Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Kovjastik
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.07.2013, 22:48
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Kovjastik »

Da li je cena i dalje 1 euro ili 2? I da li treba na obe koverte da bude markica ili samo na kovertu koju šljem? I kako da napišem koji print želim, da li je dovoljan jedan papirić sa imenom gljive? Hvala na odgovoru unapred.
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la krticaff »

Istina je da malo peglaju u posti kada saljete sve zivo ispipaju i ispituju sta je,nama su jedva pustili da prođe ovo pismo,ali moram pohvaliti 'FSRE' za dvije sedmice dobili smo pismo nazad sve regularno :thumbsup: :psy
oscar.b
rank2
Postovi: 36
Pridružen/a: 24.01.2014, 17:40
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la oscar.b »

Sve ti pise u vodicu al skratit cu ti. Znaci kupi dvi koverte, jednu vecu i jednu manju. Na manju upisi svoju adresu , stavi 2€ i zalipi ih na komad kartona da ne lamataju i na komad papira zelju printa ili vise njih ako nemaju taj koji zelis te tu manju kuvertu ostavi otverno. Na vecu napis adresu za sfre i u nju stavi tu manju kuvertu naljepi marku za inozemstvo nek ti je ispecatira na salteru da si siguran da je isla i to je to. Nadas se da ce ti print doci sta prije :)
Avatar
Kovjastik
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.07.2013, 22:48
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Kovjastik »

Hvala. Danas išao u menjačnicu i kovanicu od dva evra zamenio za dve od po jedan jer je pisalo da treba jedan, e kad sam došao kući proverio i posumnjao da je promenjeno u 2 evra. Sad me nerviraju. Koliko je pametno da nalepim dve kovanice na jedan karton?
Avatar
krticaff
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 11.02.2014, 22:39
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la krticaff »

Kovjastik samo ce ti pismo biti teze kada ga budu vagali, a i mozda ti budu nesto pametovali zbog toga jer meni su jedva pustili da prođe sa jednom kovanicom (kao to je zabranjeno da se salje nesto od metala....)
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la luther7hrol »

Ja mu uvijek pošaljem papirnatu novčanicu od pet eura jer smatram da je zaslužio i više za posao koji radi, a on meni nikad nije stavio manje od dva printa.
Avatar
Kovjastik
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.07.2013, 22:48
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la Kovjastik »

Ma ubacio sam 5 evra pa šta bude. Nadam se da će i stići i vratiti se. =p~
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la roolle »

Poslao sam jedno pismo sredinom novembra, pa jedno u decembru i jedno u januaru....i kad sam izgubio svaku nadu da ce printovi stici danas mi postar donese zajedno oba pisma i u svakom po 2 printa...A predpostavljam da ce uskoro stici i ta treca porudzbina...Izgleda da je bila guzva u januaru pa su zbog toga malo kasnili...i oba pisma su mi bila otvarana pa zalepljena selotejpom...Nadam se samo da nisu otvarali zip vrecice...
witchdoctor
rank2
Postovi: 11
Pridružen/a: 13.01.2014, 22:43
 pohvaljen: 1 put

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la witchdoctor »

Pa ako su ti otvarali, otvarali su ti u posti ili na carini, a to ne mirise bas na dobro!
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Vodič za naručivanje printa s FSRE-a

Post Postao/la roolle »

Ma meni je frka samo zbog spora...inace ne mogu tu oni nista da skontaju...parce folije sa brojevima i slovima.
Odgovori