Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la huana.meri »

KingsDead je napisao/la:
huana.meri je napisao/la:ukratko da napomenem da jednostavno nefunkcioniram bez pljuge i bok, ni poso, ni spavanje, ni sex, ni plivanje...
sretan sam što je to samo kanabis...
;)
ja isto, jedino što mi kanabis malo pogoršava socijalnu anksioznost, pa kad trebam u školu počne me lovit anksioznost i paranoje, al inače mi pljuga fkt pomaže jer imam dva psihička poremećaja, bipolarni i granični i stvari poput kontrole emocija, impulsa i misli su jako teške, da ne spominjem kolko mi pljuga pomaže sa promjenama raspoloženja i bijesom. Jedna pljuga i nisam više suicidalna. :-?
ja sam jako impulsivan, brzoplet, mozak mi radi ko na koki, u obavljanju poslova me smeta kako su svi spori, inaće kad zapalim sve mi je u brzini kao okolina...
na pljugi više promišljam, polakše, mudrije, a uglavnom sam puno kreativniji na pljugi...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la huana.meri »

KingsDead je napisao/la:
huana.meri je napisao/la:ukratko da napomenem da jednostavno nefunkcioniram bez pljuge i bok, ni poso, ni spavanje, ni sex, ni plivanje...
sretan sam što je to samo kanabis...
;)
ja isto, jedino što mi kanabis malo pogoršava socijalnu anksioznost, pa kad trebam u školu počne me lovit anksioznost i paranoje, al inače mi pljuga fkt pomaže jer imam dva psihička poremećaja, bipolarni i granični i stvari poput kontrole emocija, impulsa i misli su jako teške, da ne spominjem kolko mi pljuga pomaže sa promjenama raspoloženja i bijesom. Jedna pljuga i nisam više suicidalna. :-?
ja sam jako impulsivan, brzoplet, mozak mi radi ko na koki, u obavljanju poslova me smeta kako su svi spori, inaće kad zapalim sve mi je u brzini kao okolina...
na pljugi više promišljam, polakše, mudrije, a uglavnom sam puno kreativniji na pljugi...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la entheogenic »

Volim maru al je ekipa koja me okruzuje previse trosi pa dolazi do ostecenja na zivcima i mozgu haha
Om Shanti
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

te neke nove sorte tako dobro mirise, etericna ulja, da ih opce netrebam zapaliti za imati fina iskustva, nova razina aroma terapije, pa mi je palo na pamet kako netko treba napraviti parnu destilaciju tih biljaka i plasirati to na trziste, moglo bi biti cak i legalno to etericno ulje jer nebi bio thc unutra, valjda, onako kao sto se prodaju etericna ulja ruzmarina, lavande i sl. za aromatherapy
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
NjOzA
rank1
Postovi: 9
Pridružen/a: 14.02.2018, 09:09
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la NjOzA »

Ja je pušim trecinu zivota a porilično sam jos mlad. Zadnjih godinu dana pricam kako bih trebao prestat , zadnjih pola godine prepolovim rizlu i smotam pola papira medutim i to me smlati. Sad motam buxnice iste popusim 3 dima i ugasim... malo se moze reci da sam se navukao jer mi u gradu nema nekog pretjerano zanimljivog nocnog zivota i nikad nije bilo pa ja radije ostanem kuci,skinem film,napravim sendvic , svaki vikend pusim pa se vratim u kucu i svaki mi dan bude isti. Imam strogu namjeru prestat jer nije lijepo bit 7 godina skoro svaki dan napusen a pogotvo ako okolina osuduje to i ako blage veze nemas sta si kupio osim da je to "trava". U mom gradu ali i drzavi BiH trava je jedna od najgorih na svijetu - niti znas sta pusis a kamol jel indika sativa hibrid ali sigurno sto mozes znat je da je jedna od najgorih sorti i da je u 95%slucajeva lose osusena kako bi zadrzala na kolicini i da je u 80% slucajeva prskana koka kolom ili necim drugim zbog tezine ( ziva istina ) . Imam semu za pravu organik medutim jedna te ista vrsta dosadi i definitivno ne bude benefita istu pusit mjesecima. Bilo kako bilo , utulio sam sebi u glavu da je to lose za mene i da dan kada skroz prestanem ce biti dan mog licnog rasta i razvoja. Svaki savjet mi je dobro dosao jer vodim bitku sam sa sobom( 1 veliku bitku sam podijelio u vise malih ) pa cu i istrajat . I da napomenem da zadnjih 10 puta te smotuljke od pola rizle kada smotam i ispusim, jedva cekam da me pusti jer mi bude neugodno ( previse misli, lupanje srca, izgubljenost, osude ljudi koje me i ne cude jer se uneredim jedva govorim i bude mi ofirno bilo gdje medju ljude otic ) .. Sad uvlacim po 3 dima malog cistaka i bude mi mjera ali zelim skroz prestati.... osim prije sexa, ne zelim se u svom zivotu naci u prilici za odnos a da nemam smotuljak od bar 3 dima... Bez dima izdrzim 5 minuta, sa dimom mogu satima i na kraju hocu jos ..
Bilo kako bilo kanim i istrajat cu u tome da prestanem barem godinu dana pa ce biti report .
Bilo kako bilo , uvijek cu imat zelju da nekad u zivotu imam teglu sa gandzom koja je odlicna za po danu , teglu za gandzu na kojoj je sex ludost, teglu sa smijuranje itd... Trava je čudo i osim ako nisi 100% siguran da je organska ne treba je ni pusit. To sam barem presto , ne pusim nicije tudje trave osim svoje pa makar je i nemao i u tom momentu. Jer u mojoj predraspadnoj BiH 99.9 posto je neka ublehaška sativa, ti to ispušiš prije podne i mozes se posrati na ostatak cijelog svog dana. Medjutim gandza mi je i dala dosta toga ali brate dosta je bilo dumanja . Javim se u ovoj temi o5 za godinu dana.

