Gdje nabaviti potrebnu opremu za uzgoj (podrucje ex YU)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Zaključano
CarobnaFrula
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 04.12.2017, 00:47
 pohvaljen: 2 puta

Gdje nabaviti potrebnu opremu za uzgoj (podrucje ex YU)

Post Postao/la CarobnaFrula »

Gledao sam malo i nema ovdje tako nesto ako sam propustio ja se ispricavam adminima i cijeloj zajednici nisam imao namjeru spamati nego da si ko ljudi medusobno pomognemo

Da se malo predstavim posto sam novi clan . Ja sam Frula , volim svirati frulu kao i vecina ovdje :D :D i posto imam nekog lousy iskustva u nabavi aparature da si uzgojim domace babine medicine reko da si pomognemo .

Prva pomoc ce biti taj takozvani vermikulit kojeg se svi cude ko pura derku kaj je to i kad udem u poljoapoteku i trazim to gledaju me ko da sam ratni vojni invalid (bez uvrede ekipa ovo je samo zabanca) . Da bi mene frendica poslala da kupim podlogu za terarij od njezine zivine (citaj agama tj bradata agama kako me ona uvijek ispravlja) i da bi ja u hebenom pet shopu nisao na vermikulit od 4kg za 20 kn pa jeee**** i ja sljedeci put trazim zenska mi isprica bibliju o njemu tako da to sam nasao

Ako trebate rizino brasno ja sam ga nasao u BIO BIO po 30 i nesto sitno kuna vam je za beginere ono da kejkove slozite

Jedino sto nisam uspio naci su one vrecice da imam improviziranu komoru za cvijetanje kako bi moja baba rekla

Eto to bi bilo od mene sorry na podugackom postu
PEACE OUT =;
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Gdje nabaviti potrebnu opremu za uzgoj (podrucje ex YU)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Zaključano