Let's grow mushrooms ~ Video Guide za Početnike

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Let's grow mushrooms ~ Video Guide za Početnike

Post Postao/la AFX »

Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Let's grow mushrooms ~ Video Guide za Početnike

Post Postao/la Hermes »

whisperingwind je napisao/la:zaživio je na youtubeu:
https://www.youtube.com/watch?v=ji3A6hf ... f4aK7GdSBs

prejaki su ti likovi :)
Samo ovaj link nazalost ne radi pokusavam da nadjem na sajtu te video tutorijale jako mi je lakse vizuelno da vidim o cemu se radi. Jel da gledam marc r keith-ove klipove jel to nije outdatovano jer vidim da je pre 12 godina! Jako bi mi znacilo kad bi me neko uputio na tutorijale za gajenje printova cubensis od 0-100 !
Hvala unapred!
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Let's grow mushrooms ~ Video Guide za Početnike

Post Postao/la Hermes »

Zdravo ljudi evo link torrenta HD verzija ovoga sa youtube-a "lets grow mushrooms" ima dosta korisnih stvari ima i prerada konjskog izmeta ima i kako od spore print-a napraviti spric-syringe(torrent-https://thepiratebay.org/torrent/11802794/) inace jako se sporo skida nema seedera... ako nestane taj torrent ili nema seedera idite na ovaj search i trazite drugi torrent preko torrentz2 (https://torrentz2.eu/search?f=lets+grow+mushrooms)
zm051
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 11.07.2018, 13:50
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Let's grow mushrooms ~ Video Guide za Početnike

Post Postao/la zm051 »

Pogledao sam ovaj "lets grow mushrooms" video i vidim da oni taj BRF cake vade iz teglica.
Sve teglice koje imaju po trgovinama su s suzenim "grlom", znaci otvor je uzi od tijela teglice. Ima li neki trik kako koristiti BRF s teglicama koje se kod nas prodaju ?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Let's grow mushrooms ~ Video Guide za Početnike

Post Postao/la AFX »

zm051 je napisao/la: 08.01.2023, 12:53 Pogledao sam ovaj "lets grow mushrooms" video i vidim da oni taj BRF cake vade iz teglica.
Sve teglice koje imaju po trgovinama su s suzenim "grlom", znaci otvor je uzi od tijela teglice. Ima li neki trik kako koristiti BRF s teglicama koje se kod nas prodaju ?
Ili dobaviti odgovarajuću teglicu, ili razmrviti kejk ili razbiti teglicu..što i nije neko rješenje.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori