Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Odgovori
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Marijuana

Post Postao/la Mudrac »

Po meni za ganju i nema neke velike nauke ,pa...recimo posto je to toliko ponavljano neznam dali je vredno da ja pisem svoje misljeje ....A nov je sajt..mogu da ostavim svoje iskustvo:,,,,pa kao neki *blagoslov* trazim...da ne smaram...
Zadnja izmjena: Mudrac, dana/u 01.03.2012, 13:56, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

naravno... mozes pisati o cemu god zelis, ponavljali ili ne, nije bitno, novi forum, novi ljudi...

mislila sam i sama okaci nesto slicno uskoro :)

samo pisi mudracu ;) sto bi pisao, outdoor ili indoor?
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: ~Konoplja-Marijuana~

Post Postao/la Mudrac »

Ma,ja sam je hteo opisati i ponesto o uzgajanju ,ali nemogu dostici taj nivo obuhvatnosti kao Red,priznajem :thumbsup:
slika

slika

zenka u ranoj fazi
slika


slika<---ovo je neka fotka sa "neta... :D

[Nista text valjao nije] [-(
Zadnja izmjena: Mudrac, dana/u 01.03.2012, 13:52, ukupno mijenjano 9 puta.
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la kontaminacija »

spremio sam i ja svojih 15 već za ovu godinu. nadam se da će biti štogod od toga pošto mi je prvi put da mi je uopće palo napamet da ju sadim...

a tržište je takvo da je uopće teško nabavljiva (u sranju od mog grada) a i ono što se nabavi košta previše a kvaliteta nulta... i tako to se skupimo, onda nakrpamo 100kn ili 300kn ili više.. i tako goooodinama i goooodinama..

sad imam mali suprise za frendove. nikome ništa nisam rekao i čekam kasnu jesen-- taman negdje oko mog rođendana hehehehe
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la mr. gljiva »

samo jezik za zube i svi sretni i zadovoljni, na prvom mjestu ti :D
skuliran do jajc :thumbsup:
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la ckola »

največe prokletstvo sam doživio prošle godine ljudi moji...za ne povjerovat. prvo mi rija upadne i pokupi
24 stabljike ali tek nakon toga dolazi pravo razočaranje...od 19 stabljika 17 muških. da popizdiš...što je još nevjerovatnije i nije mi se prije dešavalo je to da su neke bacile zvončiće u 6-om a neke već krajem 8-og mjeseca...svaki puta kad bi obilazio imao sam šta čupat i na kraju rezultat bajan jebote, 2 ženkice.
ok, nije ni to loše na koncu konca ali 2 od 19...stari moj...još hrvanje sa sudom kao nagrada a optužnica
da ti pamet stane...3 do 5 godina se dobije za to. ali ima načina da se i neide...pa kad posadiš biljku,
stari moj, kao da si čovjeka ubio maltene.
Pejoteros

Re: Marijuana

Post Postao/la Pejoteros »

Hvala mudracu na ovako opseznom uputu u uzgoj,cuvanje,susenje i nevolje vezane za temu... :ymapplause:
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Mudrac »

Tnx :ymblushing:
Ne mogu da poverujem sta mi se desava sa mojim gospodjama,jedna je hermafrodit...
jos pomislim na pochetku godine kao sta je to i nisam nikad video,za sve godine uzgoja kad ono....(djavo nespava)iznenadzenje vecheri.... :(
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

ne tuguj!

iz mog iskustva ti mogu reci da hermići znaju i mogu imati izvrstan "rad" poseban i bolji od neke obicne travuljage... i ne vjeruj pricama da je to lose... jer nikako nije ;)

vjerujem da ce taj hermić biti poseban, samo ga odradi do kraja ;) jedna od boljih trava koje sam pusila je bila neka travuljaga iz boxa koja je bila hermić i moram vam priznat da je to tako tripozoidna trava bila da je to milina :D ja sretna...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Echoes
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 31.03.2010, 21:29
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Echoes »

Mudrac je napisao/la:Tnx :ymblushing:
Ne mogu da poverujem sta mi se desava sa mojim gospodjama,jedna je hermafrodit...
jos pomislim na pochetku godine kao sta je to i nisam nikad video,za sve godine uzgoja kad ono....(djavo nespava)iznenadzenje vecheri.... :(

samo čupaj muške dijelove prije nego se otvore i ispuste pelud, tako ćeš smanjiti broj sjemenki.
ne mora ispasti loša vutra samo zato što je hermić ;)
tišina je najbolji jezik
Odgovori