Depersonalizacija i derealizacija

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
malva sylvestirs
rank5
Postovi: 154
Pridružen/a: 01.01.2018, 13:36
Ima zahvala: 116 puta
 pohvaljen: 125 puta

Re: Depersonalizacija i derealizacija

Post Postao/la malva sylvestirs »

Pa prije cca godinu dana mi je bilo opet,a prije toga kad sam imala 10ak godina...sa 10 godina i nisam bila pod stresom i u problemima haha a ovo nedavno kad mi se opet dogodilo to stanje iznenada,nisam bila u velikim problemima ali sam malo previše razmišljala i analizirala stvari oko sebe,što bi mi stvorilo osjećaj tjeskobe i gađenja na okolinu... ali je bilo malo nakon što sam jela gljive,pa možebit nuspojava hah vjerojatno postoje i različita stanja DP i DR, meni se sve činilo dosta mistično,nejasno ali i smireno,bez povećanja stresa ili nekog pressinga. Samo kao neka nova neshvatljiva pojava...
Nisam nikad konzumirala gljive samo tako,neplanirano,osim jednom na jednom festivaliću,gdje sam slučajno završila (ali i tamo nije bilo stresa). Uvijek bi se barem 1-2 dana na neki način pripremila za konzumaciju i pripazila da u trip uđem smirena i 'čiste' glave...gljive su mi uvijek bile način za vratit se sebi pa bi se za to i potrudila pripremit se...
Rekla bi da su DP i DR projekcije sebe koje sami sebi stvorimo, ali kužim zašto je teško uživati i prihvatiti takva iznenadna stanja, sve strano je na neki način i strašno.
Uglavnom nemam druga iskustva osim kad sam bila dijete,ali tad su mi se događale i druge dosta čudne stvari 'na trijezno'...
Valjda svi imaju neke svoje načine gdje stres izlazi,evo npr. sada mi se ne događaju takve osjetilne izgubljenosti,ali zato imam tinitus čim se malo naživciram ili čim sam pod nekim stresom...
what you resist persist
Odgovori