Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
In The Clouds
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 08.08.2011, 13:23
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 6 puta

Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la In The Clouds »

Primjetio sam kako dosta ljudi pita o naručivanju s FSRE-a, pa sam odlučio napisati jedan mali vodič...

http://fsre.nl/how-to/order/
O naručivanju:
Željeli bismo vas zamoliti za pozornost o slijedećem prije naručivanja; Molimo vas, provedite neko vrijeme pripremajući vašu pošiljku prije nego nam ju pošaljete. Podosta puta primimo narudžbu u kojoj nema kovanice od 2 eura jer ju je uočio poštar i izvadio ju, ili vaša omotnica nije zapečaćena.
Vaša je odgovornost da dobro pripremite narudžbu, više ne odgovaramo na narudžbe u kojima nedostaje kovanica ili povratna omotnica (omotnica s vašom adresom). Naš savjet je da koristite najbolje omotnice koje možete i da napravite legitimnu narudžbu prije nego ju pošaljete.

I ponovno, ne prihvaćamo druge kovanice osim 2 eura. Razlog tomu je što ne možemo razmijeniti kovanice drugih valuta i zbog toga su ne-euro kovanice beskorisne u Nizozemskoj. Također preferiramo US dolar (novčanicu) ukoliko nemate kovanicu od 2 eura.
Lista svih strainova se nalazi ovdje: (precrtani strainovi su nedostupni)
FSRE Strain List

slika slika
slika slika
slika slika

:mushroom: Ne šaljite više omotnica, samo 1 narudžba za 1 print po mjesecu
:mushroom: Zalijepite vaših 2 eura na komad kartona i stavite ga u omotnicu s vašom adresom
:mushroom: Pobrinite se da je vaša adresa uredno i čitko napisana

slika slika
slika slika

Poštanske Markice za pismo kupite na Kiosku ili Pošti. Ako vam na šalteru osjeti kovanicu lako moguće da vam je neće željeti uzeti, iz tog razloga kupujte poštanske markice na kioscima (trafikama). Tražite poštansku markicu za inozemstvo (7.10 kn)

Ljudi su pitali hoće li ih uhvatiti policija ako naručuju, koliko je sigurno...

Iz iskustva vam mogu reći da su šanse da budete uhvaćeni apsurdno niske... Još nisam čuo za nikoga tko je uhvaćen zbog naručivanja s FSRE-a.

Zato, primite se penkale i birajte :thumbsup:
Life is good...
Avatar
veky
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 22.11.2011, 23:40
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la veky »

Spore su samo euro??
Who are you to judge the life I live? I know I`m not perfect and I don`t live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean...
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la HypnoToad »

Ne, spore su besplatne, euro je samo njima za poštarinu.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
veky
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 22.11.2011, 23:40
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la veky »

Predobro..hvala..:))
Who are you to judge the life I live? I know I`m not perfect and I don`t live to be. But, before you start pointing fingers, make sure your hands are clean...
Avatar
vfikstri
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 06.12.2011, 20:46
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la vfikstri »

pozz bio sam narucio spore prije kojih 10-ak dana preko fsre.nl pa me zanima da li su dobili uopce moje pismo ? jel mogu to nekako provijerit?
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la 314 »

pričekaj još koji dan, bio je vikend, preko sutra ti dolazi :), a za provjeru ne znam....meni je došlo za dva tjedna i to je bilo ok vrijeme, jer neki čekaju ponekad duže

pozz
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Red »

Mozes uvijek poslat mejl Kasperu sa FSRE, ali sumnjam da ce znati koje je tvoje pismo od svih pisama sto dobije, ali mozes pokusat.

nemoj biti nestrpljiv :thumbsup: pricekaj 2-3 tjedna pa tek onda dizi "paniku" :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
vfikstri
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 06.12.2011, 20:46
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la vfikstri »

poslo sam mu mail i napiso ime i prezime to isto pise i na koverti, jbg sto se vise blizi to sam nervozniji al ajd valjda ce sve bit ok :thumbsup:
Avatar
vfikstri
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 06.12.2011, 20:46
Ima zahvala: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la vfikstri »

evo samo da javim stigle su nakon 3 tjedan i 6 dana , poslali mi Psilocybe Cubensis (Pensacola) bar tako pise, i jedina zamjerka je sto je velicine upaljaca papiric :( , tako da jbg necu vjerojatno imat previse sansi al ajde nadam se da ce uspjet bit ce i neki grow dnevnik uskoro :mushroom: , sve u svemu sretan sam ko malo dijete :lovee: :lovee: :lovee: :psy :psy :psy :psy
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Red »

Bas mi je drago da su stigle! nije bitan papiric vec kvaliteta printa unutra. vidjet ces koja je situacija kada ih krenes stavljat u vodu. Spore su tamo, nema prostora za paniku, niti velicina papira dirigira uspjeh ;)

Sretno! :psy
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori