Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Red Weed »

woohooo dobro došča
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la ChilI »

Dobro si napisala, svidža mi se. Za ta stanja, je isto jako dobra konoplja, prava sativa, koja ima cvjetanje 90+ dana otprilike.
Može i skupa mikrodoziranje gliva i konoplje. Tu se možeš igrat i tražiti različite efekte. Dobrodošla na forumu.
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Avatar
cicamicamaca
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 26.01.2017, 14:34
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la cicamicamaca »

Hvala!
Od sutra krećem, probat ću zasad dozirati to gljiva što imam (3g). Mislite li da je ok ako pređem na neki drugi psilocibin ukoliko ne nađem isti kad potrošim ovo što imam? Krećem s 0,2 pa isprobavam. Hvala na savjetu o konoplji, možda dođem i do toga :)
you might not have been my first love
but you were the love that made
all the other loves
irrelevant
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la klada »

Ali tak malo gljive pojest isto mozda nema efekta bezvezarije su to sve opet netko smislio i sklepo neki izraz i sad to tamo opiso i ajmo i mi sad, jedi uzimaj ne uzimaj po sebi, kad se oces grunt gruni se pa se popravljaj ili mikrodoziraj, ocu reci da pocinjem viđati gluposti ili sam u zabludi i sam omamljen, ali sve to sto dolazi iz vana je iz vana i mi bi htijeli sad tamo neke promjene svijesti, blagodata stanja, finocu, kvakitetu, bozanske filinge, ono rastakanje na proste faktore pa u meditaciji osjetit to prosirenje svijesti i tako, ali mislim da smo bi u biti glupavi i samo istancani um i znanje to realno znaju primjenit za ovu realnost fizickog svijeta, a ono
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la klada »

To sto se tice ljecenja i sto ima veze sa tim ajd vidim naravno da ljudi svasta pokusavaju i ima orimjera svijetlih ali u glavnini nista to, treba otic u kolibu i zatvort se na nekolko mjeseci kolkoj potrebno i eto ti promjene svijesti ali ti trebas prvo biti u stanje i imat te okolnosti, i ostat tamo i ti si drugi covjek, jer sve gkuposti, dosta psihickih bolesti i fizicjig su samo nakacene iz okoline, znaci ta okolina nevalja ta tebe ili si pod utjecajima losih energija ima svasta
Avatar
cicamicamaca
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 26.01.2017, 14:34
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 11 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la cicamicamaca »

Eh, vec sam cula takve prijedloge, ali mi ta metoda sa kolibom trenutno ne rezonira.
Okolinu sam poprilicno izmijenila i prilagodila samoj sebi.
Nije mi cilj konstantno biti u blagodatom stanju koje mi gljive pruzaju u velikim dozama, a promjena svijesti se vec dogodila. Tako da cu probati ovo sto sam naumila pa cu vidjeti za dalje.
Ali hvala na prijedlogu :)
you might not have been my first love
but you were the love that made
all the other loves
irrelevant
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Red Weed »

Samo napred i zapisuj promjene...
Po mom mišljenju ne treba mješati već istražiti ovo kaj imaš... Kaj se mene tiche psilocibin je isti kakav god...
Da koliba i samocha pomaže kod takvih stvari ali vrlo često je to nemoguće za svu populaciju pa je i ovo dobar izbor...
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
ChilI
rank2
Postovi: 43
Pridružen/a: 20.12.2012, 14:31
Ima zahvala: 35 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la ChilI »

Možeš preći na druge gljive, psilocibin. Jedina razlika je, koliko so gljive jake. Tu ne tražiš, da osjećaš neki rad. Nego, da unosiš u tijelo spojeve, koji u microdozama pomažu kod psihe i boljeg razpoloženja. Samo nastavi, opušteno.
_______________________________________________________________________________________________________

Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami
Avatar
pannonian
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 16.12.2018, 08:59
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la pannonian »

Moze li itko stogod napisati o prestanku mikrodoziranja.
Nekako idem logikom da se upustam u sve ovo radi toga sto mi sada i ovako jednostavno nije dobro. To zelim rijesiti, i alat koji sam odabrao su gljive. Ali samo kao alat koji cu upotrijebiti da odradi posao, a poslje ga stavit sa strane(pa ako zatreba jednom, tu je).
Znam da vece doze mogu trajne promjene napraviti(sto planiram), ali kako je sa mikrodoziranjem?
Vasa iskustva?
Having no destination, I am never lost
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la klada »

U temi ti je sve, eto ima pet strana iskustava
Odgovori