Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la wonaabi »

frendu koji nisam ja su divlje svinje sve razrovale X(
ostale su mu svega dvije koje sumnja da će preživit.
al uporan je on mladić prenest će svu zemlju na manje sigurnu lokaciju sa puno manje divljine...
p.s apropo sigurnost, mog prijatelja zanima da li je majka uopće sigurna?kolko vidim nije https, a ako murija pretražuje sumnjive profile po fejsu nebi me čudilo da će i majku
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Mudrac
rank3
Postovi: 57
Pridružen/a: 10.04.2010, 19:00
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Mudrac »

Hvala na utesi..znaci da joj chupam *cuda-muda*.ili je pustim samo tako bez chachkanja.(razmisljam ako se samooprasi da cu imati brdo Seeda od toga,sto isto nije lose samo kvazi ostah suv za miomir for sezon 2010)..genetika je EXTRA P.W..

Dobro Pitanje je to za sigurnost ne bih voleo ove godine previse iznenadjenja paa pitam..sigurnost od :o)
Ja sam provalio jos od pre da Admini retko ili do sad niste kachili slike svojih....ichega... (sem kaktusa RED ispravite me ako gresim) ali nisam hteo pitati prvi ja ,pa znam kako ovo zvuchi,nemojte se ljutiti,ali jel ima nekih fora,kapiram da je lakse doci do vas. ..ALI....
Lichno mislim da oni imaju i pametnijih stvari za rad,nego nas tu da love,a i svi su ovde dobrovoljno i niko nije maltretiran,(to sam gledao neki interviju bas sa tim *hack-capom* u vezi facbooka,ali ono je mnogo drugachije)e sad to sto su stafovi u pitanju to je vec diskutabilno....Veliki Brat Nas Posmatra!!! :D
(Uzaminje uvdezaonje usmozaonje uvladalizasanje uvakavzaonje uzikzajenje ugzazbonje uvenihzaskrinje urukazaponje udzaprinje ukimzanenje ufrovanozashinje:)) .)
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la ckola »

daj nemojte me bedirat...pa nije valjda dotle došlo!? mislim, prisluškivanje mobitela to je već stara vijest, ali nebi me ni čudilo da imaju neke manijake za kompom koji samo traže takve stranice i špijaju
pa samo banu...
eh, stari moj...ma i moj frend sadi, pa kud puklo!!!
Avatar
krasta-zg
rank5
Postovi: 152
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:12
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la krasta-zg »

Ma nebi se cudio,ima svega...Sad sam bio u buxi kod malih i helic cijeli dan leti tu okolo :ymtongue:
Kažu da ce smak svijeta 2012.E pa neće, jer moj jogurt vrijedi do 2013.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

mislim da vam je svima jasno da sigurnosti nema, pa nikada u zivotu i svemiru... tako da ni majka. nadam se da znate da to sto kacite slike i govorite o necemu sto se smatra ilegalnim da vam je jasno da je to javno i da to ljudi citaju i bez da se ulogiraju :)

ali mislim zbilja... ovdje smo da djelimo informacije. a tu nas nitko kociti ne moze. e sada koliko se vi osjecate sigurnim da to javno govorite/ pokazujete, na vama je. sve je uvijek rizik i nemojte da vas te "zastite" tjese. realno, sve se moze probiti da se zeli... zato cemu te lazne utjehe? :D

ja ne objavljujem nista jer sam dosta "izlozena" sa samom inicijativom ovog foruma... ja bi voljela najvise na svijetu da mogu biti toliko slobodna da vam pokazem neke slike. ali zbilja ne zelim extra povoda za bilo cime. znajte da bi ja voljela puno vise vizualnog vama pokazati ali necu se dodatno izlagat ako ne moram, pa mi oprostite na tome :-*

nakon svih foruma i recenog nakon toliko godina (preko 4-5 god) zbilja se ne osjecam ugrozenom... na vama je sto i kako cete postupat- pravila foruma postoje i ja sam tu bila jasna i ne zelim da netko krivo ovo shvati, ali imate svoju glavu- razmisljajte sa njom. :* uvijek, bez obzira koliko ta imaginarna "zastita" postojala...

kako kaze Tool:
Think for yourself
Question authority


Voli vas Red :ymcowboy:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank3
Postovi: 91
Pridružen/a: 13.04.2010, 08:19
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la ckola »

e stari moj, šta bi to tek bilo da je kod nas legalizacija kao u nekim nizozemskama...gledam te slike neke i tako to...pa kod nas bi ko drvo velike biljke narasle da ih nemoramo skrivat po kojekakvim buksama i šikarama(a i tamo naraste o ho ho, cca 4 m)...pa koje bi to prekrasne šume bile
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Malbasha »

maloprije kupio u lika, i inace sam u njega uzimao i uvjek je bilo dobro onako hedovi cvrsti,ljepljivi gusti itd, al sad ima nekako kao puno konaca i svi hedovi izgledaju ko zapleteni špagovi al malo su duzi. i mirise drugacije (vise nekako blitvasto :D neznam kako bi miris opisa)
nisam neka iskusnjara ocito pa recide te mi sta je sad to? kasnje cu zapusit pa vidit jesam li rip'd off ili je ovo neka druga sorta sta vec..
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

hmmm??? druga sorta moze biti ali sve to izgleda otprilike isto kao osuseno, pa ne znam sto je ovo cudo sto si dobio. takoder miris je jedan jedini ne mozes fulati, pa sada opet ...tko zna :)

jel imas neku sliku? bas me zivo zanima, jel probo? :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Malbasha »

slika
evo, na slici izgleda ok nekako al u ruci kao da si nacupao obicne trave i zguzvao :)

i da proba sam i zacudo nema greske! sad neznam jel to radi male apstinencije :-?
nekad me zna glava zabolit a od ove nije
Avatar
pacov
rank2
Postovi: 45
Pridružen/a: 28.03.2010, 16:11
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la pacov »

pa OK izgleda, osim šta ima dosta lišća, al glavno da udara 8-} :)
Odgovori