Fantomski bol - amputirani ud - phantom limb pain

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Fantomski bol - amputirani ud - phantom limb pain

Post Postao/la AFX »

Ja sam isto djetinjstvo proveo po bolnicama i dobio sigurno stotinjak injekcija i nemam nikakve otvrdke.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Fantomski bol - amputirani ud - phantom limb pain

Post Postao/la Vid Svante »

Čitao sam da ekipa stavlja gljive u čaj i ostavi čak oko sat i pol da se namakaju. Meni je 5 - 10 min za mikrodozu bilo sasvim dovoljno a više od 0,125 znam osjetiti tak da ne povećavam više od te doze. Vidš, nisam se nikad sjetio da ubacim med - sviđa mi se to. Ja u čaj stavim razno ljekovito bilje i gljive s njima.
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Fantomski bol - amputirani ud - phantom limb pain

Post Postao/la AFX »

Ma previse ti je da se toliko dugo namaču, ti velim, najbolje ih je usitniti u fini prah mlincem i tako lijepo u čaj staviti..popiti ćeš ih, nećeš ni osjetiti.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Fantomski bol - amputirani ud - phantom limb pain

Post Postao/la Vid Svante »

Ma ja ih usitnim, a definitivno mislim da nema potrebe za namakanjem toliko vremena - to kažem šta ekipa neka na shroomery radi. Ja sam vidio da čak manju dozu sa do 10min namakanja osjetim - a kak je rekao Hypno za mikro dozu vjerovatno se ne bi trebalo ništa osjetiti.
Odgovori