Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la sometimes »

cluster je napisao/la:pzzzz...opet ja narode...dobio sam dr print sa fsre i kako sam uspio pročitati i skontati radi se o golden mammoth strainu...ima li ko kakva iskustva sa uzgojem ovog straina i trebam li na nesto posebno obratiti pažnju...hvala
golden mamut ti je psilociba cubensis što znači da možeš slobodno po nekim uputama šta ovdje nađeš krenuti u uzgoj, sam odluči da li će to biti BRF kejkovi ili na raži ili kako već možeš i šta tebi izgleda lakše....

sretno...

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
cluster
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 15.02.2016, 23:14
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la cluster »

hvala na savjetima...držat ću se uputstva uzgoja na raži koje sam ovde našao i valjda će to biti dovoljno...još jednom gracias :D
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Fenix94 »

Pozdrav ljudi, narucujem prvi put i zanima me da li je neophodno na kovertu pisati u prvoj koloni njihovo ime tj FSRE?
pitam radi sopstvene sigurnosti :-)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Fenix94 je napisao/la:Pozdrav ljudi, narucujem prvi put i zanima me da li je neophodno na kovertu pisati u prvoj koloni njihovo ime tj FSRE?
pitam radi sopstvene sigurnosti :-)
Napiši onako kako je na slici. Ne vidim u čemu je problem.
Onako kako je na slici adresa na kovertu, na drugu svoju adresu..jednu u drugu kovertu s papiricem na kojem pise strain koji zelis i 2 eura.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Fenix94 »

da ali i na slici pise da je primalac FSRE pa mi je to nekako providno na koverti da napisem..
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Providno? Pa nije to neka tajna organizacija da im šalješ pisma preko posrednika. Kada tebi dolazi pismo nitko neće znati da je poslano od FSR-a ili koga vec..a za tebe je jedino to vazno.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
KRILINMADAFAKA
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 07.02.2015, 00:42

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la KRILINMADAFAKA »

Dali je neko skoro narucivao sa FSRE , i ako jeste kojom brzinom stizu printovi ?

Takodje me zanima dali neko ima iskustva sa vracanje printova FSRE ?

Posto vidim da se njudi hvale kako dobijaju printove al nisam nijednom video da se neko pohvalio da je vratio nazad print !
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la AFX »

Nisam naručivao, ali znam po tuđim iskustvima da će ti kroz mjesec dana stići..čemu žurba? I kakvo vraćanje? Misliš..želiš li njima donirati printeve ili? Pa isto kao što im šalješ zahtjev za printom tako im i pošalješ printeve. Sve ti piše na njihovim stranicama.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
KRILINMADAFAKA
rank1
Postovi: 8
Pridružen/a: 07.02.2015, 00:42

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la KRILINMADAFAKA »

Hvala na brzom odgovoru !

Nije mi frka , nego znam da je jedno vreme trebalo vise meseci da stigne .

Da zelim da se uspikam sa likom i da mu vratim printove , takodje bi se dogovorio sa njim ako
je moguce da mu pomognem osveziti svoju listu printova ! Zbog ostalih ljudi koji su pohlepni uzmu a nevrate da bi ostali ljudi mogli takodje uzeti .
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Fenix94 »

Izgleda je u FSRe guzva ja cekam vec duze od mesec dana, pocinjem da se brinem gde je mojih 5e zalutalo :)
Odgovori