Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Fig »

ma samo duvaj kako god. uvijek bolje ikakav bong, chillum, pipe, vapor (staklo, drvo, keramika, itd. - jer plastika nema logike) od pljuge. Opet, pljuga/trombeta/smotuljak je nekako primitivna bratska spika, svojevrstan naviknuti ritual dijeljenja i povezivanja, te opća kultura :ymparty:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Fig je napisao/la:Opet, pljuga/trombeta/smotuljak je nekako primitivna bratska spika, svojevrstan naviknuti ritual dijeljenja i povezivanja, te opća kultura :ymparty:
Lijepo rečeno :YMAPPLAUSE:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

Da se pohvalim, nakon mislim skoro 20 godina sam zapalio i da me konačno nisu odvele paranoje za sobom... konačno sam mogao biti haj i misliti pozitivno :) primjetio sam novi svijet - svijet pozitivnih misli i ideja :D dolazile su paranoje - paranoične misli ali sam ih riješavao. Nadam se da će tako nastaviti. Mislim da taj osjećaj nisam imao od srednje škole...
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la klada »

Bravo :) :D
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Unakazili su biljku marihuane s tim igranjem hibridizacija. Nabrijavaju postotak THCa i CBDa i što ih više nabrijavaju to je marihuana psihički odvratnija i opasnija. Zato i jesu dozvolili u americi dekriminalizaciju i širu upotrebu, zato što su stvorili hibride s kojima će ljudi postati umrtvljeni paranoični zombiji iscijeđene energije, i dalje hrana sistemu bez mogućnosti da osvijeste sebe. Nedavno sam nabavio jedan hibrid, užasno je agresivan i sa samo par dimova, kao da mi samo uzme svu energiju i ukomira, jest da me djelomično lansira u svemir ali to je preagresivno, prekratko traje svjestan dio iskustva, i jednostavno preskupo iskustvo, što se tiče moje energije s kojom mogu biti svjestan ičega, kao pokvarena mašina auta koja potroši previše benzina za mali broj okretaja i dobivene snage.

No ima i kvalitetnih hibrida, to je lutrija. Ima jedan hibrid koji mi je drag, ne ubije me i ne siluje paranojama nego me proširi, spoji s duhom i onda počne download iz higher self. Skužio sam da što se tiče kvalitete iskustva puno ovisi i tko ju je uzgojio, na koji način, dali samo zbog para ili s ljubavlju, po kojim je sve rukama doputovala do mene, u kakvim uvjetima je putovala, itd. Zato je najbolje da si svatko sam uzgaja jer se odma u početku spoji s energijom biljke i uzgoji si najbolje za sebe.
Paranoje imaju mnogo vrsta izvora, nekad proizlaze iz preagresivne stimulacije živaca, pogotovo ako tim dijelovima držimo potisnute neke neprobavljene emocije i ideje koje bi nas realizirane mogle povrijediti. No često je razlog na energetskom nivou tipa kad si u društvu s krivim ljudima punih duševnih težina, i u krivoj okolini punoj odvratnosti. Jer marihuana proširi i onda lako uđeš u tuđe i tuđe jače počne djelovati na tebe na podsvjesnoj razini.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

Slažem se u potpunosti s tobom. Mislim da se kod mene dogodilo to da kako si klinac pušiš sa svim i svakim, uz to kombinacija raznih preparata i možda neka psihička nestabilnost. Neznam kako drugi, no ja kad se nadimim analiziram brutalno. U normalnom stanju analiziram a u kad me pukne onda analiziram 300% i vjerojatno se dogodi da lako upadnem u krivu analizu koja preraste u paranoju. Na kraju je strah odigrao ulogu koja me odvlačila od toga da se suočim sam sa sobom i svojim strahovima, odnosno da odlučim želim li pozitivno i realno misliti ili se uputiti u divljinu ludosti i paranoje. MOžda je ovo bilo ok jer je neka domaćica, definitivno treba ko što kažeš gajiti to sa ljubavlju a ne radi novaca. U Indiji pak ljudi puše marihuanu radi duhovnog iskustva - mislim na one Babe, ne sad što se to raširilo rekreativno i bolest zapada je zhvatila i tamo korisnike marihuane. Meni je marica uvijek bila neko više duhovno iskustvo tako da svaki put kad bi se nadimio pitao sam samoga sebe što ja radim - ovdje ili ondje jer to nije ni vrijeme ni mjesto za duhovno iskustvo.
A koji si to hibrid sisao? :D
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

Vid Svante je napisao/la:Slažem se u potpunosti s tobom. Mislim da se kod mene dogodilo to da kako si klinac pušiš sa svim i svakim, uz to kombinacija raznih preparata i možda neka psihička nestabilnost. Neznam kako drugi, no ja kad se nadimim analiziram brutalno. U normalnom stanju analiziram a u kad me pukne onda analiziram 300% i vjerojatno se dogodi da lako upadnem u krivu analizu koja preraste u paranoju. Na kraju je strah odigrao ulogu koja me odvlačila od toga da se suočim sam sa sobom i svojim strahovima, odnosno da odlučim želim li pozitivno i realno misliti ili se uputiti u divljinu ludosti i paranoje. MOžda je ovo bilo ok jer je neka domaćica, definitivno treba ko što kažeš gajiti to sa ljubavlju a ne radi novaca. U Indiji pak ljudi puše marihuanu radi duhovnog iskustva - mislim na one Babe, ne sad što se to raširilo rekreativno i bolest zapada je zhvatila i tamo korisnike marihuane. Meni je marica uvijek bila neko više duhovno iskustvo tako da svaki put kad bi se nadimio pitao sam samoga sebe što ja radim - ovdje ili ondje jer to nije ni vrijeme ni mjesto za duhovno iskustvo.
A koji si to hibrid sisao? :D
Ajme sad čitam i gledam i ne mogu vjerovati. Napisao sam sve ko neki luđak :D Drito sve nepovezano :)) jbga na poslu pisao ibio sam kratak s vremenom...sorry, ali vidim da si me skužio Beyond ;)
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

ma dobro si sve rekao. ovaj agresivan hibrid neznam koji je, a ovaj koji mi paše, koji je lijepo izbalansiran, umjeren čist i stabilan haj zove se "chocolate rain", dobio sam ga iz sjemena i pokraj njega svi drugi su mi suvišni.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

tnx za info, baš me zanim volio bi probati jedno...nabavit ću si sigurno
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Perun »

Ekipa, ispričavam se ako je o tome bilo riječi u ovoj temi, ali ja ništa nisam našao. Dakle, radi se o sljedećem; ako imam hermića, hoće li mi oplodit sam sebe i ako da, postoje li neke statistike koliko će tu bit muškog a koliko ženskog sjemena?
Hvala unaprijed.
Ko prije umre duže je vječan
Odgovori