Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Morpheus »

Hvala na savetima. :psy
Ma, kad bih mogao da nadjem harmalu,ali ovde kao da niko nije cuo za to :D
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la wizard.hannah »

Morpheus je napisao/la:Ljudi,polako spremam ja mesto gde bih poceo sa uzgajanjem i neka ideja mi je bila da sakupim vecu kolicinu pecurki i uzmem onako, za jedan extremno, extremno jak trip, s obzirom da nisam imao srece u pronalazenju DMTa, niti u nekoj od extrakcija, posle istrazivanja video sam da mnogo ljudi tvrdi da na velikoj dozi pecurki mozes imati donekle slicno out of body iskustvo.
Mislite da je to realno, i bez opasnosti da se samo sjebem u bad tripu? :D :mushroom:

Veča doza psilocina(psilocibina) samo produžuje efekt uz djelomično pojačanje. Već na 8grama suhih gljiva dolaziš do kraja-vrhunca tripa. Tak da nemre gljivica biti DMT.
Skoro uvijek doživim kako je život namješten..doživim sudbinsku igru nekog manijaka zvan Bog.(ili vrag)


++++I čulo se i probalo harmalu nekih 7-8 godina prije
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Red »

kako ne bi znali za harmalu :ymdevil:

ako nisi do sada jeo gljive ili nesto slicno halucinogeno onda pomalo. ne znam koliko si upucen i sa cime si se do sada igrao :D ako se odlucis svejedno na vecu dozu onda neka netko bude sa tobom, nenametljiv ali tamo, pa uzivaj. vjerujem da si upucen u djelovanja i doze i sva ta sranja, da ne bude kao sa nasim clanom narkozom, khm khm :blinkk:

javi u svakom slicaju sto si odlucio
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
wizard.hannah
rank6
Postovi: 216
Pridružen/a: 19.01.2011, 21:38
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la wizard.hannah »

Kaj je bilo narkozi?
You're traveling through another dimension, a dimension not only of sight and sound but of mind; a journey into a wondrous land whose boundaries are that of imagination. That's the signpost up ahead — your next stop, the Twilight Zone.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la dr.manijak »

Narkoza se napio rakije, piva, duvao travu na nekom festivalu, a onda preko toga roknuo ogromnu dozu pecuraka (s' obzirom da radi 2 put mnogo je) 5 ili 6 grama, i utonuo u tamu.
Nakon toga jedino cega se secao je da se probudio u bolnici, a pricali su mu da su ga nasli sa penom na ustima, bio je u komi.

Nakon toga je imao jake flesbekove, cak i posle 4/5 dana.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Morpheus »

Ima se ovde iskustva sa gljivama,ali male doze,normalno LSD,Morning Glory i Datura od halucinogenih. Sada sam se bas nadao tom nekom DMT tripu, ali jebiga, moracu sa ketaminom onda. :psy
Posto mene ortak ubedjivao da je na vecoj dozi gljiva imao DMT elfove i leteo po galaxiji,pa se ja ponadao. :))
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la dr.manijak »

Nemojte da lupate gluposti, nemoj da koristis govna koja daju konjima za smirenje i za uspavljivanje kucica.
Mozes i MISOMOR da pojedes mozda budes imao neki filing?
Da li je neko razmisljao o tome mozda?
Ili da pojedes malu dozu arsenika, ko zna kakav bi trip bio?
Alo ljudi na sta ste spali, da se drogirate lekovima za konje, sve bi u sebe strpali samo da budete doslovno DROGIRANI, gde vam je tu uzivanje, samo gledate kako da se ubrljavite ako cujete da od svezeg konjskog izmeta mozete da budete HIGH pojeli bi. Znam.
Razmislite malo, pre nego sto odlucite neka govna u sebe da trpate.
Znam da ce se neko naci uvredjen ali je tako, alo ljudi "ketamin" sta je to?
Evo ja cu vam reci, neki raspali narkoman koji nije imao para ni za lekove ni za vutru ni za heroin, ni za nista, povukao je ocajnicki potez uzeo da se drogira govnima koje daju konjima.
A ti morpheus mislim da imas dovoljno godina ako si vec clan ovog sajta i da si malo razuman da ne poslusas savete koje ti neko daje na internetu, da uzimas pecurke i ketamin.
Zelis da ti se desi ono sto i narkozi? Da zavrsis u bolnici?
Uzivaj u pecurkama i u tome sto ti je priroda dala, nema potrebe da konzumiras lekove za konje niti ikakva druga govna da bi doziveo to sto hoces.

