Prvi post.Narucivanje spora sa FSRA-a.Predlozi?

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Odgovori
potmaster
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 30.11.2015, 01:38
Ima zahvala: 1 put

Prvi post.Narucivanje spora sa FSRA-a.Predlozi?

Post Postao/la potmaster »

Pozdrav svima. :mushh: Dugo sam citao forum,procitao sam sve sto treba[prvo teorija pa onda praksa]nakon toga sam se odlucio da napravim nalog na ovom divnom forumu.Pecurke sam probao jednom,pre godinu i po dana [ drugar je doneo iz Holandije,nisam siguran koje tacno su bile u pitanju],nemam reci da opisem koliko mi je to iskustvo pomoglo na vise nacina.To je trenutak kada sam shvatio da ih moram uzgajati za sebe,zelim sam da ih uzgojim a ne da kupujem od raznih sumnjivih ljudi koji ne ulivaju poverenje.akon godinu i po dana citanja,skupljanja potrebnog materijala i sredstava,konacno se osecam spremnim za svoj prvi uzgoj.u

Molim sve mastovite ljude da mi daju predlog kako da posaljem pismo fsre-u da to bude diskretno,posto sam citao po forumu da su pravila u postama rigorozna i da se ne moze slati novac.Imam par ideja,ali bih voleo da cujem jos neke predloge koji su se pokazali ucinkoviti? :sunn:
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Prvi post.Narucivanje spora sa FSRA-a.Predlozi?

Post Postao/la dr.manijak »

Kupis kovertu metalan novac, savijes i zalepis u par papira novac i kupis markice u posti i samo ubacis u postansko sanduce
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Prvi post.Narucivanje spora sa FSRA-a.Predlozi?

Post Postao/la Chegi »

Ako si iz Srbije najvece sanse ces imati ako ubacis 5eura papirnih u kovertu(u kojoj treba da ti se vrate spore) pa u kovertu normalnu i to lepo zatvoris, u posti ako pitaju kazes da saljes pismo nekome i mora da ti se posreci da u posti radi neko lenj koga ce mrzeti da otvara kovertu da proveri sadrzaj...Upravo mi pade na pamet da je mozda pametno doci u postu kada je velika guzva na salteru za pisma i pakete,onda su puni posle i verovatno je najveca sansa da se nece zamajavati sa otvaranjem tvoje koverte i prebacivanjem sadrzaja u novu kovertu :)

Ako se nista nije menjalo u poslednjih godinu dana, to ti je najbolja opcija sto se poste tice :(
potmaster
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 30.11.2015, 01:38
Ima zahvala: 1 put

Re: Prvi post.Narucivanje spora sa FSRA-a.Predlozi?

Post Postao/la potmaster »

Chegi je napisao/la:Ako si iz Srbije najvece sanse ces imati ako ubacis 5eura papirnih u kovertu(u kojoj treba da ti se vrate spore) pa u kovertu normalnu i to lepo zatvoris, u posti ako pitaju kazes da saljes pismo nekome i mora da ti se posreci da u posti radi neko lenj koga ce mrzeti da otvara kovertu da proveri sadrzaj...Upravo mi pade na pamet da je mozda pametno doci u postu kada je velika guzva na salteru za pisma i pakete,onda su puni posle i verovatno je najveca sansa da se nece zamajavati sa otvaranjem tvoje koverte i prebacivanjem sadrzaja u novu kovertu :)

Ako se nista nije menjalo u poslednjih godinu dana, to ti je najbolja opcija sto se poste tice :(
Hvala na ideji,sutra saljem pismo,nadam se da cu imati srece. :)
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Prvi post.Narucivanje spora sa FSRA-a.Predlozi?

Post Postao/la Chegi »

Iskreno iz licnog iskustva mogu da ti kazem da su sanse poprilicno male,pokusaj u vise razlicitih posta da posaljes,u razlicitim smenama i slicno...Javi svakako sta si uradio :)
Odgovori