mushroom grow kit

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
MiroljubiviRatnik
rank3
Postovi: 99
Pridružen/a: 29.02.2016, 10:36
 pohvaljen: 54 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la MiroljubiviRatnik »

A da, to znam. Sve je u najbolje redu trenutno . To sam samo htio podijeliti iskustvo sa ekipom koja se razmišlja oko naručivanja takvih stvari. Nadam se da sam nekoga spasio nepotrebih situacija. ;) :) Sretno svima
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la Chegi »

Pazi,cim si prolazio kroz celu tu proceduru i ako ne growas na istoj adresi vrlo lako mogu da te prate jer znaju da negde sigurno imas grow, ne bih se ja zezao da sam na tvom mestu :o
Miro13
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 21.02.2016, 23:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la Miro13 »

Tako sam i ja bio paranoičan ali ne vjerujem da će to raditi. Nemaju oni vremena za male ribe :)

Iz Nizozemske je sve došlo bez pitanja...taj dan sam zvao Overseas express...ili tko je već bio da vidim da li mogu sam doći po to da mi ne nose doma i kaže žena da još nije procesuiran jer je došlo 20 000 pošiljaka! To su valjda neki prosjećni volumeni, ne znam, tjedno? Ne valjda dnevno. Ali hoću reći da kad dolazi iz EU, vjerojatno neće ići provjeravati i male su šanse da baš taj paket idu gledati što je, jer ih tak i tak ni ne carine.
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la Chegi »

Male su sanse,ali sanse su sanse...Sa razlogom ljudi izmislise "Marfijev zakon" ;)
Zadnja izmjena: Chegi, dana/u 22.04.2016, 16:40, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
MiroljubiviRatnik
rank3
Postovi: 99
Pridružen/a: 29.02.2016, 10:36
 pohvaljen: 54 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la MiroljubiviRatnik »

Slažem se i sa Miro i sa Chengi. Nego, ovaj moj paket im je bio neobičan iz razloga što nije bilo nikakve dekleracije na njemu tako da nisu znali šta je, a interesiralo ih je zapravo, koliko to vrijedi!? :) Jbg njihovo je da saznaju šta je i kako je. Ali nije tolika frka, iako ipak nije baš ono safe 100 posto. heh
Odlična je stvar što su ovi koji su mi slali to poslali bez ikakvog traga i znaka šta je to. Da su ikakav račun ili prospekt stavili uz to ne bi valjalo. Nego, kutija kartonska, unutar nje kutija sa nekakvom zemljom i ajde .. ništa specijalno .. ;)
LIPI55
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 01.02.2018, 08:01

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la LIPI55 »

lijep podrav sviima!Nov sam na forumu i ne znam jos dovoljno u uzgoju za osobne potrebe.naime citam puno zanimljivih tema na forumu,ali zanima me jeli netko narucivao sa ove stranice gotov proizvod : https://hr.wholecelium.com/mycelium-growkits.html jeli ovo uredu naruciti za pocetak, jeli sigurno ima li tko kakav savijet. lp hvala
Avatar
antoniopavaroti
rank14
Postovi: 847
Pridružen/a: 13.11.2013, 22:49
Ima zahvala: 358 puta
 pohvaljen: 338 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la antoniopavaroti »

najbolje je spore naručit mada i grow kit može uspješno stiči..ako si iz HR nebi trebalo biti nekih problema sa isporukom..mada biti oprezan je poželjno..kužiš
" Ako želiš pobjediti ..ne smiješ izgubiti"
KingsDead
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.02.2018, 17:38
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la KingsDead »

Pozdrav, nova sam na sajtu, evo baš čitam malo kroz sve, moram priznati ima tu puno informacija...
Dakle spore je potpuno sigurno naručivat a grow kit ne?
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la danko fafanko »

Ni jedno ni drugo nije potpuno sigurno a nekako mi je logično da će prije bez problema proći pismo nego paket a i od jednog printa dobiješ hrpu grow kitova :)
KingsDead
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 06.02.2018, 17:38
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la KingsDead »

ok fala na odgovoru :)
Odgovori