Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Devil'sChase »

=)) =))Upotrebljava se samo engleska riječ :) jer hrvati još uvijek misle da se puši samo "indijska konoplja", a di još da bi čuli i znali o autoflowersima :bigsmilee: I nisu nezahavalne, daju puno ako ih voliš :)
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la cj80 »

ma u biti ako pogledam autoflower moze odlicno roditi ako znas ispravan nacin kako se treba saditi ali nemozes ocekivati kolicinu od 15 dana vegetirane biljke, ali previse struje i muke za mali urod.
autoflower biljoza (is osobnog iskustva)
prednost- kraci period dozrjevanja 9-12 tjedana
mane-manji prinosi nego kod fem i regulara sjemena
nemogucnost kloniranja (nemozes napraviti selekciju potentnijih bilja)
,ako oces uzgajat nes u pc toweru onda je automatic idealan ali daleko je to od kvalitete dima.
ak vec sadis automatike vazno znati sjeme odmah stavljas veliki pot automatici se ne presadjuju dobiti ces masniji hedic i vecu kolicinu dima
Persona non grata
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 24.08.2014, 08:06
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Persona non grata »

Hvala. Uspjela sam naći objašnjenje o čemu je riječ, samo mi je nedostajala adekvatna riječ u hrvatskom.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la cj80 »

uglavnom ako mene pitas kani se autoflower sjemena bezveze bacanje para ovajk ti to nekak ide
automatic-u idealnim uvjetim dobijes 20-30 posto manje od fem sjemena 15dana vege,
fem-odlicna spika znas da je mama slabije potentnija biljka nego reg sklonost hermijanju ako ne stavis u fazi klijanja plavo svjetlo obicna stedna je za taj prvi tjedan ok a kasnije peglas sam mh hps za vegu ilu jos bolje jednu hps jednu mh (najbolje sljaka vega)
reg e to je posel svaka biljoza je osjetno potentija dobivas u 15 dana vege vise nego kod fem sjemena i o do 30posto.

kak sam to bil testiral
sjeme dinafem genetika crit jack -auto 35litarski pot hesi 250w hps = 15-20g
fem sve isto 35-40 (15dana vege)
reg 55+ (15dana) ghedovi jaci i masniji cjela biljka puno jaca
drugim rjecima reg je najbolji ali imas komplikacije oko izbora muske zenske jekl trebas jos jednu kutiju exta naporaviti da zakloniras reg da vidis koji joj je spol (prosjek od 10 komada 3-5 ih je zenke a ostatak muski.

izrada fem sjemna se dobiva sokiranjem jedne od zenki tako da ima stavis tris sata svjetla pa 3 sata mraka pa 18 svjetla 3 mraka 12svjetla 6 mraka u biti kad bude biljoza u mraku dodas joj nesto svjetla ili mraka. bnakon sokiranja biljku stavis na rezim cvjetanja u boks di je zenka biljka stisnes biljoz uz biljozu da budu jedna na drugoj i ventilacija da puse po njima da se ljepo ninjsu. (97% sjemenki je fem a 3 posto su hemici muskih nema)
na taj nacin si mozete napraviti fem sjeme isto funkcionira i sa regularom ali biljke moraju imat izenski spol. Nadam se da sam vam sad sve to pojasnil!
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la pecurko »

Lepa baštica, mene su ove godine razbili spider mitsi, biće dosta manje sa moćne terase :thumbsup:
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
PicASSo
rank3
Postovi: 69
Pridružen/a: 11.12.2013, 08:43
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la PicASSo »

Pala mi je na pamet jedna ideja i sad se pitam jel to moguće.Mislio sam si napravit boks od tegle da si uberem za pljugu kad mi zatreba :)) jel mislite da je to moguće?
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
Avatar
dimitrije
rank3
Postovi: 95
Pridružen/a: 15.12.2013, 19:38
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 50 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la dimitrije »

Ima kod mene jedna mala gusenica, ćeramo se mi već par meseci, sudeći po rupčagama u listovima gusenica živi ko u cara :))
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la cj80 »

bilo bi dobro da si mičeš lisšce sa grana polako i ostavljas samo listove kod hedova da se klorofil polaklo trosi na taj nacin ces dobiti bolji ukus i masniji head ali biljoze dobro zgledaju malo gusjenice rjesavas pepelom ili lugom na taj nacin da ih zapepelis cjele biljke nakon jutra, i vidjet ces da gusjenica nece bise biti malo to prozracu prevec je to zelenja za tako malo biljku
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la mr. gljiva »

Samo ti pusti lišće, zaljevaj zadnja 3 tjedna čistom vodom pa nek posrče
sve što je ugradila u njih...tako će taste izaći kak se spada, a potencija kakva
bude, bude :) i nikakve fore pepela sipat po već sada dobro formiranim hedovima
osim ak se se ne želiš davit pri pušenju istih :ymdevil:
skuliran do jajc :thumbsup:
Odgovori