Ja sam doziveo da sam leteo i da sam bio na tom mestu halucinacije, leteo sam kroz razne kocke krugove spirale i ostala cuda, bio sam zarojlen u kapsuli nisam bio tu gde jesam, na kraju sam zavrsio u necemu sto mogu da nazovem kapijom i kada sam kroz nju prosao vratio sam se u normalu. SAMO SA PECURKAMA

Nema potrebe da povlacis ocajnicke poteze i unistavas sebe govnima(ne mogu da nadjem grdji naziv), opet kazem uzivaj u tome sto imas, nemoj svoj zivot i zdravlje da dovodis u pitanje.
Velika doza pecuraka, pomesana sa kakaom, nista ne jedes preko dana uvece pojedes pecurke, i veruj meni da ces doziveti bas to sto zelis.

I nemojte da brisete ovaj post, ja mislim da ovo treba da bude ikona ovog sajta.
I nemojte da pominjete i dajete drugima savete da uzimaju hemiske droge, jer vutra.org je jedina stvar preko koje ovde ljudi dolaze, themajka stoji na vrhu nje, vec su bile price preko vutra chata, kako se ovde spominje hemija.
Mi se borimo za prirodu a ne da se sto vise izdrogiramo.
Ovaj sajt treba da bude nesto gde se prica o prirodi a ne o tome da se daju saveti kako se sto vise izdrogirati i potencijalno umreti.


I ovakva govna pisite na PM jer ce neko drugi procitati ove gluposti i pomislice da je to normalno!
A ni malo nije.
Nemojte da delite dezinformacije.


Niti sam administrator niti moderator ali mi je stalo do ugleda ovog sajta i do ove zajednice da ostane kao pre nekoliko meseci.
Mislim da ovi postovi mogu da uticu da se themajka skine sa vutra.org strane jer smeta ljudima koji se bore za legalnost marihuane a na sajtu im kao najveci "baner" stoji themajka gde se polemise kako se drogirati konjskim lekovima.

Prvenstveno nemojte da rusite ugled vutra.org i themajke koji godinama pokusavaju da osnuju savrsenu zajednicu.

Morpheus je napisao/la: Posto mene ortak ubedjivao da je na vecoj dozi gljiva imao DMT elfove i leteo po galaxiji,pa se ja ponadao. :))
Nije te ortak slagao.


wizard.hannah je napisao/la: Jedino da nešto dodaš..mix sa ketaminom...nisam probao ali ket me ispalio u oono što zoveš out of body...ili 6-10 body iskustava odjednom. Skoro uvijek doživim kako je život namješten..doživim sudbinsku igru nekog manijaka zvan Bog.(ili vrag)
Znaci preporucujes ljudima ono sto ti nisi ni probao, a naivni morpheus pada na tu glupost.
Onda morpheus uradi to i papa bilo mi je drago sto smo razmenili par postova.

A i nije cudo sto od ketamina imas takav osecaj out of body, verujem da je i konjima tako, pa mogu da ih siluju dok su pod tim dejstvom.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Red »

moram se sloziti sa manijakom.

zamolila bi vas sve da obratite paznju na ovu tocku pravilnika

12. Stop Kemijskim drogama
The majka.com propagira obrazovanje ljudi u vezi Biljaka i Gljiva kao i onih magicnih/ halucinogenih/ ljekovitih. Iako na našem forumu možete naći tekstove o kemijskim drogama, tekstovi su tu da informiraju i educiraju. Dozvoljeno je raspravljat o svemu ali naglasak je na prirodnom. Ovo je mjesto gdje zelimo ponutiti ljudima prave informacije o biljkama i gljivama koje nas okruzuju i kemijske droge nas ne zanimaju osim u raspravi. Ovo je forum o majci prirodi, i zato se tako i ponasajte.


znam, tanka je granica, ali molim vas da se suzdrzite od savjetovanja i kombiniranja raznih kemijskih supstanci kojima ovdje nije mjesto. Kao sto smo vec davnih dana rekli, naglasak je na prirodnom i spominjanje kemijskih supstanci neka bude samo u sklopu rasprave a ne savjetovanja i konzumacije. ne zanima nas, sve ostale informacije ako nekog zanimaju mogu se naci na netu, ne ovdje.

to sto na vutri govore da se ovdje spominju kemijske droge je tocno. ali upravo iz tog razloga smo se i podjelili od vutre, da bi ovdje mogli imati potpunu slobodu da je bar spominjemo u kontekstu neke price, informacije ili rasprave. NIKAKO DA BI SAVJETOVALI LJUDIMA KAKO DA SE URADE STO BOLJE SA MIXSANJEM SVEGA I SVACEGA.

molim vas... razmislite. Wizard, suzdrzi se od bilo kakvih savjetovanja jer cu morat da budem gadna :ymdevil:

vec smo raspravljali o ovome. molim vas ukljucite mozgove i razmislite prije nego savjetujete ikoga. mozemo raspravljat o dozama, kombinacijama i slicnom, ali neka to ostane u granicama srodnih nam tema a ne "tko se sa cime vise moze da se rasturi" da bi dozivio ultimanitvno iskustvo.

:hexer:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Fig
rank9
Postovi: 377
Pridružen/a: 21.11.2010, 23:53
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 112 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Fig »

Kakva galama :)

Ne bi htio da se ikome zamjerim ili slično, samo da dam nekakvo svoje mišljenje u vezi svega ovog, koje naravno nije ništa posebno, već samo moje i sa tim bitno najviše meni. Čini mi se kao da je stvar u samom pristupu.
Slažem se sa napisanim i samim naglaskom na majci prirodi, ali opet ne vidim razloga zašto se ne bi vodila rasprava, a sa time i iskustva sa sintetičkim drogama, i to iz prvenstvenog razloga edukacije. Svi ćemo mi od iskustva drugih saznati više o tome, te kakav je utjecaj ostavilo na dotičnoj osobi. Negativni ili pozitivni postovi o sintetičkim drogama stvaraju raspravu u kojoj možemo doći do neke istine, za mene to bolje nego da ih uopće ne spominjemo, ili samo u nekom kontekstu. Mislim da je forum veoma slobodan i da se o svemu mogu vodit rasprave, sa naglaskom da budu pravilnog pristupa i ne znam kako bi se izrazio, nekog odraslog pisanja i razumijevanja.

Dobio sam dojam ovog foruma kao slobodnog i veoma prijateljskog okruženja, kao nekakvo društvo prijatelja gdje se razglabaju razne i svakakve teme, i svatko nekog može nešto naučit, makar i ono što ne bi trebalo raditi. Zašto da bježimo i ignoriramo nešto kada raspravom i prvenstveno iskustvima možemo štošta naučiti o svemu jedni od drugih. Nije nužno reklamirat nešto ako o tome pričamo, savjetovanje je naravno druga stvar, ali ne vidim zla u raspravi i dijeljenju personalnih iskustva o svemu općenito, ne samo o sintetskim drogama koje su još poželjne za spominjanje radi usporedbe i iskustava sa psihodeličnim dijelom ovog foruma, te edukacije o njima samima.

Manijak je iznio jako oštre stavove prema ketaminu, ali zašto se ne bi ispričala cijela priča nego samo dio nje. Ne znam otkud tolika mržnja prema tome, vjerojatno zato što je wizard iznio svoj post previše hedonistički, tako mi se čini, te još nedavna stvar koja se desila narkozi, strašno. Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali do sintetičkih droga isto dolazimo putem prirode, sve je to priroda modificirana ljudskim rukama. Znam da se vode rasprave i dijeli dosta iskustva od lsd-u, dmt-u, mdma-u, te čak imaju i svoje zasebne teme. Pa ketamin isto ima povezanost sa psihodelijom na neki način, ima djelovanje disocijativne anestezije i dolazi do halucinacija, te raznih uvida na većim dozama predviđenima za takvo nešto. Pa prema tome ne vidim razloga da se ne pišu iskustva i sa takvom supstancom, ili bilo kakvom, kako bi iz prve ruke pročitao iskustva i rasprave ljudi. Bila ona negativna ili pozitivna, veoma će mi koristiti. Netko će sad reći da ovo nije narkomanski forum, pa i nije, apsolutno se slažem sa time, ali zašto bi i bio samim spominjanjem i raspravom uz pravilan pristup kad je svrha edukacija kao i kod bilo koje druge teme i stvari, a ne samo urokavanje kako neki gledaju. Taj pristup bi bio ključan. Pisalo se i o sintetskoj vutri, te smo fino došli do zaključka kako je sranje uz raspravu i dijeljenje iskustava.
Nikoga se na ništa ne potiče i savjetuje, stojim uz to sa svojom individualnošću, već samo dijeljenje iskustva i izlaganje svojih slobodnih mišljenja uz koja se netko može povezat svojima i sl.

