Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la perke »

Ja sam juce uspeo da porucim sa FSE, kazu da ce tek krajem sledece nedelje poslati, tako da - traje.
Avatar
AstroFaer
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 21.08.2019, 17:19
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AstroFaer »

Pozdrav ekipa,dali se mogu naručiti Spore preko možda uplate sa Paypala ili kojim slučajem Bankovnom Uplatom?Ili to opčenito nije dobra ideja haha,iako poslat 2 eura nije drama nikakva,zanima me pošto sam teški Newbie dali je ta jedna naručena Spora dovoljna za jedan Grow?I koja vrsta Psylocybe bi bila najbolje za početnika ? Mislio sam naručiti spore Golden Teacher,pošto me najviše nekakvo privuklo,s obzirom da me najviše zanima Mikro doziranje dotičnih.Na ravno ne očeujem sve odgovore u vezi kako uzgajat ovdje,moram još puno toga isčitati,trenutno koristim Amanitu pošto je lako nabavljiva i legalna ali bih volio sam uzgajati svoje Psylocybe!!
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la perke »

Ja sam narucio print preko FSE. Njihov savet je da se ide preko bitcoina i vidi, proces je. Imaj u vidu da ti tom metodom treba 10e za print, koji mozes regulisati samo na bitcoin ATMu jer ako radis uplatu preko uplatnice, minimum za iznos je 3000rsd. Uz sve to, ides kad su kolege koje rade sa kripto valutama na dezurstvu, dva dana nedeljno, kako bi otvorio wallet na kom ces cuvati coine. Po savetu svih drugih, narucio sam GT jer kazu da je lagan za uzgoj, idealan za pocetnike. Srecno.
Avatar
AstroFaer
rank2
Postovi: 42
Pridružen/a: 21.08.2019, 17:19
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AstroFaer »

Aha razumijem,bio sam ih kontaktirao i rezervirao Golden Teacher,ali sam mislio im uplatiti Putem Online Bankarstva,imam več bitcoin wallet,ali mi se neda kupovati bitcoine i plačati im još fee kako bih mogao naručiti Spore.Tako da mi je najlakše poslati im 7,50 € Za certified Mail i samo im poslati svoju adresu i čekati pošto sam več ionako BROKE AF,za bitcoin su često FEE-ovi rigorozni i samo se nazivciram.
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la perke »

Za placanje fee-a mi je njihov zaposleni rekao da ukoliko ti posalju QR code, na ATMu ga skeniras i zavrsio si pricu bez fee-a.
Mene je zajebavalo i sto mi je stari wallet bio, pa nije mogao da procita bitcoin adresu.
Ukupno smo 22 maila razmenili da bih konacno uspeli sve da organizujemo. Strpljenje im je bilo na visokom nivou.
Aniruddha
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 05.08.2019, 17:43
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Aniruddha »

Upadam u paranoju, evo mesec dana je prošlo 19.8. Sam naručila i jos ništa ne stiže.. Koliko da čekam pre nego sto opet naručim?
Think in terms of energy, frequency and vibration :psy :mushroom:
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Spunk »

Jesi ih kontaktirala?
Jebivjetar
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Aniruddha je napisao/la:Upadam u paranoju, evo mesec dana je prošlo 19.8. Sam naručila i jos ništa ne stiže.. Koliko da čekam pre nego sto opet naručim?
Naruči opet. Ne čekaj.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la perke »

Takodje, za nedelju dana ravno mesec dana kako sam porucio. Preporucenom posiljkom. A iskreno, probijeni su mi svi rokovi za grow tako da, tek za mesec dana cu moci da se posvetim opet. Iznervirao sam se...

Edit: poslah mejl, kazu 4 nedelje za preporuceno pismo. Da l spadaju vikendi, kako, sta, pojma nemam.

Edit2: Poslali su mi tek 6tog, tako da je i dalje u roku, kako kazu.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Zato si idući put napravi printeve i nemoj biti ovisan o njima.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori