Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Echoes
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 31.03.2010, 21:29
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Echoes »

Kadulja je napisao/la:Ha, zato su mi se posušile druge biljke. Zbog pH vrijednosti.

Hranjive tvari? Mogu li ju gnojiti tekućim umjetnim gnojivom, inače za cvijeće?
možeš, mislim da većina growera i koristi takvo gnojivo :) ali ti preporučujem da ju prvo presadiš u neku veću posudu pa kad ju biljka preraste (obično nakon 2-3 tjedna) počneš s pola preporučene doze i s vremenom povećavaš dozu po potrebi.
ako sadiš vani nađi što veću posudu (ili ju presadi u zemlju ako imaš neku sigurnu lokaciju) jer do jeseni biljka može narasti u pravo čudovište pa nema smisla mučiti ju s malim teglicama :D
tišina je najbolji jezik
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Kadulja »

Hvala.

Danas sam pogledala teglicu i tamo gdje je slučajno palo jedno zrno prosa - tamo se uhvatila slabašna plijesan. Odvojila sam to i bacila.
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Kadulja »

Haha, ne vjerujem što mi se dogodilo.
Izašla je mala biljčica. Imala je i listiće. Otišla sam sada na prozor i listića nema.
Bit će nek ptica pojela. Od sto biljki koje sam prošle godine sijala ni jednu mi nije ptica pojela. Wtf?
Avatar
Otto Grunf
rank3
Postovi: 82
Pridružen/a: 26.09.2010, 16:04
Ima zahvala: 25 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Otto Grunf »

Znaju Ptice Sta Valja :))
Nece Ti Na Balkonu Izrasti U Nista Drugo Osim Duguljaste Stabljike Koja Je U potrazi Za Suncem I Jacim Svjetlom. Po Meni, To Je Samo Mucenje Biljcice. Ili Uloziti U Pristojan GrowBox Sa Dovoljnim Brojem Lumena I Dobrom Ventilacijom, Ili Sad U Aprilu Poceti Vanjski Uzgoj.
Pozdrav I Srecan Grow Zelim.
Avatar
Kadulja
rank5
Postovi: 171
Pridružen/a: 29.10.2011, 23:17
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 19 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Kadulja »

Hvala, ali ne mogu ulagati u ništa jer uskoro selim.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Marijuana

Post Postao/la Red »

Možda se i muči, ali na balkonu sa suncem može ispast kakva- takva fina biljoza. Možda ne neka zvijer, ali nekoliko sati direktong sunca radi čuda. :thumbsup:

Sumnjam da je ptica, vjerojatno neki puž il slično.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Devil'sChase
Moderator
Postovi: 600
Pridružen/a: 07.06.2011, 07:40
Ima zahvala: 316 puta
 pohvaljen: 206 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Devil'sChase »

Jedan član sa vutre.org je sa 3 sata direktnog sunca na balkonu dnevno, dobio izvanredne rezultate, naspram malo svijetla koliko je imao. Neki imaju izvanredne uzgoje po balkonima, ali balkon im je na jugu :)
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la oseloth »

To je zato što sunce u podne na sunčan dan daje 100000lumena a oblačno 30000,nema te lampe koja daje 100k lumena :-)
Avatar
Ruskinja
rank3
Postovi: 88
Pridružen/a: 12.12.2012, 13:37
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Ruskinja »

Svaka vam čast na hrabrosti, pravi ste heroji u ovom svijetu gdje nepravda često uzima danak!

Ja se još uvijek mogu tek osloniti na ono na što naiđem vani.
Tu i tamo mi kažu da je domaćica - možda je ili nije, ne znam razliku, previše mi smeta duhan, trebala bih investirati u bong ili još bolje - vaparizator!

Bila je neki dan emisija u provjerenom o ljekovitim svojstvima.
Neki ljudi su tako siromašni, sve što imaju je novac.
travuljina
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 18.07.2012, 20:21

Re: Marijuana

Post Postao/la travuljina »

oseloth je napisao/la:To je zato što sunce u podne na sunčan dan daje 100000lumena a oblačno 30000,nema te lampe koja daje 100k lumena :-)
Ima :)
HPS 600w bi trebalo da ima oko 90000 lumena a od 1000w oko 140000 lumena, zavisi od proizvodjaca. A za grow na balkonu mogu vam reci da moze biti dosta uspesno uz neki trening i ako je na suncanoj strani ali ne bih sad da ulazim u detalje kako bi sve moglo da se napravi na balkonu jer bi bio jako dugacak post. :)
Odgovori