Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Stvorosaurcuga
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 29.12.2019, 21:04
 pohvaljen: 2 puta

Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Stvorosaurcuga »

Pozz... :mushh:
Imao sam masu puta priliku probati različite magične psilocibinske gljive i nisam osjećao nikakav posebni efekt ,osim slabine kad bi uzeo previše i možda nešto malo da me pere kao mdma ,ali uglavnom ništa bez ikakvog lijepog efekta osim slabine kad bi uze previše ,nakon čega bi se uglavnom ispovraćao ,i nakon toga bi me i to šta me nije ništa pralo pustilo ,a znao bi pojest po par porcija i do 10 grama suhih bez ikakvih tjelesnih osjećaja ,vizualnih ili slušnih halucinacija ,baš ni malo ,99% rekao bi baš da me ništa nije pralo...
Dok su drugi koji su "tripovali" sa mnom doživljavali svašta ,vizualna i slušna iskrivljenja te razne tjelesne osjećaje...
O čemu se tu radi...? ,znam da su psilocibinske gljive blage ,ali nisam očekivao da neće baš ništa na mene djelovati... a nisam ni zaredao par dana za redom pa me ne bi prale jer bi bio pun psilocibina... nego sam se normalno držao normalnih porcija ,u početku... i bez ikakvog djelovanja osim kad bi uzeo previše bi me oprala samo slabina bez ikakvih ugodnih efekata...
Dali se tu radi da sam iz nekog razloga imun na njih ,iliti otporan ,takav sastav mozga imam ,nezz... Inače nije da bi sada ja htio jesti gljive kao svi drugi ili da sam ljut šta me ne peru... već čisto me zanima o čemu se tu radi i dali neko ima sličnih iskustava ili zna nekoga isto takvog....? :mushh: :-?
Warrior in the machinery..!
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Firmus »

Ja ako pojedem 0.5 g suhih uhvati me slabina i povraćam pola dana. Trebaš napraviti čaj, to je po meni najbolji način konzumacije i najmanje je štetan za organizam. Probaj postiti 2-3 dana samo na vodi i onda jedi nekoliko dana samo sirovu prehranu, a najbolje samo voće ili samo sok od naranče. Popij čaj na prazan želudac tj. pričekaj bar 5 sati nakon zadnjeg obroka.

Prvo odradi post, makar i dan i onda napravi ovako čaj:
Uzmi za početak 5 g suhih i smrvi ih dobro u mrvilici za travu, mlincu za kavu ili ih samo dobro nasjeckaj. Stavi vodu da počme ključati i onda polij te gljive, ostavi 10-15 min i tu i tamo promiješaj. Ako imaš svježe za čaj još bolje, tad uzmi 50 g.

Najvažnije je da se osjećajš sigurno i da znaš da te nitko neće uznemiravati, i da dan poslije nemaš nikakvih obaveza. Ako ih uzimaš samo zato jer ti je dosadno bolje nemoj. Kad počmu djelovati one obično pojačaju tvoje dosadašnje raspoloženje. Neće ti ništa bit, ali ako te uhvate u nezgodnom trenutku pripremi se na 2-3 sata koja će jako dugo trajati.

Ja kad uzmem i 3-4 g. nemam nikakve halucinacije i vizalne promjene ali postanem više svijestan misli itd. Gljive imaju najviše učinka kad si u mraku i tišini sa zatvorenim očima. Nauči gledai unutra tj koristiti treće oko.

Da čaj počme djelovati treba oko pola sata. Ako ne upali sa 5 g pričekaj bar tjedan dana i onda probaj sa 10. Ako inače pušiš travu onda ti možda potakne trip, ali prvo pričekaj da vidiš je li djeluju gljive same.
Avatar
Stvorosaurcuga
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 29.12.2019, 21:04
 pohvaljen: 2 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Stvorosaurcuga »

@Firmus
Ma nisam toliko lud za tim gljivama da bi postio 2-3 dana ,provodio neke dijete i radio ko zna šta... a i probao sam taj čaj od gljiva isto dosta puta i nije mi ni on imao neko djelovanje ,isto ništa samo slabina kad se previše uzme bez ikakvih dobrih efekata... a to da mora biti trenutak isto ne vjerujem jer bilo je trenutaka svakakvih ,i kad sam bio smiren ,uzrujan ,sretan i tužan... znači probao sam ih dosta puta u puno prilika svakako potaknut i ništa... izgleda previše sam otporan na te supstance... @-)
Warrior in the machinery..!
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Spunk »

Jel koristiš antidepresive ili nešto što prčka po serotoninskom sustavu?
Ali prije bi rekao da ima veze sa probavnim nego sa živčanim sustavom
Jebivjetar
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la perke »

Postio ili ne, na 10gr suvih vise nisi medju ljudima.
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Spunk »

To što kažeš.
Firmus, uozbilji se malo. Nemaš pojma tko ovo čita i tko će možda ozbiljno shvatiti što govoriš
Jebivjetar
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la perke »

Nije on, vec covek kaze da je jeo i 10gr suvih i da se nista nije desilo. Na tu kolicinu post najmanje ima uticaja. I da zna da su gljive slabe ali nije ocekivao da su bas toliko slabe. Pa sam ja iskomentarisao da je 10gr suvih, ono, pozamasno. I da ne delim misljenje da su slabe jer je mene cela porcija izula. Ja planiram da malo podignem dozu sledeci put, na 3gr recimo, i mogu ti reci da prilazim sa dozom neizvesnosti i postovanja. Izgleda da je individualno, od osobe do osobe.
Druze, da tebi nisu dali sampinjone? :D salim se, ne zameri.
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Spunk »

Ma, ne znam što reći. Svašta na netu možeš čuti. Jedno je kad netko priča o sebì. Što je iza toga, jel istina ili ne, da li ta osoba zna istinu... ja ne mogu znati. Ali kad netko daje savjete u stilu uzmi 5g, ako ne upali uzmi 10... ne znam, ne čini mi se ok. Ne mogu zamislit što se sve može dogoditi kad bi nekog opralo 10g. Meni je muka dati trip report da ne bi eventualno utjecao na nekog, a kamoli dati savjet o uzimanju i dozama
Jebivjetar
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Firmus »

U pravu si, nije pametno davati ovakve savjete, ali kao što je perke rekao čovjek je napisao već da je probao 10 g tako da sam bio oprezan... A nezz šta da kažem, možda si stvarno otporan na gljive, jbg.
Avatar
Stvorosaurcuga
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 29.12.2019, 21:04
 pohvaljen: 2 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Stvorosaurcuga »

@Spunk ,da uzimam svakodnevno nešto psihofarmaka ,par tableta za spavanje i na buprenofinu sam ali mislim da to nema puno veze jer i drugi moji prijatelji uzimaju isto to a na njih gljive šljakaju... i da možda to ima više veze sa probavnim sistemom nego sa živčanim...

@Firmus ,da izgleda da sam otporan na vuglji i tjt... a šta je čudno ,nešto sam malo u zadnje vrijeme zabrijao po dspiju... ,i sad sam i na njega posta otporan isto ništa 0 bodova... :confusedd:

A trava npr. tako me uvijek ošine kao nikoga ,prvo ništa ništa i onda kada se na trenutak izgubim u mislima pa se vatatim... i tek onda vidim koliko sam napušen... al to me ne pere lijepo kao druge nego kao neka napetost i hipnoza tj. autohipnoza i psihoza žešča a to sve od par dimova... :blinkk: jbg imam čudan organizam... ima nas svakakvih...
Warrior in the machinery..!
Odgovori