeš uvijek staviti, zato si ja stavim količinu koliko mogu spaliti i udahnuti u jednom paljenju, slično kao sa dmtom, pa znam unaprijed koliko će me jako raditi ta količina.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la gotta »

hmmm...gledala sam neki od 15 cm, ima malu cijev..usku...
koliko uopce stavljate trave?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Tako mali bong ni nema nekog smisla, mislim pojam je ohladiti dim, a ako ćeš kupovati tako mali bong rađe si kupi rizle.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la gotta »

AFX je napisao/la:Tako mali bong ni nema nekog smisla, mislim pojam je ohladiti dim, a ako ćeš kupovati tako mali bong rađe si kupi rizle.
onda cu ustedit za veliki :D
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la s4ha »

shroomko je napisao/la:Imam megalomanske tendencije pa uvijek stavim previse trave za prije spavanja i onda se probudim sjeban. S normalnim bongom napunim onu posudicu do otprilike pola (jake trave), a nadam se da kod malog bonga i ta posudica puno manja pa da ce mi to olaksati doziranje kad hocu malu dozu.
Kako te dizajn bonga sprijeci u stavljanju previse? Valjda se odvoji koliko mislis da ti treba, namrvi pa s tim u posudicu jer se da i 1g+ nagurat u mali bong.
Makar mi nije jasno ni to previse, ako se probudis sjeban, ili spavas 4 sata ili trenutno imas nizu toleranciju makar mi u tom slucaju nije jasno cemu neka veca kolicina, :-? a da probas s jointom? bar dok ne vidis di stojis s tolerancijom pa lako napravis manji i vidis koliko ti otprilike treba.
A ako ne moze odokativno uzmi vagu.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la shroomko »

s4ha je napisao/la:Kako te dizajn bonga sprijeci u stavljanju previse?
Ako u mali bong stane manje materijala onda bi me to sprijecilo.
s4ha je napisao/la:Valjda se odvoji koliko mislis da ti treba, namrvi pa s tim u posudicu jer se da i 1g+ nagurat u mali bong.
Makar mi nije jasno ni to previse, ako se probudis sjeban, ili spavas 4 sata ili trenutno imas nizu toleranciju makar mi u tom slucaju nije jasno cemu neka veca kolicina, :-? a da probas s jointom? bar dok ne vidis di stojis s tolerancijom pa lako napravis manji i vidis koliko ti otprilike treba.
A ako ne moze odokativno uzmi vagu.[/quote]
Hvala na prijedlozima, mozda uzmem vagu.
Odgovori