mushroom grow kit

Informacije o gljivama, uzgoju, metodama, nabavi materijala...
Avatar
Bigger Thomas
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 26.02.2016, 11:21
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la Bigger Thomas »

Kad ste se već našli oko ove teme, zanima me koliko flusheva se može dobiti iz grow kit-a?
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la AFX »

danko fafanko je napisao/la:Ni jedno ni drugo nije potpuno sigurno a nekako mi je logično da će prije bez problema proći pismo nego paket a i od jednog printa dobiješ hrpu grow kitova :)
Pismo će sigurno proći, jer jednostavno nema toliko ljutske snage da se provjeravaju pisma..i sami paketi su problem..kud još pisma.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Magicbloom
rank1
Postovi: 6
Pridružen/a: 28.03.2019, 16:20
Ima zahvala: 2 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la Magicbloom »

Imali li tko da je frisko narucivao grow kitove? Vidio sam na magic mushroom da imaju gotove kitove..nekih 40tak eura plus postarina.. pise zab7-9 dana da dolazi u HR. Cisto me zanima ako ima ko da mi rece kako to ide jer bi narucio bar jedan ili dva?!
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1242
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la AFX »

Magicbloom je napisao/la:Imali li tko da je frisko narucivao grow kitove? Vidio sam na magic mushroom da imaju gotove kitove..nekih 40tak eura plus postarina.. pise zab7-9 dana da dolazi u HR. Cisto me zanima ako ima ko da mi rece kako to ide jer bi narucio bar jedan ili dva?!
Nebih preporučio naručivanje poštom išta te tematike.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
spanjolac
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 21.02.2019, 14:08
 pohvaljen: 3 puta

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la spanjolac »

pozz, ja sam narucio prije 3mj growkit sa wholecelium-a...
nakon malo istrazivanja sam skuzio da posto smo u EU jedino treba paziti i izbjeci postu...
bilo koja dostavna sluzba iz eu (GLS, DPD, UPS...) ce dostaviti bez problema i bez carine, dok ako ide preko poste, ipak moze zavrsiti otvoreno
kit je stigao ups-om za 5 radnih dana, potrebno je bilo naglasiti prodavacu da ne koristi postNL jer oni navodno koriste hr postu za kranju dostavu iz mog iskustva

nakon growkita uzeo printeve i evo iscekujem nove plodove iz vlastitog uzgoja (bude koji dnevnik kroz koji dan) :D
I'am
rank1
Postovi: 1
Pridružen/a: 16.01.2020, 02:30

Re: mushroom grow kit

Post Postao/la I'am »

Pozdrav svima. Forum poznam odavno,bio sam registriran ranije ,nije mi dostupan taj račun više pa ne mogu obnoviti zaporku. Uglavnom pozdrav svima koji su tu uvjek spremni izaći u susret. Zanima me dali je netko naručivao kitove s npr ove https://www.magic-mushrooms-shop.com/en ... -kits.html stranice, u HR? Kakva su iskustva,koliki je rizik uzet neki XS daje ,naručiti na adresu,danas u 2019.. također zanima me Kartom, dal' ga je legalno naručiti budući da sam čitao nešto da je nejasno defininirao bio u zakonu pa me zanima ako bi ga naručio bi li stiglo to ili plavci po mene?
Odgovori