Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la gotta »

ej ekipo, jučer gledala bongove..ali meni sve to isto...ne razumijem se.. ima neki maleni stakleni za 90 kuna...
sta je u biti bitno?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
markomarko
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 16.05.2016, 12:56
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la markomarko »

ako je baš mali, neće nešto spec da ohladi dim, i kada pališ plamen je preblizu lica, šiški, brkova... :)
preferiram stakleni, providni, ne premali i ne previše egzotično uvijen da ne mogu da ga operem.
ne vidim ni neki poseban razlog da se kupuje nešto fensi, skupo...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 456 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Cim je veci, vise hladi dim. Nekih 30cm je ok..jeftiniji su akrilni, a oni bolji su stakleni. Nije da se to često kupuje, pa ako nemaš, pričekaj i sakupi si za stakleni..zahvalniji su kod pranja..ili još bolje za glass vapor genie..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la shroomko »

Akrilni znaci plasticni i to smrdi na plastiku dosta jako. Ja sam kupio prvo akrilni i prva misao kad sam zapalio je bila "Kinez truje" (bong je naravno made in China). U najkracem roku sam kupio stakleni a plasticno sranje stoji i ne koristi se.

Mislio sam kupiti mozda jedan od tih malih staklenih zato da mogu prije spavanja malo zapaliti. Imam megalomanske tendencije pa uvijek stavim previse trave za prije spavanja i onda se probudim sjeban. S normalnim bongom napunim onu posudicu do otprilike pola (jake trave), a nadam se da kod malog bonga i ta posudica puno manja pa da ce mi to olaksati doziranje kad hocu malu dozu.

Koja su misljenja iskusnih u vezi malog bonga, jel to po dizajnu sprecava da stavis previse jake trave?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Meni su simpatični i praktični ti mali stakleni. Previše trave možeš uvijek staviti, zato si ja stavim količinu koliko mogu spaliti i udahnuti u jednom paljenju, slično kao sa dmtom, pa znam unaprijed koliko će me jako raditi ta količina.
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la gotta »

hmmm...gledala sam neki od 15 cm, ima malu cijev..usku...
koliko uopce stavljate trave?
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 456 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

Tako mali bong ni nema nekog smisla, mislim pojam je ohladiti dim, a ako ćeš kupovati tako mali bong rađe si kupi rizle.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la gotta »

AFX je napisao/la:Tako mali bong ni nema nekog smisla, mislim pojam je ohladiti dim, a ako ćeš kupovati tako mali bong rađe si kupi rizle.
onda cu ustedit za veliki :D
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
s4ha
rank5
Postovi: 161
Pridružen/a: 04.06.2014, 18:34
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la s4ha »

shroomko je napisao/la:Imam megalomanske tendencije pa uvijek stavim previse trave za prije spavanja i onda se probudim sjeban. S normalnim bongom napunim onu posudicu do otprilike pola (jake trave), a nadam se da kod malog bonga i ta posudica puno manja pa da ce mi to olaksati doziranje kad hocu malu dozu.
Kako te dizajn bonga sprijeci u stavljanju previse? Valjda se odvoji koliko mislis da ti treba, namrvi pa s tim u posudicu jer se da i 1g+ nagurat u mali bong.
Makar mi nije jasno ni to previse, ako se probudis sjeban, ili spavas 4 sata ili trenutno imas nizu toleranciju makar mi u tom slucaju nije jasno cemu neka veca kolicina, :-? a da probas s jointom? bar dok ne vidis di stojis s tolerancijom pa lako napravis manji i vidis koliko ti otprilike treba.
A ako ne moze odokativno uzmi vagu.
The men is now the victim of it's own technology,
the victim of it's own life; instead of being in control of it.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la shroomko »

s4ha je napisao/la:Kako te dizajn bonga sprijeci u stavljanju previse?
Ako u mali bong stane manje materijala onda bi me to sprijecilo.
s4ha je napisao/la:Valjda se odvoji koliko mislis da ti treba, namrvi pa s tim u posudicu jer se da i 1g+ nagurat u mali bong.
Makar mi nije jasno ni to previse, ako se probudis sjeban, ili spavas 4 sata ili trenutno imas nizu toleranciju makar mi u tom slucaju nije jasno cemu neka veca kolicina, :-? a da probas s jointom? bar dok ne vidis di stojis s tolerancijom pa lako napravis manji i vidis koliko ti otprilike treba.
A ako ne moze odokativno uzmi vagu.[/quote]
Hvala na prijedlozima, mozda uzmem vagu.
Odgovori