Knjige o Magicnim Pecurkama

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la Fenix94 »

Pozdrav ljudi, ovih dana sam pronjuskao lokalne prodavnice knjiga i nasao par interesantnih o temama kao sto su "tajni svet biljaka, recnik svetih i magijskih biljaka itd itd.
Da li imate za preporuciti neku online knjigu da je free i po mogucnosti na domacem jeziku ? :)

Uz to jos, zanima me da li neko od vas cita knjige pod radom pecurkica i ako da, kakav je trip? :)
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la Vid Svante »

ima mislim tu na majki nešto knjiga ali većinom je na eng. ja sam jedinu knjigu pročitao od ljubiše grlića o halucinogenim drogama, možda ti može biti zanimljiva.
nikad nisam čitao knjige na gljivama - čitao sam po akaši razne pizdarije iz mog uma :D
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la Chegi »

Pozdrav, kakve te tacno knjige zanimaju o magicnim pecurkama? Mada da ne komplikujem,evo ti svakako dve knjige koje su se meni licno svidele a imaju veze sa magicnim pecurkama pa ti proveri preko interneta da li bi te zanimale :D

Psihodelicno Iskustvo (prirucnik zasnovan na tibetanskoj knjizi mrtvih) ~Timothy Leary (Ima je na domacim jezicima)
Ucenje Don Huana ~Carlos Castaneda (Takodje ima na domacim jezicima)

Obe mozes da narucis preko interneta (barem u SRB), sto je meni bilo dosta prakticno sobzirom da ni jednu ni drugu nisam mogao da nadjem po knjizarama...
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la Fenix94 »

Chegi jel bi mi poslao PDF tih verzija a ja kad kupim poslacu ti "Recnik svetih i magijskih biljaka" od Kristijana Recha? :)
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la Chegi »

Fenix94 je napisao/la:Chegi jel bi mi poslao PDF tih verzija a ja kad kupim poslacu ti "Recnik svetih i magijskih biljaka" od Kristijana Recha? :)
Imam samo knjige u stampanom formatu...


Evo nadjoh na guglu Ucenje Don Huana: https://docs.google.com/file/d/0B8hocmn ... lmSEk/edit


A evo nadjoh i ovu "lose" prevedenu verzije psihodelicnog iskustva na racunaru: http://s000.tinyupload.com/index.php?fi ... 7823590311

:D
Avatar
Fenix94
rank3
Postovi: 50
Pridružen/a: 23.08.2016, 18:02
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la Fenix94 »

Hvala Chegi nasao sam obe na netu, napavicu malu bazu sa linkovima od knjiga pa cu okaciti sve zajedno :)
Avatar
sharplaninac
rank3
Postovi: 67
Pridružen/a: 29.09.2016, 11:02
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la sharplaninac »

The Psilocybin Mushroom Bible: The Definitive Guide to Growing and Using Magic Mushrooms na engleskom je al je stvarno za pohvalu,ima sve al bukvalno sve od uzgoja tj 6 metoda detaljno sa slikama(u boji :))do priprema slatkisa i ostalih zezalica,uglavnom toplo preporucujem
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Knjige o Magicnim Pecurkama

Post Postao/la ljacve55 »

Naručio -"Psilocybin mushroom of the world" od Stametsa.To će mi biti prva literatura,a naručit ću i sve ostale.
Odgovori