Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Perun
rank8
Postovi: 319
Pridružen/a: 24.11.2011, 09:15
Ima zahvala: 143 puta
 pohvaljen: 51 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Perun »

Ma vidi ovo! Spore te koštaju samo poštarinu.
Ka to vidim shvatim da ima nade...
Ko prije umre duže je vječan
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Morpheus »

Je l' narucivao neko iz Srbije? :psy Planiram da kad otopli najzad krenem i sa gajenjem :)
I kontam da nikog nisu uhvatili za print :)) Mislim, sto deluje kao obicno pismo, nece ga proveravati, ali pade mi na pamet, da li su spore rupa u zakonu- posto one ne sadrze alkaloide? :ymdevil:
grower1
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 14.03.2012, 09:30

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la grower1 »

ja sam upravo narucio iz srbije,sto se tice mogucnosti dostave kontaktirao sam Kaspera i rekao je da je princip isti kao i iz bilo koje druge drzave..sad videcemo sta ce biti.. :)
zaratustra
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 19.03.2012, 21:46

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la zaratustra »

Zdravo narode,
Ja zivim u Bosni i imam problema sa narucivanjem. Ako jos ko zivi u Bosni mozda mi moze pomoci. Sve sam uradio kako je u upustvu, ali zena koja radi u posti nije htjela da primi pismo. Rekla je da ga nece uzeti jer ce ga vratiti na granici nakon sto ga je ispipala. Rekla je da provjeravaju na granici da li pismo sadrzi jos nesta osim poruka i da ukoliko to jeste slucaj pisma vracaju. Sve sam uradio kako treba, cak napravio inkubator a ne mogu da nabavim j.bene gljive. Ako mi iko moze pomoci to bih veoma cijenio. Kontaktirao sam FSRE preko kontakta koji je kod njih naveden, sumnjam da ce mi doci odgovor. Da li inace stize i u kom roku? Predlozio sam da u kovertu umjesto kovanica ubacim 20 evra, da uzmu sve kao donaciju i da mi posalju print. Ne znam da li ce to primiti. Ocajan sam po pitanju gljiva jer sam se ovome bas radovao. Ako mi iko moze pomoci to bih veoma cijenio :-ss :-ss :(
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la HypnoToad »

Pusti ti njih na pošti šta pričaju. 95% šanse su da će pismo s kovanicom proć, ali ona ga kao djelatnica nesmije primiti.
Tako da jednostavno kupiš marku za Europu, sam ga zalijepiš na pismo i ubaciš u poštanski sanduk.
Naravno da im možeš poslati papirnatih 5, 10, 20 eura, svakako će to primiti i puno će im pomoći, umetneš novčanicu između dva komada debljeg papira da nevide što je unutra i izvade novac ili nešto takvo.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
zaratustra
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 19.03.2012, 21:46

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la zaratustra »

Blagodarim na pomoci :) Hvala puno... sta ces kad nema raja sto salje iskustva sa postom uopste. :)
Avatar
Sickboy
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 25.04.2012, 11:52
Ima zahvala: 11 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Sickboy »

neki dan sam poslao 1 euro za print da bi sljedeči dan skužio da sad treba poslati 3 eura.
kaj sad da radim???da ima šaljem ponovo, moram li čekati mjesec dana.....pomozite, molim vas
:mushroom:
Personality, I mean that's what counts, right? That's what keeps a relationship going through the years. Like heroin, I mean heroin's got a great fucking personality.
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Psychonaut »

3 je valjda za spricu, a za obicni print je i dalje 1e ako sam dobro shvatio :)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
Sickboy
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 25.04.2012, 11:52
Ima zahvala: 11 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Sickboy »

hmm, znaci li to da samo cekam?? :-?
Personality, I mean that's what counts, right? That's what keeps a relationship going through the years. Like heroin, I mean heroin's got a great fucking personality.
Avatar
Sickboy
rank2
Postovi: 16
Pridružen/a: 25.04.2012, 11:52
Ima zahvala: 11 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Sickboy »

cekaj???kakvu spricu, nigdje nisam vidio i uocio da oni salju sprice.
ili je to opet moj neki propust(mada se trudim da ih je sta manje)
Personality, I mean that's what counts, right? That's what keeps a relationship going through the years. Like heroin, I mean heroin's got a great fucking personality.
Odgovori