Zanimljive magične biljke za uzgoj

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Zanimljive magične biljke za uzgoj

Post Postao/la antoniopavaroti »

Ali kad bi bila legalna - mogao bi do nje doći na razne načine. mnogi strani headshopovi ju imaju, a može se naći i na forumima posvećenim etnobotanici, na oglasima/aukcijama i sl. Također, ako znaš nekog tko ide u Nizozemsku mogao bi ti ju kupiti...
Najbliže gdje znam da ju imaju je u Sloveniji, Zavod Raznolikost. imaju lijep sajt gdje je sve objašnjeno :thumbsup:
da..u Sloveniji je legalna ..drže ju u tom zavodu raznolikosti i košta 15eu u teglici..nije skupo .. :sunn:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Zanimljive magične biljke za uzgoj

Post Postao/la luther7hrol »

Zato bih na proljeće, u nekom paralelnom svijetu gdje je biljka legalna, otišao i kupio sadnicu. Zašto smo mi tako retardirana država, a mi se uvijek rugamo Sloveniji... :((
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Zanimljive magične biljke za uzgoj

Post Postao/la antoniopavaroti »

luther7hrol je napisao/la:Zato bih na proljeće, u nekom paralelnom svijetu gdje je biljka legalna, otišao i kupio sadnicu. Zašto smo mi tako retardirana država, a mi se uvijek rugamo Sloveniji... :((
svakako javi kako je prošla kupovina :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Zanimljive magične biljke za uzgoj

Post Postao/la luther7hrol »

Naravno, kad obavim kupovinu u mašti (pošto nam država to brani u stvarnosti), onda ću
tu vijest podijeliti sa svima vama kao simbol odlučujućeg udarca u srce Sjenovitog Sistema ;)
Avatar
Echoes
rank4
Postovi: 145
Pridružen/a: 31.03.2010, 21:29
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Zanimljive magične biljke za uzgoj

Post Postao/la Echoes »

luther7hrol je napisao/la:Naravno, kad obavim kupovinu u mašti (pošto nam država to brani u stvarnosti), onda ću
tu vijest podijeliti sa svima vama kao simbol odlučujućeg udarca u srce Sjenovitog Sistema ;)
:)) =)) :))
ne mogu nam ništa dok imamo maštu :thumbsup:
tišina je najbolji jezik
Odgovori