Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
TeM@
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 02.09.2018, 20:59
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la TeM@ »

Ok hvala puno samo mi reci jel koliko sigurno za narudžbu u hrvatsku? U slučaju pozitivnog odgovara odmah odavde narucujem i peace
Ps. Isprike osoblju, u obavijestim sam dobio por kako neki postovi nisu odobreni jer su spam, nisam siguran što sam spamao, vjerojatno jesam ako tako kazete samo bi htio da znate da mi to nipošto nije bila namjera, naime iskreno, htio sam što prije doć do brojke od 20 postova kako bih mogao na pp ali pazio sam da u odgovarajuće teme pišem, međutim, budući da sam novi na forumu vjerojatno nisam dobro poručio pravila, nadam se da ova isprika urednicima i moderima neće bit protumačena kao spam, isprike i hvala
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la klada »

Po meni zaista nema nikakvih strahova, jer da ti netko to i otvori sta bi nasli malo spora na foliji ili u slucaju sprice u nutra je voda i spore to nikako nije i nemoze biti neki prekrsaj najgore sto se moze dogoditi je da ne dobijes tu postu a nevjerujem da je itko u hr imao s tim problema...ako prolaze konst. vutra sjemenke gdje su to biznisi masovni vec, gdje imas sajmove tjedne i internet shopove i kad vidiš u kojem to sve smjeru ide zaista se tu nebi trebalo strahovati ni malo
Ivagi
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 20.11.2018, 13:58

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Ivagi »

Pozdrav svima, jako zanimljiv forum, puno informacija sam saznala i evo odlučila se sada registrirati da podijem iskustvo naručivanja spora..
Prije mjesec dana sam poslala 2 eura i sve kako je opisao i čini se da su mi poslali spore, MEĐUTIM, u poštanskom sandućiću je bila obavijest o pošiljki na kojoj je označeno da je u pitanju pismo, a ne paket. U prozorčiću gdje treba upisati broj preporučene pošiljke ili paketa (za koje se inače ostavlja taj papirić) piše "obično", a na dnu piše lijepim ženskim rukopis om "Molim, javiti se u poštu!". Nema otkad do kad, koliko dana od puštanja obavijesti.. Od nikoga ne čekam pismo niti tko ima ovu adresu na kojoj se nalazim, dakle nema sumnje što mi je stiglo. E sad.. Tko me to moli da dođem u poštu? Za obično pismo?
Po meni, kuverta je otvorena jer je iz Nizozemske i nema pošiljatelja na njoj. Otvorili su i vidjeli sadržaj, nema pošiljatelja, a nitko ne dolazi po to.. Meni nije uspjelo, a eto upozoravam da se njihove koverte otvaraju jer nema naznačenog pošiljatelja tako da se pazite.. Da nebi nekome ipak dostavili, pa došli u posjetu pred berbu..
Čuvajte se prirodoljupci :psy :mushroom:
Ivagi
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 20.11.2018, 13:58

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Ivagi »

Zaboravila sam napisati da sam naručila sa FSRE-a, a ne sa ove španjolske stranice.. Što ću također isprobati, pa javim kako je prošlo!
vutraorg777
rank2
Postovi: 38
Pridružen/a: 01.12.2018, 11:27
 pohvaljen: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la vutraorg777 »

E pa super onda A kazi mi jel moram sterilisati ovaj vermikulit sto sam dobio od njih ( kupio sam u Becu u prodavnici nekoj ceo grow kit)

media/images2/1543862422.jpg

I molim da mi neko odgovori jel sam dobro napravio inkubator , cime da ga sterilisem ( dezinfikujem) i jel moze da stoji turbina gore koju sam namestio da izvlaci ustajao vazduh i pravi podpritisak u inkubatoru ? Hvala puno

Evo i slike kako to izgleda

media/images2/1543805532.jpg
znam da sam malo dosadan i naporan ali novi sam i zelim nauciti jer bas me zanima i vrlo mi je interesantan ceo proces uzgoja :) Hvala jos jednom
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la muscaria »

Predlažem da odabereš adekvatnu temu na kojoj možeš postavljati takva pitanja....
Trebao bi sterilizirati vermikulit, i nije mi jasno što će ti onaj ventilator na drugoj slici!!!
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
pannonian
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 16.12.2018, 08:59
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la pannonian »

Pozdrav
Nov sam u pogledu growanja i narucuvanja, pa imam pitanje.
Gledam stranice fsre-a i na lageru imaju svega dvije tri vrste. Jeli to uobicajeno pa treba gadjati da narucis sto bi htio ili je ovo nesto vanredno.
Hvala
Having no destination, I am never lost
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 452 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

To se događa kada ljudi naručuju printeve, a ne šalju printeve njima nazad. E sada, obično postoji više vrsta printeva..nekad više, nekad manje. Odaberi dostupan print koji želiš i uz to napiši neki koji je nedostupan..možda ga imaju a nije na stranicama. I ako se budeš bavio uzgojem, pošalji im natrag par printeva.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
pannonian
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 16.12.2018, 08:59
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la pannonian »

To sto rade, po meni, je ogromna usluga. Koju bi svakako trebalo vratiti
Hvala na odgovoru
Having no destination, I am never lost
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 452 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Naravno da bi, svatko tko naruci jedan print bi trebao vratiti barem dva.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori