Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
huana.meri
Moderator
Postovi: 487
Pridružen/a: 10.06.2016, 23:03
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 227 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la huana.meri »

ja sam prilično duboko uvjeren da kad bi duboko deprimiranoj osobi dali psilocibin, a da joj se prešuti, da bi explodirala od sreće i da bi uvjeravla sve oko sebe da je najsretnija osoba u svemiru...
no kad netko tko je u depresiji sam treba odlučiti da uzme gljive, e to je već program koji ima drugačije kodove i varijable...
po meni bi trebalo pristupati na prvi način, jer mozak koji ima poremećen rezon u nekom trenutku nema smisla da obrađuje podatak ili da mu se nudi opcija, on nemože razumno donjeti zaključak...
Napred je natrag a natrag je napred, pazi kamo ti ideš ;)
Avatar
gari
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.04.2018, 11:44
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la gari »

Ja sam imao odlican trip na tartufima. Pogotovo sa High Hawaiians. Veruj mi neces se pokajati. ;)
Xone
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 17.06.2018, 00:42
Ima zahvala: 3 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Xone »

Gari, jesi duvao uz tartufe? Jel isto najbolje imati uz tartufe travu kao i sa gljivama? Hteo sam ti pisati privatnu poruku jer imam dosta pitanja da ne bih spamovao ovde..ali ne mogu jos slati poruke..
I jel mozemo devojka i ja zajedno uzeti ili bolje ne? :D
Avatar
drevni
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 31.07.2016, 18:18
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la drevni »

Moje prvo iskustvo sa gljivama je bilo u Amsterdamu sa tartufima, mogu ti reći da je iskustvo koje sam doživio bilo nešto najpredivnije što mi se ikada dogodilo. Najbolji prijatelj i ja smo pojeli svaki po 12,5g Mexicana tartufa (za njih kažu da imaju najspiritualnije dijelovanje, s čime se uvelike slažem :D, a nisu prejake. Psilocybe mexicana se jako teško može uopće uzgojiti tako da ti je to jedinstvena prilika da ih probas u Amsterdamu :) ) cjeli dan smo proveli u predivnom parku Wondelpark gdje sam cjelo vrijeme tripovao da sam u raju, bajci, povezan sa cjelim kozmosom, preporođen ... da ne duljim :D e sad to je moje iskustvo, pošto je svaki trip drugačiji i svaka osoba drugačija ne mogu reći kako će biti tebi. Što se tiče tartufa po meni su genijalni jeo sam ih 2 puta do sada, u oba slucaja sam imao predivno iskustvo i to dosta intezivno, kada sam ih jeo drugi put prijatelj i ja smo pojeli svaki po 35g pomjesanih triju jakih vrsta te dozivio predivno izvantjelesno iskustvo :D nemoj samo pretjerivat prvi put jer ne znaš što te čeka, računaj da je 10g tartufa popout 1g suhih gljiva. Želim ti ugodno i lijepo putovanje puno novih spoznaja sretno ;)
Xone
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 17.06.2018, 00:42
Ima zahvala: 3 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la Xone »

Onda ce nam biti dosta 12,5 g i trazicu tu mexicanu. Mislim da je za prvi put to normalna kolicina.Nema potrebe da uzimamo vise i ne bih da uzmem vise. Jesi imao travu uz tartufe? :D Bas ti hvala na odgovoru, dosta mi je pomogao :D pripreme pocinju polako, jos samo da shvatim sve oko set and setting-a i spreman sam :D idem bez ocekivanja, nek me odvede tamo gde treba :) Jos jednom hvala pa ako se ne javim do sledece ned, sigurno cu se javiti kad se vratim sa reportom :D :D
Avatar
gari
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.04.2018, 11:44
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la gari »

Ni ja jos nemam opciju za poruke. Nisam tad duvao, pa ti ne mogu reci.

drevni je napisao/la:Moje prvo iskustvo sa gljivama je bilo u Amsterdamu sa tartufima, mogu ti reći da je iskustvo koje sam doživio bilo nešto najpredivnije što mi se ikada dogodilo. gdje sam cjelo vrijeme tripovao da sam u raju, bajci, povezan sa cjelim kozmosom, preporođen ...
Ista prica. :D Ja sam tad pojeo 22 grama High Hawaiians, te su bile najjace koje sam mogao da nadjem. Neverovatno iskustvo.

slika
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la HypnoToad »

Hahahahaha Psilocybe Tampelandia!!! :)) :)) :))
Naravno da ta vrsta ne postoji, netko je pokušao biti kreativan pa skembao Psilocybe tampanensis i Copelandia, koje se nazivaju havajke ponekad, ali vrste koje proizvode sklerocije ne rastu na Havajima. Vjerojatno je odličan i potentan izolat P. tampanensis, ali tko bi to kupio bez nekog ludog i atraktivnog (izmišljenog) imena! ;)
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
drevni
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 31.07.2016, 18:18
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la drevni »

Xone je napisao/la:Onda ce nam biti dosta 12,5 g i trazicu tu mexicanu. Mislim da je za prvi put to normalna kolicina.Nema potrebe da uzimamo vise i ne bih da uzmem vise. Jesi imao travu uz tartufe? :D Bas ti hvala na odgovoru, dosta mi je pomogao :D pripreme pocinju polako, jos samo da shvatim sve oko set and setting-a i spreman sam :D idem bez ocekivanja, nek me odvede tamo gde treba :) Jos jednom hvala pa ako se ne javim do sledece ned, sigurno cu se javiti kad se vratim sa reportom :D :D
Tada sam pusio jako puno tako da smo pusili cijeli dan i na tripu naravno :D samo je problem bio motanje pošto nismo znali što nas čeka hahaha pa ti preporučam da si pripremiš sve prije i svakako imaj tekucine uz sebe :mushroom:
ljacve55
rank5
Postovi: 158
Pridružen/a: 07.03.2017, 17:26
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 41 put

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la ljacve55 »

Mexicanu (Atl7) imam trenutno u procesu kolonizacije.
Stavio u mono od 54litre 3 tegle koloniziranog zrnja sa brdo tartufa.Slama i konjsko kao supstrat.
Ovo je prvi put da idem za plodovima jer do sad sam uzgajao samo sklerocij.
Avatar
drevni
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 31.07.2016, 18:18
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Gljive- Psihodelicno Iskustvo- Trip gajd

Post Postao/la drevni »

Po mom mišljenju čak bi ti najbolja priprema za trip bilo da otpostiš 24h prije ( znači samo voda i nekakav sok od voća bez šećera npr limun i voda) ta metoda me uvijek stavi u pravi mind set za trip pošto ti nestane sva buka u glavi i smiri ti se um :D tako da bi ti to za prvi put bilo odlično, ako misliš da nisi spreman za takav poduhvat svakako nemoj ništa jesti na dan tripa tojest pojedi ih na prazan želudac , to će isto imati dobre utjecaje na trip pošto te neće boljeti želudac i lakše će ih prihvatit tvoj organizam. Post općenito čisti organizam od toksina i balansira razine hormona u tijelu , a hormoni se luče u endokrinlim žlijezdama koje su direktno povezane sa čakrama ( energetskim tijelom ) tako da kada gljive povećaju sveopći osjećaj svega a ti ih dočekaš izbalansiran i čist desetorostruko te nagrade :D . Naravno to je sve rezultat mog istraživanja i iskustva ne kažem da nekakav drugačiji pristup bi bio loš, te da kao početnik se moraš toga pridržavati da bi trip bio dobar ( ni ja nisam prvi xy puta ) . Pozdrav ;)
Odgovori