Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
dafodil
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 25.11.2017, 05:37
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la dafodil »

AFX je napisao/la:
dafodil je napisao/la:cotton mouth redovno hahahaha. Prvi put cujem da mara sjebava pritisak - pre ce ga sjebavati ono sa cime je ona prskana...
Jer nemaš očito iskustva. ;)
Pa posle decenije i po organskog growa, i svakodnevnog lecenja MS-a i hronicnog bola biljkom ne zelim da ti protivrecim :ymhug:
Freedom's just another word for nothin' left to lose...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

:thumbsup:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

https://m.youtube.com/watch?v=tvjw6fg69xQ

Konoplja i njezini jedinstveni kemijski spojevi pod nazivom kanabinoidi posljednjih četvrt stoljeća predstavljaju uzbudljivo područje istraživanja, pogotovo otkad je otkriven endokanabinoidni sustav u ljudskom tijelu i mozgu. Mozak sisavaca ima obilje kanabinoidnih receptora u staničnim membranama, a kanabinoidi iz konoplje nalikuju endokanabinoidima u tijelu. Ti receptori prisutni su kod svih vrsta kralježnjaka: embrij u razvoju ima rano izražene kanabinoidne receptore osjetljive na spojeve koje luči maternica, majčino mlijeko bogato je kanabinoidima koji kod novorođenčeta potiču učenje, rast i razvoj itd. Kanabinoidi iz konoplje savršeno odgovaraju ljudskim kanabinoidnim receptorima, čime endokanabinoidni sustav postaje bitni fiziološki sustav stvaranja i održavanja ljudskog zdravlja. Endokanabinoidi i njihovi receptori se nalaze svugdje u tijelu, s drugačijom ulogom u svakom tkivu, ali uvijek s istim ciljem, a to je homeostaza, tj. održavanje stabilnog unutarnjeg okruženja. Gosti emisije su američki biokemičari dr. sc. Robert Melamede i dr. sc. Paul Hornby.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la SleppyInHead »

Ima jedna stvar koja mi se događa neki put kad se napušim, ali samo katkad. Toliko nebitna da zaboravim ikad pitati nekoga je li doživljava slična iskustva. Sve krene kad zatvorim oči, osjetim dizanje u sebi, kao vrtlog koji raste prema vrhuncu, osjetim ga u cijelom tijelu, nema centra i kada dođe do ključanja onda eksplodira i razlije se posvuda sa osjetnim olakšanjem. I to nemogu zaustavit, mogu samo odgoditi. Smeta mi najviše kada nisam sama pa dođe do neugodinh situacija gdje ljudi misle da nisam dobro, a jesam samo ne znam reći što se deševa. Sad mi samo objasnite što je to i recite da je to sve normalno. Hvala na čitanju, do slijedećeg puta.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Kao neki rush ili?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la SleppyInHead »

Nikad čula.
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la klada »

Ma sve normalno, ako je tebi dobro dobro je...ti si to tako opisala, zna vutrica dobro i lijepo puknuti gdje se nesto dogada u nutra pa je malo teze djelovati prema van a onda drugi misle da ti je lose a ti si zapravo u jebenoj ekstazi i ni ne zelis se truditi komunicirati pustas da se događa...hoce to pogotovo ako nakon nekog vremena ne pusis ili si u nekim posebnim situacijama i onda fina vutrica to jos sve jace zacini, dobar osjecaj
Avatar
dafodil
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 25.11.2017, 05:37
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la dafodil »

vutra je keva, sve je to normalno :D
Freedom's just another word for nothin' left to lose...
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la huana.meri »

za sve u životu postoji kondiciranje, tolerancija, adaptacija, sinhronizacija....
i za vuvu vam je potrebno pronaći tip, sortu, ime, mjeru, a na kraju i toleranciju...
ništa u životu nije bezopasno, npr. ako popijete 13 litara vode u jednom danu velike su šanse da ćete imati gadnih problema sa bubrezima, prehidriranosti i ko zna šta još..
nekim ljudima kanabis inhalarno nepaše u večim količinama nikad, nekima paše samo oralno, neki čak spominju i analnu konzumaciju...to su sve varijacije, plus navedeno gore, je pun qur. kombinacija...
slobodno mogu reći da su mi bile potrebne godine jahanja po kanabisu i njegovim blagodatima da bi danas u svakoj situaciji funcionirao bolje pod njim nego bez njega...
ako netko misli da je to nazadovanje, u redu, ja samo iznosim svoje iskustvo...
ukratko da napomenem da jednostavno nefunkcioniram bez pljuge i bok, ni poso, ni spavanje, ni sex, ni plivanje...
sretan sam što je to samo kanabis...
;)
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
KingsDead
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.02.2018, 17:38
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la KingsDead »

huana.meri je napisao/la:ukratko da napomenem da jednostavno nefunkcioniram bez pljuge i bok, ni poso, ni spavanje, ni sex, ni plivanje...
sretan sam što je to samo kanabis...
;)
ja isto, jedino što mi kanabis malo pogoršava socijalnu anksioznost, pa kad trebam u školu počne me lovit anksioznost i paranoje, al inače mi pljuga fkt pomaže jer imam dva psihička poremećaja, bipolarni i granični i stvari poput kontrole emocija, impulsa i misli su jako teške, da ne spominjem kolko mi pljuga pomaže sa promjenama raspoloženja i bijesom. Jedna pljuga i nisam više suicidalna. :-?
Odgovori