Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Beyond Le Fov »

kad se odlucis prestati prziti sa svime sta ti dodje pod ruku, i kad se ocistis od svih psihofarmaka tada posjeti gljive. one nisu droga za party, nisu sredstvo za prziti se, a "tjelesni osjecaji, slusne i vizualne halucinacije" nisu the point, samo nusprodukt, ponekad. ono sta je neprocjenjivo vrijedno u procesu, svijesti, iskustvu, je neopisivo. Sve ovisi o onome tko ih koristi, no prije svega one su lijek, za um, dusu i tijelo, kad imas postovanja prema sebi i pravilne namjere... a kad nemas onda bolje da ni ne rade, makar pojeo 100g.
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 496
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 194 puta
 pohvaljen: 231 put

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la huana.meri »

upravo tako, ekipa sa bombonima i kemijama kad počne pričat da to nije to, odma odustajem od objašnjenja...takoer preučestala uporaba gljiva psilo. nije dobra...sve u normalnim navalama, količinama, a ne divljanje, zabijanje nekako....
npr. meni lik kaže da 2 grama serbice jako slabo njemu, pa normalno kad je rastavljen godinama ve, ja preko gram osjetim i vozi me fino, samo pojačavaš kako voliš kad se naučiš, očistiš, pripremiš...
gljive nisu gumbi koji pali nekakav ekran...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 456 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la AFX »

..panju, nisi "otporan na gljive" nego unosiš ljekove u sebe tipa subotex i sl..neću pitati jel to po uputi doktora ili kako već, no namjeravaš li si pomoći s gljivama, radi to s čistim krvotokom.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Spunk »

Shvati sve ovo dobronamjerno. Ebiga, direktno je, ali to je tako
Čak ti i trava to govori. Meni je isto tako bilo. Neuredan život, trpanje u sebe svega, gomila nedovršenih stvari, a u nekom sanjarenju neki super život. Kad bi zapalio, brate mili sva sranja bi mi se sasula u lice. Nepodnošljivo bi bilo saznanje kakvo sam govno. Sada guštam zapalit. A nisam nešto. Baratam sa realnim ciljevima i radim što mogu
Probaj se riješiti tih govana i pomalo... A i koji k će ti takva ekipa. Svi zajedno tonite, a zajedno ne možete isplivat. Svako za sebe
Jebivjetar
Avatar
Firmus
rank11
Postovi: 483
Pridružen/a: 29.05.2019, 15:54
Ima zahvala: 309 puta
 pohvaljen: 260 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Firmus »

Evo jedna prikladna:

[media]link[/media]
Avatar
Stvorosaurcuga
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 29.12.2019, 21:04
 pohvaljen: 2 puta

Re: Ne osjećanje magičnih gljiva..!

Post Postao/la Stvorosaurcuga »

@Firmus Hehehe
Warrior in the machinery..!
Odgovori