Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Mark777
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 09.04.2014, 23:33

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Mark777 »

Hvala puno stari na odgovorima :D
Ovo sta kazes za tripanje prek dana,nazalost prvi put necu bit u mogucnosti prek dana tripat neg iskljucivo preko noci znaci ono pojest ih oko 23-24h i nek silji do jutra :cheesy:
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Zgubidan »

Znam da nije mjesto, al da se pohvalim; u ovoj nam našoj državi, ne samo da sam ja narkoman, alkoholičar, ološ i ko zna kaj još imao posao, neg sam dobio drugi i bolji i u struci. I teta tajnica mi nosi kavicu u ured, radnih subota nema.... I da, dobio posao bez veze! Ne znam nikoga u firmi.. Život je lijep. Gledam si tegle, micelij napreduje, idem si smotam frulu, da potrosim koji cvijetak od ovih 70-ak g kaj imam...
Ne, nije san ni brija na gljivi, tak je, pala mi sjekira u med... Život je lijep. :D
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Homunculus
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 06.05.2013, 09:27
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 38 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Homunculus »

Bravo Zgubidan, tvoj post me je baš obradovao. Ne mogu da dođem sebi od zadovoljstva kad vidim da se pravim ljudima dešavaju stvari koje odavno zaslužuju. Uživaj u ovom divnom periodu svog života! :ymapplause:. Živele gljive i mi sa njima! :D :mushroom:
“Stop consuming images and start producing them.”
Terence McKenna
roolle
rank3
Postovi: 96
Pridružen/a: 19.01.2014, 00:13
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 9 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la roolle »

Homunculus je napisao/la:Bravo Zgubidan, tvoj post me je baš obradovao. Ne mogu da dođem sebi od zadovoljstva kad vidim da se pravim ljudima dešavaju stvari koje odavno zaslužuju. Uživaj u ovom divnom periodu svog života! :ymapplause:. Živele gljive i mi sa njima! :D :mushroom:
I mene je isto obradovao kao da sam ja nasao posao sa tetom tajnicom koja nosi kavu u ured...volim kad se lepe stvari desavaju ljudima.Zgubidan, drago mi je zbog tebe...svaka cast :thumbsup:
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Zgubidan »

Velka je firma, pa imamo nešto poput konobarice, tako da nije tajnica i nosi se cijeloj ekipi kava (nisam ni solo u uredu), al sam fakat bil impresioniran dok sam saznal da nam se nosi kava! Još se osječam ko snob, nisam naviknut na takav luksuz i normalne šefove. Ma još ne mogu vjerovati da radim tamo! Držim suzu da ne krene dok pišem ovo:)
Ma stvar je u tome kaj sam do sad radil u četiri smjene, prošle sam godine radio na sve, ali doslovno sve blagdane (Božić, Svi Sveti, Uskrs, 1. maj, čak sam i Novu Godinu dočekao na poslu), a za minimalac! Sad fino od 7-15, neradne subote i veća plaća:)
Mislim da će mi u sub biti genijalan trip, okovi su skinuti:)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Kovjastik
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.07.2013, 22:48
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Kovjastik »

Juče sa dva druga iz Rusije, 60 grama svežih preliveno vrućim čajem i grejfrutom. Od tri do sedam fijuuuuu.
Prvi put sam probao. Na početku mi je ličilo na travu, što nisam očekivao. Al ubrzo mi je postalo smešno stanje u kom sam se našao. Prosto sve je plivalo oko mene, na trenutke mi se čini da je prestalo, al onda kreću da mi okupiraju pažnju svakakve gluposti. Sve je zanimljivo najobičnija linija na zidu postaje umetničko delo. Vreme je stalo razvuklo se i sve je dobilo mnogo veći značaj. Apsolutno sve od šara na parketu, linija na papiru koje crtam, šake koje su mi pulsirale i bile nekako velike do krošnja drveća koje trepere na vetru i zgrada koje sam gledao kroz prozor koje mi se nikada nisu sviđale tada su bile lepe. Sedeo sam u stanu četiri sata, a doživeo sam takve emocije kao da sam celu planetu obišao. Možda sam dobio taj utisak jer je drug pustio film Baraka. Taj film sam još bolje shvatio na pečurkama. Nikakav loši trip nisam osetio možda na trenutke nešto krene da me muči, al sa novom muzikom, pričom druga, zrakom sunca koje se probilo kroz rupu u oblaku ili novim predmetom u rukama sve se menja za 360 stepeni. I sve se tako menja iz trenutka u trenutak.
Nisam očekivao opijenost i težinu u glavi. Bio sam kao naduvan na trenutke i umoran, pospan a na trenutke sam dizao tegove koje sam našao u stanu. :cheesy: . Očekivao sam halucinacije, al toga nije bilo. Možda negde gde se neka boja i prelila sam znao da je zbog toga, jer mi se sve muti u pred očima, al to nije bilo ništa imaginarno. Potpuno jak i težak osećaj. Nisam bio sposoban da napišem poruku, niti da skuvam kafu, al već oko devet sati sam bio skroz normalan i uzeo sam da učim. Da sam travu pušio i posle šest sati uzeo knjigu u ruke bilo bi učenje skroz otežano do te mere da bi prestao posle pola sata i legao da spavam.
Sve u svemu dobra i maksimalno pozitivna stvar. :sunn:
Avatar
Kovjastik
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 10.07.2013, 22:48
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 4 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Kovjastik »

slika
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Zgubidan »

Jel tripate danas?
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Tilt
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 01.07.2015, 12:09
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Tilt »

Ne mogu skinut gajd, kaže: Cannot connect to the rep database because: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111
Ima ko rezervu?
Avatar
acslmid
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 03.04.2015, 23:18
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la acslmid »

Draga Red,
Da li mozes staviti ponovo link za "Gljive-Psihodelicno iskustvo.doc", ne moze se skinuti, a treba nam. Unapred hvala!
EDIT: Nasao sam na internetu, evo linka http://docslide.net/documents/gljive-ps ... ustvo.html
Das EFX!!!
Odgovori