mushroom grow kit

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
hohstapler
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 17.03.2015, 10:58

mushroom grow kit

Post Postao/la hohstapler »

Pozdrav! Želim naručiti mushroom grow kit. Na web stranici im piše da šalju diskretno. Postoji li ipak mogućnost da skontaju sadržaj paketa i da nastradam? Provjerava li se uopće sadržaj paketa unutar EU? Hvala
Avatar
advict1
rank3
Postovi: 86
Pridružen/a: 07.09.2011, 17:10
Ima zahvala: 36 puta
 pohvaljen: 24 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la advict1 »

Kakav crni growkit,odustani od toga.. Ilegalno je i naravno da postoji rizik... O kojoj se web stranici radi,posto znam da vecina ne zeli da salje takve stvari u Hrvatsku/Srbiju.. ?
To fathom Hell or soar angelic, just take a pinch of psychedelic :)
dreamer
rank1
Postovi: 7
Pridružen/a: 04.06.2015, 20:32
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la dreamer »

Jel ikome uopće stigao grow kit? Ili bolje ni ne pokušavati s tim?
Avatar
Green Rat
rank3
Postovi: 89
Pridružen/a: 31.03.2014, 11:20
Ima zahvala: 28 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la Green Rat »

Netko je bio napisao da mu je stigao, imaš tu na forumu. Al bolje je naručit spore i pokušat sam :)
ajs
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 27.10.2015, 00:38

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la ajs »

Da li pregledaju pakete za Nemacku planiram skoro tamo pa me zanima da li je sigrno da narucim neki grow kit? :D :mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom:
Miro13
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 21.02.2016, 23:49
 pohvaljen: 2 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la Miro13 »

Bok,
jesi na kraju naručio grow kit i da li ti je došao?
Avatar
MiroljubiviRatnik
rank3
Postovi: 99
Pridružen/a: 29.02.2016, 10:36
 pohvaljen: 54 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la MiroljubiviRatnik »

Ekipa, ovako. Ja sam se odvažio na to da naručim grow kit u BiH. Jeben proces sam prošao zbog toga.
Ovako, naručio sam i čekao ga sigurno 15-ak dana. Bilo mi je nezgodno jer sam se počeo tripovati da će mi policija doći na vrata (znate onaj osjećaj kad znate da nešto nije bas kako treba). I taman kad sam mislio da ništa od grow kita, stiže pismo da trebam na carinu . Ajde, kontam normala sve, šta ima veze, otići tamo i sve ok, ali, (!) nije bas bilo sve ok . Stigao tamo, pitaju me šta je ovo ,čemu služi, odakle, da nije droga, ovo ono . Procedura teeeška. I nisam ga mogao pokupiti. Kažu, vratit ćemo ga pa pokušajte ponovno nekim drugim putem ili nešto. Htjeli da zovu neke službe za testiranje da vide o čemu se radi! To je belaj veliki da znate. Tražili mi stranicu da vide sa koje sam naručio. (to ako im pokazem, onda sam tek najebao) . I za par dana odem ponovno, i nekako jjeeedva uz puno muke, uspijem ga podignuti. Ne bih nikome savjetovao da naručuje jer se izlaže opasnim rizicima i mogućim problemima. Naručite spore i uzgojite sami sebi sve i gotovo. Eto, toliko o mojim iskustvima. Htio sam to da podijelim sa ostatkom ekipe čisto da znaju sa čime imaju posla. Pozdrav i ostanite high! :)
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la AFX »

Opce ti je pravilo..kad dodje papir da dodjes pokupiti nesto na postu/carinu da jednostavno ignoriras. Mogao si si samo navuci sranja.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
MiroljubiviRatnik
rank3
Postovi: 99
Pridružen/a: 29.02.2016, 10:36
 pohvaljen: 54 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la MiroljubiviRatnik »

A znam nego mi jednostavno nije dalo mira da kit stigne skroz do mene i da ga ne mogu pokupiti . Sreća mi je se osmijehnula, ali nije pametno u svakom slučaju . ;) :)
username7
rank4
Postovi: 105
Pridružen/a: 16.12.2014, 10:31
Ima zahvala: 433 puta
 pohvaljen: 68 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la username7 »

Nadam se da sad ne growaš na adresi na koju si naručio taj kit. Uvijek postoji mogućnost da te, pogotovo ako si prošao kroz sve to dok nisi predigao, jednostavno puštaju da growaš neko vrijeme, ne bi li te uhvatili na djelu naknadno. Čuvaj se.
Odgovori