3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la Fenix94 »

Pozdrav ljudi, imam jedan problem koji vec pocinje da me muci..
U prici sa pecurkicama sam oko pola godine. Pocinjao sam polako iz nekog straha kako to vec ide pola grama, gram, gram ipo pa 2
Pecurkice cuvam u tegli sitno samlevene da uvek bude ista potencija u frizideru su na hladnom mestu.
Kada sam prvi put uzeo 2 grama sve je trajalo nekih 3.5 sati i to bez ikakvih halucinacija.
Mozak mi opici 200 na sat sta mi tada padne na pamet nikad mi ne bi balo ovako inace.
Poceo sam da sumnjam u rok koji je prosao pa su mozda pecurkice malo slabije, stare su oko 3 meseca.
Uzeo sam poslednji put 3g i bilo je isto kao i sa 2g mozda malo nepregledno. Kada uzmem 2g imam jasniju sliku toga sta mi prolazi kroz mozak.
Da li je sve ovo normalno?
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la antoniopavaroti »

a gle..vidiš da je moguče...nekad te 2 gr. spizde a nekad ni od 4 ništa..mada je to rjetko ..Nekom je bitno dal je na prazan stomak ili ne , mislim da neku ulogu igra i tjelesna težina..Teško je biti sad pametan...mada ja više volim da ih ne meljem sitno nego baš pred upotrebu samljeti je poželjno a do tad nek budu u komadu..Nekako smatram da što je sitnije više hlapi a opet nisam siguran dal je to tako..Najbolje probaj ponovo 3-4 gr. pa javi
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la Fenix94 »

Danas sam uzeo pola grama na prazan stomak opizdilo me posteno :D
Probam pa javim hvala Antonio :)
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la antoniopavaroti »

Pola grama te opizdilo..ajoj...Velim ja da na prazan stomak i to čitav dan postiti a na večer se počastiti..mada pola grama mi ipak malo zvuči ..A da ti nije vagica u kvaru ili ti to meriš od oka.... ;) :D
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la AFX »

Ma vaga ti je u kvaru kao šta veli antonio..to je stvarno pre malo
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la antoniopavaroti »

AFX je napisao/la:Ma vaga ti je u kvaru kao šta veli antonio..to je stvarno pre malo

E sad ...đava če ga znat ..a možda je momak sitan moj AFXXX ...nije ko nas dvojica cca 110-120 kg žive vage....Ih , nama ni 5grama nije prepuno , to nam za predjelo...za zagrijavanje a kad predjelo (toplo) zagrije e onda lagano glavno jelo pa desert na kraju a po potrebi i sarma ..u kasnim nočnim satima sve uz pratnju dobre narodne glazbe , sevdalinke , rehmetli Safet Isovic , Šaban Šaulic i neizostavna Lepa Bre Brena .. Ožežiiiii ..dugmetara prstolomka..leleeeee Nego sad sam se sjetio ...da nije možda momak zabunom stavio vagicu na unce? Oče ta tehnika da zezne ..mamicu joj digitalnu ;) :D :blinkk:
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la Fenix94 »

A ono nije da me je opizdilo toliko jako tih pola grama nego je bilo kul videti sta radi pola grama na spram gram ipo koje sam uvece uzeo. Uzmem gram ipo ni ne osetim a pola grama na prazan stomak ujutru sam osetio i te kako :D za vagicu mislim da radi ok jer sam merio i kapsule svaka je imala jednako a vec i od prilike znam kako izgleda 2 grama pecurkica u prahu (nikad odokativno ne radim) mada nista mi ne bi falilo da obratim paznju i na merenje sledeci put :) 2 razlicita puta sam probao 3 grama i prvi put mi je bilo mnooogo bolje ali opet ni H od halucinacija ili prividjanja.
Drmno 3g sa nekom rakijicom otisao na EXIT ruke i noge se napunile nekom super kul energijom, kontam da sam mogao kao Goku hame hame talas da ispalim koliko je jako bilo. Uzivao u muzici 8 sat bez prestanka ekipa htela kuci a ja hteo jos :D

Pecurkice su stare 3 meseca minimum stoje u tegli velikoj u frizideru. Sve su samlevene odmah da bi bila uvek ista potencija.
Sve sam ih susio 2 dana kod prozora na suncu, jel to ok ? :/
I da imam 80kg :D
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la HypnoToad »

Fenix94 je napisao/la: Sve sam ih susio 2 dana kod prozora na suncu, jel to ok ?
Najdalje sto moze biti od OK. Psilocibin i UV zrake se uopce ne vole.
Meni se cini da imas pogresna ocekivanja i pristup psilocibinu. Koliko sam shvatio, ti si imao trip, ali nisi halucinacije? Blage halucinacije su samo povremene nuspojave psilocibinskog iskustva, nikako centralni dio. Ako zelis halucinacije, sigurno danas postoji nekakav sinteticki spoj koji ce ti omoguciti takvo iskustvo.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la Horos »

brate bilo bi korisno da se decku a i mnogim drugim mladim posetiocima objasni razlika izmedju tripa na gljivama i recimo rada esida ili neceg takvog, ne poznajem sinteticke stvari pa nisam strucan da objasnim
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: 3g pecurkica i NISTA !?! (Pomoc)

Post Postao/la Fenix94 »

Hypno probao sam i da ih susim na ormanu al posle 2 dana budu mekane jos pa sam se plasio da se ne pokvare :/ Koji je najbolji nacin za susiti ih?
Onda je ocigledno da sam imao pogresna ocekivanja, ja sam mislio da je tu halucinacija glavna stvar. Ne bih da petljam prste sa sintetikom, jedino bih DMT probao i to je to. Pecurkice su mi ok, nema nus pojava za mene tripovi su lepi i to je to.
Slazem se sa Horosom.
Da li je trip to sto kad uzmem gram ipo osecam kao da igram igricu iz treceg lica i osecam da upravljam svojim telom kao da delimicno nije moje ? :D
Ja uglavnom kad me vozi razmisljam 200 na sat i donosim mnogo korisne zakljucke po mene koje ne bih doneo trezan :)
Odgovori