Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
de.bella.princeza
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 09.12.2014, 20:42
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la de.bella.princeza »

Pozdrav forumu i pitanje u paketu, kakve su sanse da drotovi vec znaju za FSRE i da poslatu posiljku trekuju do narucioca? Pre nego sto mi odgovorite samo da utvrdimo termine, paranoja=neosnovana panika =)
hvala na vremenu! :D
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Zgubidan »

Ne mogu nikako znat da je pošiljka od fsre-a, samo da je iz Nizozemske.
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
zduhac
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 14.09.2013, 17:21
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la zduhac »

Saljem pismo prvi put u zivotu, pa ako moze neko da mi pomogne oko par stvari bilo bi super :)

1) Kako saljete pismo, avionom ili kopnom? Uzeo sam markice za avio saobracaj, ali me zbunjuje to sto se pisma za avio saobracaj adresiraju drugacije: http://i.imgur.com/gDKBJUD.jpg

2) Kada sam trazio dve markice sa napomenom da je za Holandiju, dali su mi 4 markice, po dve iste. Obe lepim jel da? Samo proveravam :)

3) Pretpostavljam da pismo ne predajete u posti vec stavljate u postansko sanduce?
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la antoniopavaroti »

..pa sve već imaš sto puta napisano ..kako ..kolko ..gdje ..itd..itd ..Malo pregledaj sait ..daj si trud .. imaš baš sve o naručivanju i još hrpu ostalog
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
zduhac
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 14.09.2013, 17:21
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la zduhac »

Svih 31 stranu sam pregledao, nisam uspeo da nadjem odgovor da li koristiti avio ili drumski saobracaj.. Pa ako neko moze da odgovori, bio bih mega zahvalan.
Opet napominjem, nikad nisam poslao pismo u zivotu.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Zgubidan »

Avionom?? Pa svi tu šaljemo kopnom, tj fino popuniš adresu na običnoj (bijeloj il plavoj, može i pink) kuverti, teti na kiosku reci da trebaš markice za europu, kolko ti ih da tolko zalijepiš. Dali predaš to na poštu ili pukneš u sandučić sasvim svejedno. Ako već imaš markice pukni u sandučić. Mislim, možeš ti to i avionom slat ako si već kupio avionsku kartu..
Ukratko, ak imaš markice, pukni to u sanduk i točka.
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Isflekani
rank2
Postovi: 38
Pridružen/a: 15.04.2014, 14:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Isflekani »

Slanje iz bg u fsre cena kopnom je 70 din a slanje avionom 74 din isti djavo kada saljes samo avionom stize za dva dana umesto za sedam, ja sam poslao avionom danas u nadi da ce mi brze stici oni vracaju zemljom verovatno ali to cu jos videti a ako i oni posalju avionom onda bi trebalo da mi stigne povratno pismo za 7 dana sto smanjuje cekanje znatno zar ne? :D Inace prvi put saljem pa nemam pojma da li ce uspeti uopste ... Ako nemate sta drugo da kazete sem vidi po forumu ne trosite komentar, ja sam vec ceo forum prelistao par puta i nije mi jasno oko tog slanja zemljom ili avionom pa sam poslao avionom jbg 4 din razlike pa ja reko siroko samo salji :)
Guybrush Threepwood
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la antoniopavaroti »

..računica je dobra ali ima jedan ali a to je : nebitno je dal šalješ poštom ili avionom..jer ni avion ne leti svaki dan u tom pravcu..vreme dolaska pošiljke zavisi od Fsra ...jer oni često nemaju spore..pa onda su tu bili i praznici..a i inače nema nikakvog pravila što se tiče vremena , nekad stigne za 10-15 dana a nekad za 90 dana..Dakle netrebaš se sekirati..doči će kad dođe ..jel tako..glavno da (ako) dođe.
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la antoniopavaroti »

zduhac je napisao/la:Svih 31 stranu sam pregledao, nisam uspeo da nadjem odgovor da li koristiti avio ili drumski saobracaj.. Pa ako neko moze da odgovori, bio bih mega zahvalan.
Opet napominjem, nikad nisam poslao pismo u zivotu.
A paket? :ymsmug:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Isflekani
rank2
Postovi: 38
Pridružen/a: 15.04.2014, 14:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Isflekani »

antoniopavaroti je napisao/la:..računica je dobra ali ima jedan ali a to je : nebitno je dal šalješ poštom ili avionom..jer ni avion ne leti svaki dan u tom pravcu..vreme dolaska pošiljke zavisi od Fsra ...jer oni često nemaju spore..pa onda su tu bili i praznici..a i inače nema nikakvog pravila što se tiče vremena , nekad stigne za 10-15 dana a nekad za 90 dana..Dakle netrebaš se sekirati..doči će kad dođe ..jel tako..glavno da (ako) dođe.
Naravno pismo kao i svako drugo pismo samo strpljenje i sticice i oni u fsre su verovatno zakopani pismima... Jaoooo jedva cekam da stignu hehehe... :D :cheesy:
Guybrush Threepwood
Odgovori