Edit: Jednom sam samo naišao na indicu domaći uzgoj dobio grančicu malu, to je tako dobro bilo da sam dijelio ostalima da i oni vide šta je to. ISpušiš cijelu buxnu i sve ode u glavu. npr bude mi uvijek prije ofirno zapaliti pa pred roditelje, a tu zapalim i raspričam se s njima 5 minuta nakon pušenja i budeš raspoložen čitav dan , tačno neka ljubav se otvori u tebi a ne high. Dok ne budem zivio negdje gdje mi je to dostupno ili gdje mogu neometano saditi, radije neću ni pušiti.
Imam i vapourizer srednje kvalitete i mogu reći da se isplati imati ga. Manje treba trave, manje smrdi, više ode high u glavu , međutim tek sam shvatio da me radi nakon 5-10tog pušenja. Ko prvi put puši uvijek kaže da ne šljaka .
PAŽNJA: Autor ovog posta je nakon postanog posta zamotao zadnju zalihu u smotuljak i ispušio tako da nije u prilici pušiti jer je nestalo a nema namjeru nabavljati .Sutra upisuje kurs njemačkog da okupira svoje vrijeme i da se kloni vas što se ubadate džojntima u venu :psy
123
rank3
Postovi: 72
Pridružen/a: 02.02.2017, 13:48
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la 123 »

Je li netko mozda pokusao growati sa onim jeftinim kineskim LED panelima za growanje?
Avatar
mr.lirika
rank2
Postovi: 32
Pridružen/a: 03.09.2019, 17:49
 pohvaljen: 6 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la mr.lirika »

Poozrav Majki prirodi i svima u forumu! Čitam ovdje kako pojedinci imaju velike probleme kad vutra počinje pokazivati svoj spol u Outdoor sadnji..čekati od ožujka kraj ljeta u prirodi i tada razočarati se zvončićima umjesto cvijeta je gadno razočaranje. Ja sam naučio kako se kroz mjesec i pol dana prepozna muška i ženska biljka. Moj osobni savjet za rješavanje muke od muških biljaka- sadiš savko posebno, (na prozoru,bilo gdje na toplom da sjeme nikne iz zemlje?) . zatim ih staviš ispod malih neonki 2x 18 w je dovoljno. (nije potreban BOX, bitna je sobna temperatura i mrak kad se gasi svjetlo na 20 ili 12 sati)-prvih 2-3 tjedna ostavljati svjetlo po 20 sati i 4 sata gasiti,čim biljćice izbace drugi red listova jedina briga je onda paliti i gasiti točno svakih 12 sati- biljke tada misle da je došlo vrijeme jeseni i vrijeme cvatnje. Na taj način ispod neonke kroz dva-3 tjedna vidiš koji je bacio zvonac a koja je ona prava žena.Nije važno dali je umjetna rasvjeta ili sunce Majke prirode. Ako ideš na sunce onda pripremi sanduk (Drveni-bilo kakav) bitno da ne propušta svijetlo i gore opisani postupak radiš vani - samo se mora paziti na vrijeme-12-12 noć-dan. i tako sanduk poklopiti za noć. ujutro ponovno otvoriti poklopac i tako u krug dok ne dođeš do rezultata. Nadam se kako sam pomogao.. Novi sam u forumu i obožavam vutru,kako saditi ,tako i brinuti o njoj , obrezivati, čistiti od velikog lišća,klonirati..uživam u vutri isto kao ona kad je njegujem.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Ma daj, kakve muške/ženske akcije..kupiš feminizirano sjemenje i bok..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Spunk »

Nije svima cilj isti. Osobno kupujem samo stabilizirane, regularne sorte. Sam pravim slijedeće generacije ili križam. Imam vrhunske genetike u sjemenu za 50 života.
Igraš se, križaš... pa ti u F2, F3 izlete neki ludi fenotipovi... to su najbolje vutre na svijetu
Jebivjetar
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

O, najs..svaka čast.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori