Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

nije nikako dobro da budu dulje vrijeme suhe u doticaju sa zrakom, psilocybin oksidira
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Lolica
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 05.03.2019, 12:45
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Lolica »

Opa! meni je ovo prvi glas da psilocibin oksidira!! Šta to znači nakon duljeg vremena? Ko je je to dulje vrijeme? Mjesec, dva...?
Jednom sa gledala na YT Terenca McK, koji je govorio kako tja dan kada on uzima gljive ništa ne jede. Odnosno, ne doručkuje i tih narednih 6h ne jede... Ja, kada sam na danu mikrodoze nastojim lagano doručkovati, i onda nakon.. uricu i po uzmem mikrodozu. E sada, ako se stave gljive u med... Izgleds mi kao kontra od svega ovoga što sam sada pisala. Mi može netko reći svoja iskustva, pliz.
Sandoval, sorry, sada sam tek vidjela da mi se želiš javiti u private msg, ali sam i ja friška tu, pa nemam 20 postova. :(
Easy Is Right
Sandoval
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 24.04.2019, 15:41
 pohvaljen: 2 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Sandoval »

Sve ok, idemo lagano do 20 pa se cujemo... Kako si ih ti čuvala i koja ti je bila početna mikrodoza?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Lolica je napisao/la:Opa! meni je ovo prvi glas da psilocibin oksidira!! Šta to znači nakon duljeg vremena? Ko je je to dulje vrijeme? Mjesec, dva...?
Da, prerelativno je tocno reci, no prakticki nakon sto je gljiva ubrana i osusena nema sta vise raditi na zraku, pogotovo ne prah. Unutar mjesec dana suhe na suhom i tamnom nece znacajnije propasti. Med odlicno konzervira i praktican je. Post i paznja na ispunjenost zeluca nisu krucijalno bitni za djelovanje psilocibina.
Rekao bi da je dolnja granica mikrodoze tada kada jedva osjetis nekakve promjene od uobicajenog osjecanja sebe i svijeta, odnosno kad je efekt primjetan, makar jako suptilno. ako efekt nije primjetan tada neznas niti dal to sto uzimas ima psilocibina.
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Avatar
Lolica
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 05.03.2019, 12:45
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Lolica »

ma ja ih čuvam u istoj najlon vrećici u kojoj ih i dobijem. fakat nisam razmišljala o tome di i kako da ih držim. doduše, kako ja znam ponekad zaboraviti uzeti ujutro dozu, onda sam si jednom navečr pripremila dozicu i stavila je u jednu kramičku posudicu.. samo da vidim ujutro i da se sjetim. ali sutradan ujutro su gljivice postale mekane, nasupale su se vlage iz prostotra. tako da kužim da ih se ne bi trebalo držati bilo gdje..

kada sam krenula sa mikrodoziranjem, prva doza mi je bila arogantna 0,4. imala sam osjećaj da sam uštekana u struju. kroz noge i ruke mi je takva struja prolazila. pesnice sam morala stiskati - imala takvu potrebu. bila lagano euforična. mislim, skroz bistre glave. britkog jezika. ali sa tim unutarnjim nemirom. a kada je efekt popustio, nakon nekoliko sati (možda 6, ne sjećam se točno) onda sam osjećala preeeevelik umor.
tako da sam idući put smanjila na 0,2 pratila tijelo, ta struje je konstantno bila tu, ali više nije bila nelagodna, već više poticajna. s vremenom sam digla dozu na 0,3. i sada sam na toj dozi. ne dižem je. nekako, nemam potrebu. bitno mi je da imam supstancu koja radi svoje u pozadini. a struju u tijelu više nemam.
Easy Is Right
Sandoval
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 24.04.2019, 15:41
 pohvaljen: 2 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Sandoval »

Ja sam mislio sa 0,15 početi, ali ajmo reci da čekam povoljnije uvjete. O tome ću te na pm malo dosađivati :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la AFX »

Lolica je napisao/la:ma ja ih čuvam u istoj najlon vrećici u kojoj ih i dobijem. fakat nisam razmišljala o tome di i kako da ih držim. doduše, kako ja znam ponekad zaboraviti uzeti ujutro dozu, onda sam si jednom navečr pripremila dozicu i stavila je u jednu kramičku posudicu.. samo da vidim ujutro i da se sjetim. ali sutradan ujutro su gljivice postale mekane, nasupale su se vlage iz prostotra. tako da kužim da ih se ne bi trebalo držati bilo gdje..

kada sam krenula sa mikrodoziranjem, prva doza mi je bila arogantna 0,4. imala sam osjećaj da sam uštekana u struju. kroz noge i ruke mi je takva struja prolazila. pesnice sam morala stiskati - imala takvu potrebu. bila lagano euforična. mislim, skroz bistre glave. britkog jezika. ali sa tim unutarnjim nemirom. a kada je efekt popustio, nakon nekoliko sati (možda 6, ne sjećam se točno) onda sam osjećala preeeevelik umor.
tako da sam idući put smanjila na 0,2 pratila tijelo, ta struje je konstantno bila tu, ali više nije bila nelagodna, već više poticajna. s vremenom sam digla dozu na 0,3. i sada sam na toj dozi. ne dižem je. nekako, nemam potrebu. bitno mi je da imam supstancu koja radi svoje u pozadini. a struju u tijelu više nemam.
Moj ti je savjet..vakumiranje + frižider.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Zephyrus »

Ja ih jos uvijek drzim u Tupperware posudi u kojoj sam ih i susio.
Na dnu posude nalazi se higroskopna sol, preko toga su stavljeni kuhinjski ubrusi, a na njima su gljive.
Posuda je stalno zatvorena, na sobnoj temperaturi, u mraku.

Evo poceo i ja s mikrodoziranjem, kao sto Lolica kaze, svaki cetvrti dan izmedju 0,2 i 0,5 gr.
Do sada sam dvaput uzeo po 0,25 gr.
Iznad 0,3 gr. ne mislim ici.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Spunk »

Moj trenutačni režim je pon-sri-pet. Vikend slobodan :D
Ali to je čisto radi posla. Tim danima ranije idem raditi, malo je žešća akcija i treba mi napumpat volju, energiju, okretnost... I pomaže
Jebivjetar
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Zephyrus »

Spunk je napisao/la:Moj trenutačni režim je pon-sri-pet. Vikend slobodan :D
Ali to je čisto radi posla. Tim danima ranije idem raditi, malo je žešća akcija i treba mi napumpat volju, energiju, okretnost... I pomaže
Meni bude kao da mi je netko zabio uticnicu u guzicu... naglo mi se prisere.
Nakon sto se sve promucka i zavrsi u WC-solji, bude mi OK.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Odgovori