Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Firmus
rank3
Zahvalio/a: 19 puta
Prim. zahvala: 22 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

PostPostao/la Firmus » 21.08.2019, 13:56

Sandoval je napisao/la:Ja sam mislio sa 0,15 početi, ali ajmo reci da čekam povoljnije uvjete. O tome ću te na pm malo dosađivati :)

0.15 je doza koju rijetko tko moze osjetiti. I ja sam počeo sa 0.3 pa mi je pitalo još. Nemaš se čega bojati sve dok uzimaš manje od 1 g. Ja bi ti savjetovao da uzmeš za prvi put 0.4 ili 0.5 g, pa ako ti bude previše lako smanjiš, ali u svakom slučaju nećeš požaliti sve dok se ne nalaziš u nekoj novoj ili neugodnoj situaciji. Ako uzmeš 0.8 g dok si doma jedino šta ti se može dogoditi je da osjetiš kako izgleda promijenjeno stanje svijesti, ali ako uzmeš i ideš na intervju za posao onda je to druga stvar xD

I zapamti da je gljiva jako susretljiva prema početnicima, samo je bitno da budeš opušten i nemaš se čega bojati jer sve se odvija u tvojoj glavi, nema nikakve fizičke opasnosti.
Sandoval
rank2
Prim. zahvala: 2 puta

PostPostao/la Sandoval » 24.08.2019, 13:40

Zadnji pasus zvuči jako lijepo. Znam da nema fizičke opasnosti, zbog glave i podsvijesti imam blokadu i čekam pogodnu situaciju, čak i za mikrodozu. Dosta potisnutih stvari, nejasna slika sebe, apatija... Frka da ne izbije sve van...
Duka
rank5
Zahvalio/a: 16 puta
Prim. zahvala: 41 put

PostPostao/la Duka » 25.08.2019, 01:19

Šta zna gljiva da l je neko početnik il nije, to je samo gomila atoma povezana na specifičan način. Bole ih kurac da l' si početnik ili nisi. Relativno bezbedna supstanca, da, bezuslovno bezopasna, ne. Kao i svaka druga supstanca možeš se teško ujebati gljivama. Bez obzira koliko su sigurne za upotrebu i dalje možeš dobiti psihičke posledice ukoliko ih ne konzumiraš pravilno. Male doze su bolje od velikih i za početnike i za iskusne.

Natrag na “Gljive: Sve vezano uz Magične gljive i Uzgoj”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.