Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
LDeew
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 20.06.2011, 00:58

Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la LDeew »

Pozdrav raja, izvinjavam se ako sam otvorio novi topic na pogresnom podforumu,nameravam da probam pecurke za 10-tak dana. Nisam do sada nista radio osim trave i alkohola. Moram priznati da na mene trava ima bas jak uticaj, veoma dobre tripove,po malo halucinacija,ali po nekad i mucnina sto me najvise nervira. Ne pusim cigare. I sada doslo je vreme da se probaju pecurke, prvo smo krenuli sa idejom dve porcije na 4 drugara, 1 porcija ima valjda oko 1 gram,mozda malo manje. Tako mi momak koji ih nabavlja kaze.I kontam da nama dodje 0.5 grama ako ne i manje,sto je veoma malo. Zato sam se odlucio da svi uzmemo po porciju 1 gram , i nadam se da bi to trebalo da bude dobro? Jer su ovamo skupe i za vise se bas i nema, 20 eura = 1 porcija. Sa cim se jedu? Voda samo? Na prazan stomak? Neki tips?
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la CAM »

ja sam sada na njima.... ne uzimaš dok ne dosigneš ono što ti je potrebno... trip je glupa riječ.... 1 gram...2 grama... pa diži u intervalima od pola sata :ymdevil:

(0.5 za onoga tko nikad nije okusio magich shrooms, no neće bit niti to dovoljno)

:ymparty: :ymparty: :ymparty:
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la Red »

Pozdrav :ymparty:

ako je takva situacija, najbolje da si malo proucis Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd, tamo ti pise sve, od doze, konzumiranja i onog sto mozes ocekivati.

sto se tice doziranja, mozda 1 gr jeste malo, ali bolje 1 nego 0,5 sto sigurno ne bi ni osjetili, a i ovo je upitno. zavisi koliko su jake i koliko ste vi veliki tj osjetljivi na njih. moguce da bude lagano i zanimljivo, nesto kao jaci dim... ne mozes previse ocekivati od 1 gr. a onaj koji ih po 20 eura prodaje #-o pljacka i to bez razloga.... sramota

procitaj si malo o svemu, naci ces sve sto te zanima :thumbsup: i svakako nam kasnije javi kako vam je bilo, zivo me zanima
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
LDeew
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 20.06.2011, 00:58

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la LDeew »

Koliko se krece cena 1g pecurki? Ma moram ipak da cekam nedelju malo vise da jos malo budu zrele,kaze tada ce biti 'taze' i jace nego inace, naravno sada mene moze svako da laze sto se tice toga jer nemam blage o tome. A sto se tice cene i meni skupo deluje, mada npr. LSD je za 5 eura nize nego pecurke,pa mi nelogicno. A obavezno javljam kakav bude trip ako ga i bude :-)
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la CAM »

Da ali Lsd se dobiva sintetičkim putem... ja platim natreen 7 kuna za zamjenu za 10kg šećera, ali nije ista stvar...e pa takvu analogiju primjeni za gljive...
=))

zašto ne naručiš print i uzgojiš sam sebi za upotrebu :thumbsup:
LDeew
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 20.06.2011, 00:58

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la LDeew »

Nisam trenutno u mogucnosti za to, i znajuci mene verovatno bi mi ispale obicne gljive, ni to. :-)
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la Red »

:ymdevil: ma ne mogu da obicne uspiju, samo mogu ne uspjeti, ali bi ih svakako nesto dobio za svoje potrebe. ali ako kazes da ne mozes onda si ovisan o drugima koji nepotrebno pljackaju i traze previse love...

teze i jace? ma... gljive ce biti takve kakve jesu, bez obzira sto on radio.

ovdje je cijena oko 100 kn doza, sto mislim da ukljucuje 2 gr. nemam pojma, sve zavisi kako tko to prodaje. ali cijene su oko 15 eura, mada je i acid toliko... samo sto nije 1 gr, vec ipak 2, da to bude nesto od tripa :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
LDeew
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 20.06.2011, 00:58

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la LDeew »

E jebi ga, u utorak bi trebao da probam,izmericu licno koliko dodje pa cu da javim,samo se nadam da nije ispod 1 grama.. i da iskustvo cu obavezno da podelim,nadam se da ce da ga bude. =)
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la Mary Jane. »

bolje bi ti bilo da si uzgojiš sam za sebe za svoje potrebe barem znaš šta konzumiraš a ne uzimat od neznam kakvih likova i neznam šta, em te opljačkaju to definitivno jer nitko to neželi radit a da nema profita (isto kao i s žižom) i još ti može podvali ko zna kakvo sranje i onda stekneš potpuno krivi dojam o magičnim gljivama...iz osobnog iskustva sam se naslušao od ljudi kako to ništa 'ne pere' ili pa nije mi bilo bog zna šta...na tvoju odgovornost uzmi, probaj pa uzgoji sam i vidjet ćeš razliku ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Par pitanja u vezi Magicnih gljiva

Post Postao/la dr.manijak »

Da li postoji nacin da se prekine dejstvo pecuraka, ako krene u losem smeru.
Kao sto je cam napisao za drugaricu da je popila neki lekic valjda, i trip se intezivno smanjio.
?
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Odgovori