Marijuana

Svaka biljka, svoja priča. Upoznajte magične biljke i način na koji ih možete uzgojiti.
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Vid Svante »

Ovaj jedan ga jede bez ičega, govorim o indijskom hašišu koji je drugačiji od markonca, radi se od žive biljke, proces je drugačiji. Meni se čini do ko težak teret na želudac iako on tvrdi suprotno, čak da lječi :questionn:
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la gotta »

zanima me, jeste li ikada pusili travu uz konzumaciju lijekova?
Prosli sam tjedan duvala cesto, ali sam pila 3 vrste lijekova i sad imam uzasne aritmije i slabu pokretljivost..ne znam jel od stresa ili pak od navedenog...
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
Shulgin
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 13.10.2016, 22:42
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Shulgin »

^ Nema potrebe to da radis. Gotovo uvek ce imati negativan efekat. Cak i kada mesas maru sa drugim psihedelicima, ume da bude zeznuto. Nekada se bad trip moze preokrenuti sa marom, ali ako je vec doslo do bad tripa, jednostavno je bolje da se pregura bez iceg, jer svaki trip je lekcija.
:mushroom: After you die, you will wake up as an alien, holding a bong, surrounded by other aliens who will ask you how your trip was :mushroom:
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

..samo tu se ne radi o psihodelicima i lekcijama iz tripa nego o zdravstvenim problemima
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
123
rank3
Postovi: 72
Pridružen/a: 02.02.2017, 13:48
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 23 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la 123 »

Neznam jel netko ovo vec spomenuo ali otkad su ljudi krenuli brijati na ove hibride i sranja meni se vutra zgadila.Stvarno mislim da je to preseravanje i pretjerivanje nista drugo.Prestao sam pusit jedno vrijeme jer mi vise nije bilo dobro tlakovi bi me oprali , zujanje u usima nenormalno i takve gluposti.Sad je ok al zna se opet nekad desiti neznam jel do mene ili cega al imam osjecaj da je do toga sto svi briju na to da treba biti sto vise thca bla bla.Pa nije thc jedini kanabinoid ima ih hrpa mislim da je 85 uspjesno izolirano iz biljke al da ih ima i vise, nisam siguran u to, ali stvar je u tome sto bas ta raznolikost kanabinoida cini biljku posebnom i zasto sad nabrijavati samo jedan od njih a zanemariti druge.

Sori malo sam se zaneo u pisanju hahaha

Ono sto sam htio pitati to kad mi ne bude dobro tlakovi,zujanje u usima... Jeli to do mene ili do biljke?
Avatar
metalmaniac
rank2
Postovi: 35
Pridružen/a: 16.04.2014, 10:13
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la metalmaniac »

Može biti i jedno i drugo. Ako je do biljke, to je zato jer je ubrana prerano pa je rad jako ubrzan, stvara paranoju i ubrzava srce.

Ako je do tebe, jedino ti znaš odgovor zašto je to tako.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

123 je napisao/la:Neznam jel netko ovo vec spomenuo ali otkad su ljudi krenuli brijati na ove hibride i sranja meni se vutra zgadila.Stvarno mislim da je to preseravanje i pretjerivanje nista drugo.Prestao sam pusit jedno vrijeme jer mi vise nije bilo dobro tlakovi bi me oprali , zujanje u usima nenormalno i takve gluposti.Sad je ok al zna se opet nekad desiti neznam jel do mene ili cega al imam osjecaj da je do toga sto svi briju na to da treba biti sto vise thca bla bla.Pa nije thc jedini kanabinoid ima ih hrpa mislim da je 85 uspjesno izolirano iz biljke al da ih ima i vise, nisam siguran u to, ali stvar je u tome sto bas ta raznolikost kanabinoida cini biljku posebnom i zasto sad nabrijavati samo jedan od njih a zanemariti druge.

Sori malo sam se zaneo u pisanju hahaha

Ono sto sam htio pitati to kad mi ne bude dobro tlakovi,zujanje u usima... Jeli to do mene ili do biljke?
Sjećam se kad smo kao klinci počeli, to je bio sasvim drugi feeling..posebno suha usta :D Meni se isto često zna desiti da mi sjebe tlak.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Shulgin
rank2
Postovi: 41
Pridružen/a: 13.10.2016, 22:42
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 8 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la Shulgin »

Ah, cotton mouth. Davno se tako nesto nije osetilo...
:mushroom: After you die, you will wake up as an alien, holding a bong, surrounded by other aliens who will ask you how your trip was :mushroom:
Avatar
dafodil
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 25.11.2017, 05:37
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la dafodil »

cotton mouth redovno hahahaha. Prvi put cujem da mara sjebava pritisak - pre ce ga sjebavati ono sa cime je ona prskana...
Freedom's just another word for nothin' left to lose...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Marijuana

Post Postao/la AFX »

dafodil je napisao/la:cotton mouth redovno hahahaha. Prvi put cujem da mara sjebava pritisak - pre ce ga sjebavati ono sa cime je ona prskana...
Jer nemaš očito iskustva. ;)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori