Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Duka
rank5
Postovi: 199
Pridružen/a: 05.03.2018, 08:02
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Duka »

Da sam na tvom mestu, ja bih za početak kupio gram od nekoga, okačio sliku ovde za identifikaciju i video kako deluju, od 1 grama možeš dobiti 2-5 mikrodoza, mislim da bi ti toliko bilo okej da vidiš kako reaguješ i da li ti se dopada.
A onda ako provališ da ti godi, možda da probaš uzgoj.
U svakom slučaju javi šta si uradio.
Sandoval
rank2
Postovi: 17
Pridružen/a: 24.04.2019, 15:41
 pohvaljen: 2 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Sandoval »

Tako sam nekako i planirao ako uspijem kupiti. Hvala na savjetima i iskustvima. Čitamo se kad bude novosti. Pozdrav
Atomica13
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 14.11.2018, 22:34

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Atomica13 »

Dali se moze nesto lose desiti ako uzimam lsd vise puta tjedno, a ako sam dovoljnonjak u glavi da znam kontorlirat sebe i prelomiti taj bad trip?
Avatar
bianco.rosso
rank2
Postovi: 31
Pridružen/a: 03.01.2019, 14:18
Ima zahvala: 7 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la bianco.rosso »

Niko ti ne moze odgovoriti na to sa sigurnoscu. Ili probaj ili nemoj.
Što se tiče ovih novih pravaca moderne muzike, npr keti peri ima jako dobre sise
Avatar
Duka
rank5
Postovi: 199
Pridružen/a: 05.03.2018, 08:02
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 49 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Duka »

Fizički ti se ništa ne može dogoditi, nećeš sagoreti mozak il nešto slično, ali definitivno možeš postati čudak, a siguran sam da to ne želiš. Imaš po netu pun đavo tzv. "permafried" likova, ništa im ne fali fizički, ali bi sigurno rekao da su retardirani da ih vidiš. I da, bilo koji psihodelik ti to može uraditi u većim dozama, tako da ne zajebavaj se.
Avatar
klada
rank4
Postovi: 140
Pridružen/a: 27.07.2015, 21:39
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 32 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la klada »

Samo rokaj samo maži jak si u glavi to ćeš ti sigurno iskontrolirat neće se desiti nikakve trajne posljedice ostaviće samo trag gdje ak si pametan vidjeti ćeš da ti ništa od tog netreba jer to znaći da nisi dovoljno jak da bi čiste svijesti doživio isto ili bolje, pusti ove pazi se, nemoj, nemoj se zajebavat, obične priče ljudske
Avatar
Red Weed
rank6
Postovi: 213
Pridružen/a: 21.03.2010, 19:09
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 44 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Red Weed »

=)) =)) =)) :D :D :ymhug:
^Ali tO jE sAMo MojE MisLJeNJE!!!
Ajujem te... Aj[mo]uJe[dno]
Avatar
Lolica
rank2
Postovi: 13
Pridružen/a: 05.03.2019, 12:45
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Lolica »

Dragi moji,
Evo čak 2-3 tjedna nakon što me Spunk lijepo zamolio da napišem svoja iskvusta, napokon sam se udostojila uhvatiti tastature.
Nešto ukratko sam napisala o mikrodoziranju kada sam se predstavila, ali ponoviti ću se i možda malo detaljnije pojasniti se.
Dakle, prije nekoliko godina doživjela sam neku traumu, a sa traumom su došle teške emocije. Ljutnja, tuga, strah... S vremenom se te emocije stišaju, odnosno prihvatiš ih, naučiš se živjeti sa njima, ali problem je u tome što sam tek s vremenom shvatlila koliki je na mene utjecaj imala ta trauma. Kao neki ožiljak mi je ostalo PTSP, apatija, depra, extra 30kg (!!!) i šta je najgore tako vrijeme prođe u toj hibernaciji da uope ne kužiš šta ti se sa životom dešava, dok ti, valjda, ne pukne film ili dok ne lupiš nosom u pod. Ne znam..
Tek kada sam odllučila promijeniti situaciju, tada sam na netu vidjela intervju sa dr.James Fadimanom, koji je pričao o benefitima mikrodoziranja sa LSD-om i gljivama. Bila sam oduševljena!! Usljedilo je, naravno, puno surfanja, gledanja videa, i njegovu knjigu sam si naručila.. Pričala sam sa frendom koji ima iskustva sa konzumacijom većih dozaa gljiva.. i tako sam krenula sam mikrodoziranjem po savjetu dr.Fadimana. Znači, svaki 4. dan se uzima 0,2-0,5 g sušenih gljiva. On veli da smo prva dva dana pod utjecajem, treći dan odmaramo i promatramo, a četvrti ponovo uzimamo. Po njemu, jako se brzo stvaramo rezistentnost, pa je bolje sačekati da psilocibin/psilocin izađe iz organizma, pa ponovimo radnju.
Krennula sam mikrodoziranjem prije godinu i po dana. Radila sam pauze. Što zbog ne imanja gljiva, a što zbog ne imanja potrebe. Naprosto sam znala kada treba stati i malo se osmotriti.
Da ne duljim, usuđujem se reći da su promjene u ponašanju, percepcije sebe i svijeta oko sebe ogromne. Ono što mi trenutno najbitnije je to da je unutarnji kritičar napokon začepio! Nisam više najnesposobnija, naj... naj... sve naj gore. Dapače, ok sam.  I ok je što sam ok. Hahahah
Imam želju za druženjem. Ali onim koji me zadovoljava i ispunjava. Bez srama i straha odem doma ako me netko davi svojim praznim pričama ili nekim crnjolama.
Imam želju za novim znanjima, hobijima (počela sam učiti novi jezik, svirati instrument) i počela sam više boraviti u prirodi. Najprije sam išla u svakodnevne šetnje, sada se nekim sportom rekreativno bavim i smanjila sam onaj višak za čak 20kg!!!
Kada pomišljam na ono prošlo vijeme, imam dojam da sam bila okovana u kavezu, u magli. Vrlo tužno i usamljeno mjesto za biti..
Ali imajte u obzir da te promjene ne dolaze samo zbog mikrodoziranja. Fakat morate biti voljni i spremni raditi na tim promjenama. Prihvatiti se neke discipline... I raditi na sebi!! Ja imam još dugačak put pred sobom, ali mi je drago što sam pronaša saveznika!!
Svašta sam tu sada napisala, možda i malo zbrčkano, pa bi bilo bolje da stanem za sada. Ako imate pitanja, pliz.. tu sam :D
Easy Is Right
Avatar
ALLIS
rank2
Postovi: 48
Pridružen/a: 09.08.2018, 03:33
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 12 puta

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la ALLIS »

hvala na djelenju iskustva lolice <3
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Mikrodoziranje - moji dojmovi :)

Post Postao/la Spunk »

Hvala ti na ovom. Lijepo si napisala sve i drago mi je što ti je tako.
Kažeš da je dugačak put pred tobom. To je dobro. Put kojem nije potreban cilj, već otvorene oči, srce... za svaki korak...

I vjerujem da ti može biti samo bolje :)

Edit:
Bez problema možeš sama uzgojiti koliko ti je potrebno. Nije ni teško ni rizično. A i zanimljivo je igrati se s time.
Zadnja izmjena: Spunk, dana/u 03.07.2019, 03:16, ukupno mijenjano 1 put.
Jebivjetar
Odgovori