(◕‿-) Mush Mush galerija

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Horos »

koristim bunsenov plamenik pokazao mi prijatelj koji ima mikrobiolosku laboratoriju da ga on koristi kad zasejava podloge. trik je da plamenit stvara jako vreo vazduh koji se dize na gore i oko plamenika je zona gde ne mogu da padaju spore plesni itd sve ide uvis. malte ne neka sterilna zona kako on rece
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 487
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la huana.meri »

prve profesorice ove godine vas pozdravljaju i najavljuju žešće druženje :mushroom: :mushroom: :mushroom:
slika
slika
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Horos »

:ymhug: media/images2/1506563633.jpg jedna i od meneslika


Golden Teacher pola tegle razi sa kokos konjskim supstratom u litarskoj kutiji i jos pride ubrano 90g prvih otvorenih. ja presrecan
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 487
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la huana.meri »

auuuuuu, kod tebe vec hitno moraš akciju "konzum"-acija odradit...kako meni sljedi bauljanje po šumi, ajoj majko moja, jako sam ih se zaželio...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Horos »

slika
Braco moja mila vidite vi ovu moju ugojenu telad :-) GT i to prvi flush. konjsko kokos gips 2l posuda pinale invitro mozda su zato mrcine
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la ljacve55 »

Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la Horos »

ljacve55 je napisao/la:media/images2/1506754353.jpg
brate moj koji strejn je u pitanju? mnogo su lepe
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la ljacve55 »

Mexican kubensis i vjerojatno nikad lakši uzgoj.Osim kuhanja,mixanja i koloniziranja supstrata apsolutno bez diranja došao do 60 grama suhih.Nisam bio u mogučnosti,provjetravat.Od trenutka stavljanja pod lampu do dolaska kući prošlo 6 dana.Kolonizacija trajala malo duže,14 dana pa su zbog toga tako brze jer je pinanje krenulo pod folijom još.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 487
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: (◕‿-) Mush Mush galerija

Post Postao/la huana.meri »

slika

3 kontaminirana kolača malčice, očišćena, razmrvljena nježno i poslagana u 3 sloja sa balegom koja je vani na kiši patila pljusak 7 dana....
nikakve pasterizacije, ali temp nije prešlo 24...normalno, balega je prije nego je kod mene došla bila vani i na kiši i na suncu bar 3 tjedna, gledo sam na konjušnici da uzmimam samo stara govanca, bez mirisa, tvrda, lagana, ili rahla bez imalo mirisa metana...ubacio sam i neki mali postotak gipsa...
zamagljivano svaki dan pomalo sa vodom i kapi praška za suđe, nakon 10-12 dana sam mogo frutat...
1 dan luftanja i špricanja i explozija odma....
kolko izbaci zdravih :mushroom: sooper, kad krene nizbrdo, odma zakopavam vani....
baš mi se čini da će ovdje porod bit spektakularan, nemislim na pro rezultat, nego mislim da ću imat 2 flusha fina, sa velikim gljivicama, puno je deblji ovaj bulk i veći, ima jedno 4-5 kila...dosad sam samo jednom imao ful izbačaj 3 flusha površinski, ostali su mi svi neravno raspoređeni bili, no nepati me...dođe mi da ih prošećem malo po bašći kolko sam juuhuuhuhuhu :psy
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Odgovori