Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Clipssy
rank3
Postovi: 63
Pridružen/a: 30.04.2012, 11:55
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Clipssy »

E ovako ljudi, naleteo sam na dosta mare u divljini, tacnije moj pas me je do nje doveo. E sad posto se bas ne razumem najbolje koja je muska a koja zenska, ako bi neko mogao da kaze valja li sta od ovoga sa slika, bar za seme? Poslednja slika je polje dature :mushh:

http://imgur.com/a/LBJn0
Introduce a little anarchy, upset the established order and everything becomes chaos
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la dr.manijak »

Ovo ti je industriska konoplja, i oprasena je opako kako to i biva.
Ovo ti je mudonja: http://i.imgur.com/n07eJc3h.jpg
Ostalo su zenke, mada potencija im je sigurno preslaba, semenke mozes da iskoristis, ali ne za ponovnu sadnju, iskljucivo ako hoces da pravis nesto od njih, tipa ona ulja itd.
Ali za high nema ovde nicega.

Naarvno, mozes samo cvetove da odvojis, bez semenki i smotas neki dzokavac cisto da probas malo da li valja, ali sam siguran da nije potentna. ;)

Eh kad bi ovako rasle ove skankuse i hibridne. :cheesy:

Ja sam ove godine naleteo na 7 ooooggromnoh biljoza na pecanju ali isto industriska. Ali euforija je nenormalna kad naletis na njih!! Hhehe neprocenjivo.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Devil'sChase »

Manijace, a kolko si ti posto siguran da je ovo industrijalka npr http://i.imgur.com/ocMSA5rh.jpg jer ja vidim dosta kristala po cvjetovima. Ovo nije možda jako potentno al po meni bi trebalo djelovat,uzevsi u obzir da industrijalka ima oko najvise 0,3 % thc-a, na cvjetovima bi se vidlo puno manje kristala nego na ovim, barem prve 4 slike. Oke, vi iz srbije imate dosta kolko cujem tih kojekakvih industrijskih pa vjerujem da se i ti kužiš u to bolje neg ja, al ovo šta sam napisao barem ja mislim, kak reko, bar na prve 4 slike, al vidim ih nešto i po ostalima...

A Clipssy, ako si 100 posto siguran da je ovo divlje, da nije nekim slučajem nečiji čudni grow, onda beri ako želiš, sjeme ti nije nešto, mislim sad da ćeš imat od toga neku genetiku, ne, ali za pušit definitivno probaj i javi nam ako ćeš to raditi baš me zanima :)
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la M & R »

Nešto malo o Konoplji .. slučajno naletih! :)

http://www.agroklub.com/sortna-lista/ul ... noplja-80/
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la dr.manijak »

Devil'sChase je napisao/la:Manijace, a kolko si ti posto siguran da je ovo industrijalka npr http://i.imgur.com/ocMSA5rh.jpg jer ja vidim dosta kristala po cvjetovima. Ovo nije možda jako potentno al po meni bi trebalo djelovat,uzevsi u obzir da industrijalka ima oko najvise 0,3 % thc-a, na cvjetovima bi se vidlo puno manje kristala nego na ovim, barem prve 4 slike. Oke, vi iz srbije imate dosta kolko cujem tih kojekakvih industrijskih pa vjerujem da se i ti kužiš u to bolje neg ja, al ovo šta sam napisao barem ja mislim, jer se kristali na biljkama jasno vide, kak reko, bar na prve 4 slike, al vidim ih nešto i po ostalima...

A Clipssy, ako si 100 posto siguran da je ovo divlje, da nije nekim slučajem nečiji čudni grow, onda beri ako želiš, sjeme ti nije nešto, mislim sad da ćeš imat od toga neku genetiku, ne, ali za pušit definitivno probaj, stavi pod povećalo cvjetove i procijeni kolko ima kristala bijelih (to su ti Thc kristali) i javi nam ako ćeš to raditi baš me zanima :)

Kristali i miris nemaju nikakve veze, cak su i ruke lepljive kad malo prodjes kroz budove.
Kazem 99% je industrijska, probaj pa javi.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Devil'sChase »

Nikad nisam vidio industrijalku, pa ti vjerujem. Al jako žalosno za industrijalke ako su tako lijepe a tako loše. Da je tih 0,nesto posto thca ravnomjerno raspoređeno po tolko kristala, ma žalost :ohnoo: znači ona kao ruderalis funkcionira, ima kristala, al nikakva potencija?
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Marijuana

Post Postao/la WEEDetix »

slika
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la oseloth »

Sutra je tribina na temu potencijala konoplje. Kronoplja i ORaH. Tribine grada zagreba na kaptolu 27 u 18h
Persona non grata
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 24.08.2014, 08:06
 pohvaljen: 1 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Persona non grata »

Pozdrav svima. Tražila sam po netu hrvatski ekvivalent pojmu „autoflowering”, ali vidim da se uglavnom upotrebljava engleska riječ. Zna li možda netko postoji li hrvatski termin za to? Naime, prevodim neke materijale o marihuani pa sam za sad našla na taj problematičan pojam. Hvala unaprijed.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la cj80 »

Persona non grata je napisao/la:Pozdrav svima. Tražila sam po netu hrvatski ekvivalent pojmu „autoflowering”, ali vidim da se uglavnom upotrebljava engleska riječ. Zna li možda netko postoji li hrvatski termin za to? Naime, prevodim neke materijale o marihuani pa sam za sad našla na taj problematičan pojam. Hvala unaprijed.
samocvjetajuca biljka tj nema potrebe za npk i rezimom mrak svjetlo biljoza ce cvjetat
(autoflower biljoze nezahvalne u tri pizde materne ale uredu ih je imat u growu dok vegetiras mame i klonceke da imas za dim
Odgovori