Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
klada
rank5
Zahvalio/a: 119 puta
Prim. zahvala: 31 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

PostPostao/la klada » 19.12.2018, 21:14

Al kak vratit, tu se isto mora paziti kontaminacija, onda nista i od printa a i od dobre volje, a uzimanje printa pogotovo za pocetnika da bude bezkontaminacije je velik poso
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 286 puta
Prim. zahvala: 312 puta

PostPostao/la AFX » 19.12.2018, 22:37

Velik je posao koliko i uzgoj.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
TeM@
rank2
Zahvalio/a: 33 puta
Prim. zahvala: 5 puta

PostPostao/la TeM@ » 12.01.2019, 12:06

Ivagi je napisao/la:Pozdrav svima, jako zanimljiv forum, puno informacija sam saznala i evo odlučila se sada registrirati da podijem iskustvo naručivanja spora..
Prije mjesec dana sam poslala 2 eura i sve kako je opisao i čini se da su mi poslali spore, MEĐUTIM, u poštanskom sandućiću je bila obavijest o pošiljki na kojoj je označeno da je u pitanju pismo, a ne paket. U prozorčiću gdje treba upisati broj preporučene pošiljke ili paketa (za koje se inače ostavlja taj papirić) piše "obično", a na dnu piše lijepim ženskim rukopis om "Molim, javiti se u poštu!". Nema otkad do kad, koliko dana od puštanja obavijesti.. Od nikoga ne čekam pismo niti tko ima ovu adresu na kojoj se nalazim, dakle nema sumnje što mi je stiglo. E sad.. Tko me to moli da dođem u poštu? Za obično pismo?
Po meni, kuverta je otvorena jer je iz Nizozemske i nema pošiljatelja na njoj. Otvorili su i vidjeli sadržaj, nema pošiljatelja, a nitko ne dolazi po to.. Meni nije uspjelo, a eto upozoravam da se njihove koverte otvaraju jer nema naznačenog pošiljatelja tako da se pazite.. Da nebi nekome ipak dostavili, pa došli u posjetu pred berbu..
Čuvajte se prirodoljupci :psy :mushroom:
a što je s ovim slučajem.. Jer jednom sam naručio i nikad mi nije stiglo ništa, jel mozda rjec o istoj situaciji? Evo gledam se ugrebat kod nekog za print, ovdje cu pokusat jos jednom poslat novcanicu od 10e, pa sta bude,
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 12.01.2019, 18:34

Jel piše da šalješ 10€? Ne. Pošalji kako piše. Ako ti nije došlo, pokušaj ponovno.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

Molder
rank2
Zahvalio/a: 5 puta
Prim. zahvala: 3 puta

PostPostao/la Molder » 07.02.2019, 14:43

Ljudi, jel za Srbiju ako saljes obicno pismo, postar print ubaci u sanduce kad stigne? Ne moram da budem kuci?
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 08.02.2019, 12:03

Pismo ko pismo..

Duka
rank5
Zahvalio/a: 16 puta
Prim. zahvala: 37 puta

PostPostao/la Duka » 12.02.2019, 11:13

Ne moraš biti, ubaciće ti poštar u sanduče, to je to, samo moraš paziti da ti print ne bude napolju dugo ako temperatura padne ispod nule, ne verujem da hoće, ali pazi. Spore kubensisa ne trpe hladnoću.
Ivagi
rank1

PostPostao/la Ivagi » 27.02.2019, 09:40

TeM@ je napisao/la:a što je s ovim slučajem.. Jer jednom sam naručio i nikad mi nije stiglo ništa, jel mozda rjec o istoj situaciji? Evo gledam se ugrebat kod nekog za print, ovdje cu pokusat jos jednom poslat novcanicu od 10e, pa sta bude,

Pozdrav svima!
Od te obavijesti koju sam dobila u sandučiću nema ništa novog, ni ne očekujem.. Nisam naručivala iz Španjolske, ni neću, ne želim probleme. Pokušavam naći ovako direktno od nekoga, ali mi se čini kao nemoguća misija :-s živim u Istri i živim obiteljskim životom, nemam baš poznanika koji dijele iste interese samnom pa mi je zaista teško.. Ako netko živi blizu mene od vas i možda ima neke svoje načine vrlo rado bih se upoznala i razmijenila iskustva ;)
AFX
Moderator

PostPostao/la AFX » 01.03.2019, 12:34

Kakve probleme? Daj chill.

Molder
rank2
Zahvalio/a: 5 puta
Prim. zahvala: 3 puta

PostPostao/la Molder » 06.03.2019, 11:32

Ja sam poslao pismo FSRE Holandija pre 3,5 nedelje i nista. Sad razmisljam da posaljem opet i dvoumim se da li opet njima posto nista nije stiglo ili da probam za Spaniju. I razmisljam da li da saljem opet 2e ili da probam sa 5e da bude manje opipljivo ako je do toga problem. Kakvi su problemi ako saljes za Spaniju?

Natrag na “Gljive: Sve vezano uz Magične gljive i Uzgoj”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.