Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Stvorosaurcuga
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 29.12.2019, 21:04
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Stvorosaurcuga »

Ušao sam...supp ,ali nije mi bas jasno kako naručiti , stranica je dosta nepregledna. :sad:
Warrior in the machinery..!
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Stvorosaurcuga je napisao/la:Ušao sam...supp ,ali nije mi bas jasno kako naručiti , stranica je dosta nepregledna. :sad:
Pošalji im mail i pitaj ih za BTC adresu na koju posaljes lovu i koji print zelis, i kad uplatis posaljes ima mail da jesi s adresom na koju ce ti poslat..
..mislim sve ti pise na stranici
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 310 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Firmus »

Stvorosaurcuga je napisao/la:Ušao sam...supp ,ali nije mi bas jasno kako naručiti , stranica je dosta nepregledna. :sad:
Evo izabereš sa ove liste od 1 do 3 printa:
http://www.freespore.com/activas.html

Možeš koristiti google translate da prevedeš šta piše. Samo pazi da ne uzmeš neke koje su zahtjevne za uzgoj ili neke koji daju mali urod, znači nemoj uzimati neke albino ili penis envy ili neke druge egzotične vrste. Najbolje za početnike su Golden Teacher, B+, Mexican, Ecuador, Hawaii ili Costa Rica ali nemaju ništa od toga sad tako da trebaš ćeš nać nešto slično.

I onda pogledaš tu upute tj koliko trebaš platiti:
http://www.freespore.com/new-bitcoin-fastway.html

Pošalješ im mail, samo ih pitaš da ti daju bitcoin adresu i napišeš koje bi spore uzeo.
Avatar
chowyunfat
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 23.01.2020, 17:31
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la chowyunfat »

Pozz ljudi...

Ja sam narucio printove 24 januara, javili se ljudi brzo, poslah BTC odmah (izabrao sam certified mail opciju, da mogu da trackujem koverat hehe) - rekose poslace sutradan ali su poslali isti dan...
Stiglo u ponedeljak - 03. februara. Kapiram da bi i pre stiglo da se nisu zakacili vikendi.

Hvalaa i pozdrav svima koji ste i dalje ovde aktivni, itekako znace sve informacije koje iskopah ovde - i tek ce da znace jer pravi challangesi tek predstoje :D
:thumbsup:
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Skunk1234 »

Tih ovi bitkoini .. Iz srbije sam,jel potrebno samo da se uplati novac na taj njihov bitkoin racun ili ja moram da pravim neki bitkoin akaunt pa na njega da uplatim pare,pa sa njega da posaljem na FSE... dajte pomoc neku,ovo sa bitkoinima mi ni nije naj jasnije :D
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Skunk1234 je napisao/la:Tih ovi bitkoini .. Iz srbije sam,jel potrebno samo da se uplati novac na taj njihov bitkoin racun ili ja moram da pravim neki bitkoin akaunt pa na njega da uplatim pare,pa sa njega da posaljem na FSE... dajte pomoc neku,ovo sa bitkoinima mi ni nije naj jasnije :D
Posaljes im mail, i oni ti posalju bitcoin adresu na koju im posaljes bitcoine.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Skunk1234 »

Okej,to sam skontao,al nije mi jasno kako da dodjem do tih bitkoina... Ako ima neko ljubazan da zna gde na sajtu ima detaljno objasnjenje za to pretvaranje novca u bitkoin bio bih vrlo zahvalan :D
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la perke »

Skunk1234 je napisao/la:Okej,to sam skontao,al nije mi jasno kako da dodjem do tih bitkoina... Ako ima neko ljubazan da zna gde na sajtu ima detaljno objasnjenje za to pretvaranje novca u bitkoin bio bih vrlo zahvalan :D
Idi par strana unazad na ovoj temi, ja sam pojasnio kako stoje stvari sa bitcoinom.
- Uplata i transfer novca ide preko http://www.ecd.rs. Otvoris nalog ( da poljubis malog xD )
- Skines sa playstora wallet za bitcoine (ekipa koja radi na ecd.rs preporucuje jaxx liberty)
- Verifikijes nalog i nadjes se sa covekom koji dezura odredjenim danima ispred bitcoin ATMa. Ranije je bio u TC stadion, sad je prebacen u novi mercator, ja mislim. Tamo uplatis lovu, posto jedino na ATMu mozes da uplatis koliko hoces.
Kontaktiras ekipu sa FSE, rezervises strejn, kazes da hoces preko bitcoina da platis i oni ti daju adresu. Preko aplikacije sa moba posaljes bitcoine i to je to. Ako kojim slucajem aplikacija bude izbacivala da je adresa netacna, obrati se FSE ekipi sa objasnjenjem da uplata nece da prodje jer postoji mogucnost da ti je aplikacija za stare adrese( ja sam imao taj problem)
Sve ostalo, u vidu kad dezuraju, gde mozes da nadjes najblizi ATM i tome slicno - imas na sajtu ecd.rs.
Sve vezano za porucivanje samog printa - imas na FSE.
Samo idi polako, korak po korak. Znam da ti se zuri, taķo sam i ja leteo kroz sajtove, hteo sam odmah sve, nista mi nije bilo jasno. Na kraju kad sam savladao ( a nisam imao nekoga da mi ovako napise), nije mi ni stigao print. Iskreno, upata preko bitcoina jeste proces, dok ga ne skontas ali je najsigurniji nacin. Momci sa MAJKE su umorni od objasnjavanja, pa evo, da pomognem koliko mogu :)
Skunk1234
rank2
Postovi: 18
Pridružen/a: 25.11.2019, 18:26
Ima zahvala: 6 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Skunk1234 »

Hvala brate ovo je dosta pomogo... Mislim da cu polako da prokljujem to :D
Avatar
Stvorosaurcuga
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 29.12.2019, 21:04
 pohvaljen: 2 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Stvorosaurcuga »

A ubiti ti skoro isto izadje ko da narucis od bilokuda.
Warrior in the machinery..!
Odgovori