Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

:ymapplause: jaaaaako dobro!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la ckola »

to manijače...svaka čast.
ja nisam slikao ali sam uspio dogurati do berbe i sada je sve na svom mjestu.
samo napred, još malo pa če dekriminalizacija a zatim...tko zna?!
više nemoram pušiti ona špricana sranja što nam dilaju uokolo...napokon priroda najmilija iz vlastitog
vrta, što je,na koncu konca, i bit svega!
laske

Re: Marijuana

Post Postao/la laske »

e ljudi sve ovo sto ste postavili stoji ali ja sam gledao na TVu neku emisiju kako vataju ljude koji gaje kuci travu... o cemu se radi ukratko... sijalice koje koristite recimo hps za unutrasnji grow su odlicne ali za sobom ostavljaju providan trag koji se vidi cak sa satelita(tako kazu) tacnije one stvaraju ogromnu kolicinu energije koja nema gde da ode osim u vase biljke, koje ne potrose ni 20 posto te energije.. jedina moguca varijanta je ako sadite sa vise hps sijalica je da su 20 metara ispod zemlje e jedino tad ih ne bi videli sa satelita... p.s. ne znam koliko je ovo tacno jer moguce je da su tu emisiju napravili samo da bi preplasili one koji gaje... inace vasa kuca kad koristite hps sijalice bez obzira na vasu izolaciju izgleda kao usijana kuglica :)... sto je veca usijanost to je veca verovatnoca da ce vas uhapsit...

p.s. svima bi preporucio van kuce sadnju ^_^
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la mr. gljiva »

Ne gledaju satelitom nego koriste infracrvene/termalne kamere...montiraju ih na helikopter ili imaju ručne kojima se vozikaju i snimaju po susjedstvu.
Naravno to rade prvenstveno u Amerika i unatoč tome što je nelegalno njihova policija često koristi takvu metodu za razbijanje grow ops-a. Kod nas bi se takvo nešto koristilo samo ako postoji opravdana sumnja da je neka veća grow operacija, do 400w nebi trebalo bit nikakvih problema. [-(

Između ostalog sam nedavno naletio na discovery-a bio dokumentarac o novostima iz znanosti i tehnologije bla bla. Napravili i testiraju male heliće/igračke na benz sa prikopčanom kamerom i senzorom za raspoznavanje "mirisa" trave. Frajer ga fino navigira iznad dimnjaka,a ovo čudo registrira jel ima ičeg :)) naravno,predviđaju mu "svjetlu" budućnost :D
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Mudrac »

E ljudi posle neznam ni ja koliko sam na forumu...nisam vas zaboravio(bio sam zaboravio sam zaporku) ja se i dalje borim sa svemocnim nirdalam :D a(churkice me neidu nikako,al upravo sad ima nekih naznaka da ce biti :mushroom: )
Hteo sam da Napisem za tog hermafrodita radilo je to chudo,ja sam i chupao te al kad se u sred buda sakrije 1 muski cvet nemozes ti ni znati,ali sve jedno je imalo dobar efekat tako da potvrdjujem da hermici rade.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

Drago mi je da te vidim opet :D

Hermici su uvijek lutrija, ali znaju biti jakooooo dobri :thumbsup:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Marsovac

Re: Marijuana

Post Postao/la Marsovac »

Pozdrav svima!

Evo da se i ja ukljucim malo na novom forumu. :ymhug:

Nedugo sam poceo sa indoor-om, biljke su jos male i makar su na 12/12 vec 10. dan jos nisu pokazale spol. Odnosno, polako mi ponestaje mjesta u sicusnom boxu. :)
Slike za sad ne mogu staviti gore posto nemam fotic, ali nadam se da ce se i to uskoro promjeniti.
Da napomenem, ovo mi je prvo uzgajanje takve vrste i ne nadam se nekim ekstra kolicinama i kvaliteti jer sam dosta nadogradjivao box u zadnjih nekoliko tjedana.
laske

Re: Marijuana

Post Postao/la laske »

ljudi iskreno,
necu da duzim pricu
al ako vec eksperimentisete,
stavite prve tri nedelje nostop dotok svjetlosti biljci...
mnogi kazu da ne valja, al ja sto sam do sad iz svog iskustva imao vidjet priliku, budovi na kraju budu veci, biljka sama vise izraste a thc je u istim kolicinama kao kad drzite 12-12 ili 14-10 prvi period..
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Mudrac »

E LJUDI (GROWERI) DA PODELIM SA VAMA JEDNU INFORMACIJU U VEZI SA PRIHRANJIVANJEM BILJKI UKRATKO:PRIHRANJIVANJE U VEGETATIVNOJ FAZI: NPK 20:20:20 ILI (20 10 10) I TO VISE OD DUPLO MANJE ZNACHI(1/3) PREPORUCHENOG NA ETIKETI 2 PUTA NEDELJNO
EVO JA PO KO ZNA KOJI PUT SAM BIO NE STRPLJIV I MALO SAM OPRLJIO LISHCE.....ALI NEEEE VISE :D
A U FLOWERING(TJ FAZI CVETANJA)NPK 10:30:10 ISTO (1/3) PREPORUCHENOG NA ETIKETI
i da nezaboravimo mikro elemente Mg,Fe.Ca Zn....
A STO SE TICHE VODE OBICHNA IZ VODOVODA(PIJACA) JE OK + TREBA DODATI 2 KAPLJICE SIRCETA
(mada to zavisi ali u mom sluchaju je tako)
Ibitno je da 2 nedelje pred branje ne prihranjujete,da bi isprali svoju biljku da nebi mirisala na urin i slichno.....2 nedelje pred branje samo VODA
MISLIM DA SAM NAPOKON PROVALIO U CHEMU JE FORA PA DA PODELIM SA VAMA,nadam se da ce biti od pomoci
:ymparty: LET S ROCK n ROLL :psy
Odgovori