Oprostite ako ste me krivo shvatili ili uopće niste, nije ni bitno, ne branim ja nikoga ni ništa, samo pokušavam dočarat slobodu izlaganja i postanja misli vezanih za bilo kakvu temu, sve dok je na individualnoj razini. Lakše da napišem ovdje svoje nedoumice, pa da me netko od članova savjetuje. Kao npr. šta je wizard napisao, samo što on ima tako neki čudan bahati stil pisanja (bez uvrede), a manijak je s druge strane napisao svoje isto tako oštro osuđujuče mišljenje, i sad je na zbunjenom morpheusu da uzme to i pročita više o ketaminu te sam po sebi vidi dal bi mu pasalo ili ne, a iskustva još ljudi sa time bi mu još više pomogla. Sorry, samo moje mišljenje. Vjerujem da je wizard taj svoj post nekako ljepše sročio i povezao sa samom psihodelijom, te nadodao još kojekakva objašnjenja zašto to i kako to, da bi se onda drugačije pristupilo samom postu. Napisao bi i ja štogod morpheusu vezano za ketamin, neko svoje razmišljanje nakon samog iskustva sa njime koje mi nije nikako sjelo i post bi bio negativnog prizvuka, ali ne bi ništa savjetovao i sl., samo puko razmišljanje, al neću zbog “pravila“, ili je dopušteno samo izlaganje negativnih iskustava kemije?

Mislim, ne podržavam ni ja većinu sintetičkih droga i sl., te se okrećem živim biljkama i samostalnom preparacijom prosvijetljujućih ugodnih stvari, te ostalog suživota uz direktnu prirodu, ali sam samo htio iznijet mišljenje da ne vidim razloga da se o takvim stvarima ne piše i također dijeli iskustva, a pod time ne mislim da to mora biti pozitivno već jednostavno istinito.
Nadam se da sad neću dobit neki ban ili nešto :(

Mislim da ću najbolje objasnit nakanu ako citiram Red što je već jednom napisala wizardu:
Red je napisao/la:Mislim da je problem nastao u tvom pristupu, nadam se da razumijes na sto mislim. nista lose. pisi sto zelis, ali ostani u duhu foruma. Zahvaljujem :x
Mislim, ovo je samo moje mišljenje... neću ja ništa forsirat, uzimam teme koje mi pomažu i u kojima ja nešto mogu pridonijet, ostalo izbjegnem ako su takva pravila, nije bed. Samo sam bio ponukan da napišem mišljenje u vezi ovog, sve na prijateljskoj razini naravno :YMPEACE: i rado prihvaćam kritike da vidim gdje sam griješim. Možda je ovaj post bio suvišan jer sam drugačije pohvatao neke stvari, te u tom slučaju oprostite... a možda i nije jer sam nešto novo rekao... al siguran sam da valjda neće biti na odmet.
Avatar
Morpheus
rank6
Postovi: 236
Pridružen/a: 30.03.2011, 00:38
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Morpheus »

Izvinjavam se zbog cele frke.
Pricali smo o tom DMT-like iskustvu i covek je samo predlozio kao mogucu opciju onu kombinaciju, sigurno nije niko od nas dvojce hteo da propagiora hemiju ili radi bilo sta, samo da bi bio high kako tako.
Ali,kontam sta hocete da kazete i izvinjavam se zbog cele ove rasprave :)
Odgovori