Last minute pitanja

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
kova023
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 24.11.2012, 19:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la kova023 »

Ljudi evo vec 4 tjedna otkako sam narucio print i jos nista, da li se kome to vec dogodilo?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la Red »

jeste, desi se ponekad da se print ne pojavi, nestane, pogubi se, tko će ga znati...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
kova023
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 24.11.2012, 19:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la kova023 »

kova023 je napisao/la:Ljudi evo vec 4 tjedna otkako sam narucio print i jos nista, da li se kome to vec dogodilo?

A nista pricekat cu jos 2-3 dana pa naruciti novi print iovako je vec proslo skoro mjesec dana.
kova023
rank3
Postovi: 75
Pridružen/a: 24.11.2012, 19:10
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la kova023 »

ovo nisu istina :ohnoo: , 5 tjedana cekam f...ing print i nista, krenem da cu ponovo naruciti a ono cila ekipa na godisnjem =)) i sad moram cekati jos 3 tjedna dok se vrate :-o
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la HypnoToad »

Ajme jadan ti.
Plati onda 30 eura + poštarinu nekoj trgovini koja prodaje printove, pa će ti doći brže i sigurnije.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la mahunar »

1.ako gljive krenu rasti ispod podloge,tj na dnu plasticne kutije u kojoj se uzgajaju i tamo se razviju ne izbivsi na povrsinu i ne otvorivsi svoj klobuk,hoce li biti manje potentne od normalno razvijenih gljiva?

2.da li se,kod normalno razvijenih gljiva,razlikuje potentnost kod zrelih (ravni klobuci) i kod onih gde su im klobuci jos uvek vezani sa onom kesicom ispod njih (npr 15ak sati pre otvaranja klobuka) ?

3. dovod vazduha ,vlaga i temperatura su zadovoljavajuci ,a pored dosta normalno razvijenih gljiva ima i abortusa.... sta moze biti uzrok tome? jel to normalno ili moze proci i bez abortusa u potpunosti ili delimicno?

4. prvi flush - 658gr svezih
dobijeno od 4 tegle (720ml) micelina u kombinaciji sa verm i coco coir. Dobro/ok/lose?
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la 314 »

1. neće biti manje potentne...

2. nema razlike između potpuno otvorenih i zatvorenih, osim u malom postotku mase...

3. ja sam uvijek iz 4 tegle izvuko i dobru šaku abortusa, mislim da je to normalno ošto ipak simuliramo prirodu, a to se ne može uvijek napraviti savšeno da budu sve uspješne

4. rezultat ti je dobar :D
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la mahunar »

ako klobuci postanu crni,ali ne od spora koje lete ,vec sami od sebe...onako ,tamniji ,vise teget braon ,ne crni.... pre nego se otvore skroz...sta to znaci? sve ok?
povezao sam to sa kao posledica slabog luftanja u roku od 2 dana...???
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la sometimes »

moguce je radi vlage i radi luftanja ali mislim da ce ti najbolje netko moc pomoc ako stavis sliku da se vidi to u zivo.....

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
mahunar
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 21.08.2012, 13:33

Re: Last minute pitanja

Post Postao/la mahunar »

nisam ja u pitnju ...
evo jednostavnije....da li ste imali iskustava da su jedne od drugih za par nijansi tamnije... da li je to ok,tj. moze li se konzumirati. lepo rastu,sve ok,samo malo tamnije...
Odgovori