Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Neevals_97
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 09.01.2015, 20:55
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Neevals_97 »

Pocetnik sam i htjeo bih naruciti psilocybe cubensis ali tamo ima puno vrsta, zanima me mogu li im napisati samo to ili moram bas neku odredenu vrstu?
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la muscaria »

u tom slučaju napiši "any psilocybe cubensis" i oni će ti poslati što hoće....
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la antoniopavaroti »

..obično šalju one koje imaju na lageru
Zadnja izmjena: antoniopavaroti, dana/u 26.01.2015, 21:29, ukupno mijenjano 2 puta.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Chegi »

Treba mi pomoc, jel neko skoro slao pismo iz Srbije?Kako?

Ja sam danas bio u posti da posaljem pismo i kada su uzeli kovertu i napipali deo koverte gde je karton sa 2evra rekli su mi da ako se radi o medjunarodnoj posiljci ne smem da predajem zatvorenu kovertu tj. da moraju oni da otvore kovertu ili ja pred njima da otvorim kovertu da vide sta je unutra...

Kada sam pre par godina slao pismo za FSRE bez ikakvih problema su uzeli kovertu i samo me pitali da li saljem neki novac i kada sam im rekao da nema novca bez ikakvog otvaranja su prosledili pismo dalje :blinkk:


Edit: Palo mi je na pamet ako sutra u drugoj posti naprave isti problem da im trazim samo markice da mi daju ako je to uopste moguce i da samo ubacim kovertu u onaj sanduk na posti... Ali ne znam da li to tako funkcionise tj. da li je to sanduce za medjunarodna pisma ili samo lokalna?
Avatar
Isflekani
rank2
Postovi: 38
Pridružen/a: 15.04.2014, 14:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Isflekani »

Chegi je napisao/la:Treba mi pomoc, jel neko skoro slao pismo iz Srbije?Kako?
ja sam poslao 8 januara i danas stiglo ja nisam zalio pare kada vec saljem pa stavio 5 eura pa da vidim ko ce ga oseti u koverti ;)
KeeperCreeaper ;)
:cheesy: :sunn: :thumbsup: :lovee: :psy
Guybrush Threepwood
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Chegi »

Kako si poslao?
Evo ja sam danas bio opet u posti i kada su pitali sta je unutra rekao sam rodjendanska cestitka za durga i rekli su da moraju svakako da otvore svaku kovertu koja se salje za inostranstvo jer su oni odgovorni za to... A koliko znam novac(svejedno da li papir ili kovanice) su zabranjene za slanje. Rekao sam im kada su krenuli da otvore da mi je neprijatno da gledaju cestitku jer je intimna i pitao ih da li postoji bilo kakav nacin da posaljem tu kovertu bez da je iko otvara i rekli su da ne postoji...

U medjuvremenu sam poslao email FSRE-u, pitao sam da li postoji varijanta da posaljem pare preko paypal/skrill/banke umesto 2e u koverti ali nisu za sada nista odgovorili.:/
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Zgubidan »

Chegi, bas te zajebavaju.. Ja nikad nisam imao problema s tim u Hr. Probaj ubacit u sandučić, za svu je poštu to, ne samo za lokalnu.
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Chegi »

I to sam danas pokusao, kod nas markice ne postoje na trafikama i slicno,samo u posti. Danas kada sam dosao u postu prvo sto sam ih pitao je mogu li da uzmem markice za moje pismo pa da ubacim sam u sanduce kada mi bude odgovaralo i rekli su mi da ne moze, prvo oni moraju da izmere tezinu pisma da bi odredili koje markice trebaju da mi daju a kada uzmu pismo za merenje prvo hoce da vide sta je unutra da se ne bi desilo da se salje nesto sto ne bi smelo (novac,droga itd..) :-s

A bas me nesto uhvatila zelja da se opet posvetim grow-u :(
Avatar
Isflekani
rank2
Postovi: 38
Pridružen/a: 15.04.2014, 14:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Isflekani »

Chegi je napisao/la:Kako si poslao?
brate saljes pismo niko ne sme da ga otvara, probaj promeni postu ocigledno si im sumnjiv zbog kovanica sto su ti bili napipali, ali mogu da te povuku za tuki ti samo saljes pismo tako opusteno.
:thumbsup:
Guybrush Threepwood
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Chegi »

Isflekani je napisao/la:
Chegi je napisao/la:Kako si poslao?
brate saljes pismo niko ne sme da ga otvara, probaj promeni postu ocigledno si im sumnjiv zbog kovanica sto su ti bili napipali, ali mogu da te povuku za tuki ti samo saljes pismo tako opusteno.
:thumbsup:
Bio sam u 3 razlicite poste, u sve 3 su mi rekli da pisma za inostranstvo mora da se preda otvoreno tj moraju da ga otvore da vide sta je unutra jer su oni odgovorni za sva pisma koja napuste drzavu... Sva 3 puta sam rekao da je razglednica/rodjendanska cestitka, prvi put je zena napipala kovanice i pitala me sta je to a posle toga sam preko kovanica nalepio mali kvadratic kartona da ne mogu da napipaju kovanice ali su svakako insistirali da vide sta je unutra jer je internacionalno pismo :/
Odgovori