Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la klada »

Al kak vratit, tu se isto mora paziti kontaminacija, onda nista i od printa a i od dobre volje, a uzimanje printa pogotovo za pocetnika da bude bezkontaminacije je velik poso
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Velik je posao koliko i uzgoj.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
TeM@
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 02.09.2018, 20:59
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la TeM@ »

Ivagi je napisao/la:Pozdrav svima, jako zanimljiv forum, puno informacija sam saznala i evo odlučila se sada registrirati da podijem iskustvo naručivanja spora..
Prije mjesec dana sam poslala 2 eura i sve kako je opisao i čini se da su mi poslali spore, MEĐUTIM, u poštanskom sandućiću je bila obavijest o pošiljki na kojoj je označeno da je u pitanju pismo, a ne paket. U prozorčiću gdje treba upisati broj preporučene pošiljke ili paketa (za koje se inače ostavlja taj papirić) piše "obično", a na dnu piše lijepim ženskim rukopis om "Molim, javiti se u poštu!". Nema otkad do kad, koliko dana od puštanja obavijesti.. Od nikoga ne čekam pismo niti tko ima ovu adresu na kojoj se nalazim, dakle nema sumnje što mi je stiglo. E sad.. Tko me to moli da dođem u poštu? Za obično pismo?
Po meni, kuverta je otvorena jer je iz Nizozemske i nema pošiljatelja na njoj. Otvorili su i vidjeli sadržaj, nema pošiljatelja, a nitko ne dolazi po to.. Meni nije uspjelo, a eto upozoravam da se njihove koverte otvaraju jer nema naznačenog pošiljatelja tako da se pazite.. Da nebi nekome ipak dostavili, pa došli u posjetu pred berbu..
Čuvajte se prirodoljupci :psy :mushroom:
a što je s ovim slučajem.. Jer jednom sam naručio i nikad mi nije stiglo ništa, jel mozda rjec o istoj situaciji? Evo gledam se ugrebat kod nekog za print, ovdje cu pokusat jos jednom poslat novcanicu od 10e, pa sta bude,
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Jel piše da šalješ 10€? Ne. Pošalji kako piše. Ako ti nije došlo, pokušaj ponovno.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Molder
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 14.01.2019, 22:36
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Molder »

Ljudi, jel za Srbiju ako saljes obicno pismo, postar print ubaci u sanduce kad stigne? Ne moram da budem kuci?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Pismo ko pismo..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Duka
rank5
Postovi: 199
Pridružen/a: 05.03.2018, 08:02
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Duka »

Ne moraš biti, ubaciće ti poštar u sanduče, to je to, samo moraš paziti da ti print ne bude napolju dugo ako temperatura padne ispod nule, ne verujem da hoće, ali pazi. Spore kubensisa ne trpe hladnoću.
Ivagi
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 20.11.2018, 13:58

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Ivagi »

TeM@ je napisao/la:a što je s ovim slučajem.. Jer jednom sam naručio i nikad mi nije stiglo ništa, jel mozda rjec o istoj situaciji? Evo gledam se ugrebat kod nekog za print, ovdje cu pokusat jos jednom poslat novcanicu od 10e, pa sta bude,
Pozdrav svima!
Od te obavijesti koju sam dobila u sandučiću nema ništa novog, ni ne očekujem.. Nisam naručivala iz Španjolske, ni neću, ne želim probleme. Pokušavam naći ovako direktno od nekoga, ali mi se čini kao nemoguća misija :-s živim u Istri i živim obiteljskim životom, nemam baš poznanika koji dijele iste interese samnom pa mi je zaista teško.. Ako netko živi blizu mene od vas i možda ima neke svoje načine vrlo rado bih se upoznala i razmijenila iskustva ;)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Kakve probleme? Daj chill.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Molder
rank3
Postovi: 53
Pridružen/a: 14.01.2019, 22:36
Ima zahvala: 39 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Molder »

Ja sam poslao pismo FSRE Holandija pre 3,5 nedelje i nista. Sad razmisljam da posaljem opet i dvoumim se da li opet njima posto nista nije stiglo ili da probam za Spaniju. I razmisljam da li da saljem opet 2e ili da probam sa 5e da bude manje opipljivo ako je do toga problem. Kakvi su problemi ako saljes za Spaniju?
Odgovori