Last minute pitanja

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la AFX »

Kada ih režeš, zajedno nečistoće s škara prenosiš na gljivu i ostatak gljive koji ostaje u boxu i time zajedno s truljem doprinosiš plijesni.
Šta se onih gore gljivica tiče..spremne su..slobodno uberi ove koje zajedno rastu i ove veće..ako su male zasebno mozes pricekati jos malo da narastu..no računaj da neće sve narasti. Neka rulja bere cijeli flush odjednom..a neka ne..tako kako hoćeš. Ne zaboravi pobrati ako imaš male abortusiće..i oni su potentni..štoviše, znali su me zajebat dosta puta. :D
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

AFX je napisao/la:Kada ih režeš, zajedno nečistoće s škara prenosiš na gljivu i ostatak gljive koji ostaje u boxu i time zajedno s truljem doprinosiš plijesni.
Šta se onih gore gljivica tiče..spremne su..slobodno uberi ove koje zajedno rastu i ove veće..ako su male zasebno mozes pricekati jos malo da narastu..no računaj da neće sve narasti. Neka rulja bere cijeli flush odjednom..a neka ne..tako kako hoćeš. Ne zaboravi pobrati ako imaš male abortusiće..i oni su potentni..štoviše, znali su me zajebat dosta puta. :D
xD cuo sam to za abortuse a kako da znam koji valjaju a koji ne nisam znao da procenim koje da bacam a koje ne?
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

Jeli ok da ostavim cake malo duze u vodi tipa umesto 12h ostavim 15h?
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 489
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la huana.meri »

ma no, kolač se napije jako brzo, ja ni pol sata nenatapam, par minuta i ocjedim i nazad u komoru za vanzemaljce...
:)...ima svakakih načina, meni ovako jako dobro funkcionira....osjetiš ti kad izvadiš kolač iz vode da je teži, da se napio...
previše vode je samo problem meni uvjek bilo...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

huana.meri je napisao/la:ma no, kolač se napije jako brzo, ja ni pol sata nenatapam, par minuta i ocjedim i nazad u komoru za vanzemaljce...
:)...ima svakakih načina, meni ovako jako dobro funkcionira....osjetiš ti kad izvadiš kolač iz vode da je teži, da se napio...
previše vode je samo problem meni uvjek bilo...
Samo pola sata citao sam bas po forumima svi pricaju 12h minimum...nemam pojma ja sam ga 11h pa cu videti bice ok valjda...
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

Treba mi jedan savet vidim da su neke tanje vec suve sta da radim jel ce im biti nesto ako se presuse? Jer sam mislio da ih sve zajedno vadim i pravim porcije?
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

Ljudi pomagajte drugi cake mi je otisao u kurac ne znam sta da mu radim izgleda ko da su ga psi rastrgli....jel ce ovde nesto da rodi ? a drugi mi je na pola otisao mada sam ga sklopio ni nevidi se ali ovaj je bas haos...
slika
slika
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la danko fafanko »

Nije tolika frka, rast će one dalje...
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

danko fafanko je napisao/la:Nije tolika frka, rast će one dalje...
:thumbsup:
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Hermes »

Ljudi imam problem sutra cu da berem gljive a nemam slobodan frizider samo zamrzivac jel im nece nista faliti da 3-4 dana budu u zamrzivacu pre susenja?
Odgovori